Bu fiyata bu otomobil!!

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu fiyata bu otomobil!!

İleti 34SCU59 » 11 Mar 2008, 00:14

Thumbs%20Upsizin ordada silah var bunlarıda düşün

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti fabiasm » 11 Mar 2008, 00:20

ben kendimize ait bir otomobil markasından bahsediyorum
fordun, renault un, fiat ın arabalarının Türkiye de üretildiğini ben de biliyorum tabi ki

ama kendimize ait bir marka kötü mü olurdu?

fabiasm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti harbi » 11 Mar 2008, 00:44

arac fiyat ve donanım olarak
 güzel
harbi
CLASSIC
CLASSIC

İleti 34SCU59 » 11 Mar 2008, 00:53

kendimize ait beko var abim brissa var sabancılar var neden oyle diyonki ha anladım seni bir hyundai gibi patent olarak alttan üste yok eee bu ülke bu zamla bu kadar yapar millet işe mesai saatini doldurayım diye giderse ömürbillah işci kalmaya mahkumuz
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti cakmak » 11 Mar 2008, 01:24

[quote="34 SCU 59"]

ARKADAŞLAR EĞER BU ÜLKEDE TAKSİCİLER BU ARABAYA BİNERSE ALINIR.TAKSİ SOFÖRLERİNE EKMEK YEDİREN ARABALAR BU ÜLKEDE PARA EDİYOR SAĞLAMLIGI HİKAYE KİM NE DERSE DESİN.TATAYİ KİMSE BEĞENMEZ BENDE BEĞENMİYORUM AMA HİÇ TAKSİ OLANINADA RASTLAMADIM.CLİO,KANGOO,MEGANE,ALBEA,GİBİ ARABALARI TAKSİCİLER TUTTU BİZDE ALMAYA DEVAM ETTİK.DURUM BUNDAN İBARET EGER TAKSİSİ TUTULURSA ADAMA EKMEK YEDİRİRSE BURDADA TUTULUR.NEDEN PROTON TUTULMADI GEN2 SÜPER BİR ARAÇ PARASINA GÖRE O PERFORMANSI KİMSE SANA VERMEZ AMA NE TAKSİSİ NEDE KENDİSİ PARA ETMİYOR...................

[/QUOTE]

Selamlar ,

O zaman arkadaşım hepimiz alalım birer şahin binelim demi yani? Asıl bence taksicilerin tuttuğu otomobili almamak lazım.. Onlar kendisi ucuz, parçası ucuz, konforsuz, güvenlik olayının önemli olmadığı otomobilleri alıyorlar...  Bence karar verirken dikkat etmek lazım bu gün okudum iki ayda 800 civarı satmıs Samand ve basarılı bulunuyor... Çin arabası subatta 150 filan satmıs.... bence piyasaya oturana kadar beklemek lazım.... Allah muhafaza illaa garantisi var diye de alınmaz cunku 120yle gidiyodum sonra fren tutmadı diye götürülmezki arac servise allah muhafaza Dead....

saygılarımla.. 
cakmak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 11 Mar 2008, 01:34

[quote="cakmak"][quote="34 SCU 59"]

ARKADAŞLAR EĞER BU ÜLKEDE TAKSİCİLER BU ARABAYA BİNERSE ALINIR.TAKSİ SOFÖRLERİNE EKMEK YEDİREN ARABALAR BU ÜLKEDE PARA EDİYOR SAĞLAMLIGI HİKAYE KİM NE DERSE DESİN.TATAYİ KİMSE BEĞENMEZ BENDE BEĞENMİYORUM AMA HİÇ TAKSİ OLANINADA RASTLAMADIM.CLİO,KANGOO,MEGANE,ALBEA,GİBİ ARABALARI TAKSİCİLER TUTTU BİZDE ALMAYA DEVAM ETTİK.DURUM BUNDAN İBARET EGER TAKSİSİ TUTULURSA ADAMA EKMEK YEDİRİRSE BURDADA TUTULUR.NEDEN PROTON TUTULMADI GEN2 SÜPER BİR ARAÇ PARASINA GÖRE O PERFORMANSI KİMSE SANA VERMEZ AMA NE TAKSİSİ NEDE KENDİSİ PARA ETMİYOR...................

[/QUOTE]

Selamlar ,

O zaman arkadaşım hepimiz alalım birer şahin binelim demi yani? Asıl bence taksicilerin tuttuğu otomobili almamak lazım.. Onlar kendisi ucuz, parçası ucuz, konforsuz, güvenlik olayının önemli olmadığı otomobilleri alıyorlar...  Bence karar verirken dikkat etmek lazım bu gün okudum iki ayda 800 civarı satmıs Samand ve basarılı bulunuyor... Çin arabası subatta 150 filan satmıs.... bence piyasaya oturana kadar beklemek lazım.... Allah muhafaza illaa garantisi var diye de alınmaz cunku 120yle gidiyodum sonra fren tutmadı diye götürülmezki arac servise allah muhafaza Dead....

saygılarımla.. 
[/QUOTE]

Şu aralar Adana'daki taksiciler Hyundai Matrix'e hücum ediyorlar. Matrix biraz garip tipli olsada fiyat/performans oranı çok iyi bir araba
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tayel » 11 Mar 2008, 02:20

aşağıdaki adreste çarpışma testi var. ama nerde, kaç km hızla yapıldığı belli değil, eminimki 60km nin altında, manken kullanılmamış, en önemliside sürücü hava yastığı açılmıyor....

tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 11 Mar 2008, 13:29

Bu araca birde HDI dizel motor uygulaması olursa o zaman satışa bakın
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 11 Mar 2008, 14:54

valla çoğu taksiciler için önemli olan az yakıt,ucuz ve bol parça..albea alanların hepsi bin pişman...toyota corolla kulananlar var çok mennun fakat parçadan şikayetçiler,fabıa müşterilerimiz var onlarda araçtan memnun fakat parçaların hala tofaş şahinler gibi olduğunu sanıyorlar..

bu samand araçlara gelince getiren firma çok önemli arkasında durmaları lazım..bu araçları ÇELİK MOTOR getirse bence çok satar..çünkü insanlarda çelik motora karşı güvence var..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti FLEYLAK » 11 Mar 2008, 19:58

Kim ne derse desin bu donanımda bu para iyi

Ama arkadaşların dediği gibi piyasa belirleyecek ne olduklarını
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 11 Mar 2008, 22:40

[quote="parsanoto"]valla çoğu taksiciler için önemli olan az yakıt,ucuz ve bol parça..albea alanların hepsi bin pişman...toyota corolla kulananlar var çok mennun fakat parçadan şikayetçiler,fabıa müşterilerimiz var onlarda araçtan memnun fakat parçaların hala tofaş şahinler gibi olduğunu sanıyorlar..

bu samand araçlara gelince getiren firma çok önemli arkasında durmaları lazım..bu araçları ÇELİK MOTOR getirse bence çok satar..çünkü insanlarda çelik motora karşı güvence var..
[/QUOTE]

ben çok taksiye binen biriyim. ve albea dan şikayet eden bir taksici duymadım... abimde de albea var herkes memnun... araçlar 500 600 binde tık yok... dağ bayır gidiyoruz diyorlar... senin aklın alıyor mu herkes pişman ama heryer albea dolu.. yorum yaparken dikkat
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kobra 1 » 12 Mar 2008, 01:26

Bence satar tutulur gösterişli araba
kobra 1
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 12 Mar 2008, 10:34

[quote="ahmetva"][quote="parsanoto"]valla çoğu taksiciler için önemli olan az yakıt,ucuz ve bol parça..albea alanların hepsi bin pişman...toyota corolla kulananlar var çok mennun fakat parçadan şikayetçiler,fabıa müşterilerimiz var onlarda araçtan memnun fakat parçaların hala tofaş şahinler gibi olduğunu sanıyorlar..

[/QUOTE]

ben çok taksiye binen biriyim. ve albea dan şikayet eden bir taksici duymadım... abimde de albea var herkes memnun... araçlar 500 600 binde tık yok... dağ bayır gidiyoruz diyorlar... senin aklın alıyor mu herkes pişman ama heryer albea dolu.. yorum yaparken dikkat
[/QUOTE]

dostum senin mesleğin ne bana yorum yaparken dikkat diyosun..ben oto yedek parça işi ile uğraşıyorum..albeadan memnun olmayanlarda taksi şöförleri..ama şöförlerin araba değiştirme gibi bi şansı yok çünkü çoğu araç sahibi değiller...ne arabalarmış be 500-600 bin tık yok..o zaman bu albealar mercedes,bmw teknolojisini bile aşmışlar..geçeceksiniz bu işleri 500 bin yapan arabaya belki 2 kere sekman belkide full motor yapılmıştır..

ben bu pişmanlık olayını sallayarak sölemiyorum..bizimde taksici müşterilerimiz var soruyorum sürekli nasıl bu albealar diye hiç kimse memnun değil durakta cevabı geliyor..bende haftada 2 kere taksiye biniyuorum ve taksicilerle konuışmayı severim..diyaloglarımız genelde araç üstüne oluyor...duraktaki şöförlerin albeadan memnun olmadıklarını çok söleyenine rastladım..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir