TOFAŞ Doğan SLX i.e. TEST

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TOFAŞ Doğan SLX i.e. TEST

İleti yonetici » 25 Mar 2008, 22:56

Bende Tofaş Kuş Serisi'ni yerden yere vuranlardanım ama benim eleştirim üretimin 1990 yılından sonra 2002 yılına kadar sürmesidir. Halbuki Fiat bu araçları İtalyada 1990 yılından sonra üretmemiştir. 12 yıl boyunca eğer Tofaş'ın bir AR-GE departmanı vardıysa tavla oyanadı, pişpirik falan çevirdi herhalde.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti KATARİN » 25 Mar 2008, 22:58

[quote="?"]Bende Tofaş Kuş Serisi'ni yerden yere vuranlardanım ama benim eleştirim üretimin 1990 yılından sonra 2002 yılına kadar sürmesidir. Halbuki Fiat bu araçları İtalyada 1990 yılından sonra üretmemiştir. 12 yıl boyunca eğer Tofaş'ın bir AR-GE departmanı vardıysa tavla oyanadı, pişpirik falan çevirdi herhalde.[/QUOTE] BAKTILARKİ PEYNİR EKMEK GİBİ SATILIYOR DEVAM  DEDİLER HERALDE Big%20smile PEYNİR EKMEK GİBİ SATILIYOR DEDİM YA KİMİSİDE DİYOR BAKKALDA BİLE PARCASI BULUNUR .PEYNİR EKMEK GİBİ SATILAN Bİ ARABANIN PARCASI TABİKLİ BAKKALDA DA BULUNUR Tongue
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 25 Mar 2008, 23:00

yaw niye yerden yere vuralım arkadaşlar biz yerden yere vurursak milleti kim kazıklayacak ogün sahin bugun albae clio
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti yonetici » 25 Mar 2008, 23:11

[quote="KATARİN"]BAKTILARKİ PEYNİR EKMEK GİBİ SATILIYOR DEVAM  DEDİLER HERALDE Big%20smile PEYNİR EKMEK GİBİ SATILIYOR DEDİM YA KİMİSİDE DİYOR BAKKALDA BİLE PARCASI BULUNUR .PEYNİR EKMEK GİBİ SATILAN Bİ ARABANIN PARCASI TABİKLİ BAKKALDA DA BULUNUR Tongue[/QUOTE]

Milletimize yakışır bir araba yapsalardı oda peynir ekmek gibi satılırdı bu kuş serisine has bir durum değil. Tofaş, Türk Otomobil sektörünün ilerlemesi adına bir tek çivi bile çakmamıştır. Fadıl Akgündüz vardı tam ümitlenmiştim oda biraz zıpır çıktı Tongue Gerçi o adam yine yapardı bu işi ama önünü kestiler. Bu millete uzun yıllar daha fabrika çıkışı hurda satmaya niyeti olanlar engel oldu herhalde.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti skodacı » 25 Mar 2008, 23:27

Fadıl Akgündüz zıpır çıkmadı...pazar esnafı zıpır çıktı...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 25 Mar 2008, 23:32

[quote="?"][quote="KATARİN"]BAKTILARKİ PEYNİR EKMEK GİBİ SATILIYOR DEVAM  DEDİLER HERALDE Big%20smile PEYNİR EKMEK GİBİ SATILIYOR DEDİM YA KİMİSİDE DİYOR BAKKALDA BİLE PARCASI BULUNUR .PEYNİR EKMEK GİBİ SATILAN Bİ ARABANIN PARCASI TABİKLİ BAKKALDA DA BULUNUR Tongue[/QUOTE]

Milletimize yakışır bir araba yapsalardı oda peynir ekmek gibi satılırdı bu kuş serisine has bir durum değil. Tofaş, Türk Otomobil sektörünün ilerlemesi adına bir tek çivi bile çakmamıştır. Fadıl Akgündüz vardı tam ümitlenmiştim oda biraz zıpır çıktı Tongue Gerçi o adam yine yapardı bu işi ama önünü kestiler. Bu millete uzun yıllar daha fabrika çıkışı hurda satmaya niyeti olanlar engel oldu herhalde.
[/QUOTE]
-------------------------------

evet aynen katılıyorum.fadılın önünü kesmeselerdi,şimdi proton belkide peynir ekmek gibi satılacaktı.sermaye bazen insan yutuyor.şimdi birde clio peynir ekmek gibi satılıyor,şirketler,kiralama filoları ya albea yada clio bunu anlamak mümkün değil.ikiside tipsiz,tasarımı çok kötü ama neden tutulduğunu anlamış değilim.acaba skoda tipsiz ve tasarımsız arac satsa çoğaltırmı dersiniz satışlarını?
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 26 Mar 2008, 00:08

BENCE TEK NEDENİ YERLİ MALI OLMASI.İNSANLAR PARCASINI ŞAHİN DOĞAN GİBİ SANIYORLAR AMA HİÇDE ÖYLE DEĞİL.İTHAL ARABALARLA ARASINDA PEK Bİ FARK GÖREMEDİM BEN PALİODA.
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mxengine » 26 Mar 2008, 00:15

Drift Machine :)))
mxengine
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir