Yeni Tata Xenon

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Tata Xenon

İleti WXW » 23 Eyl 2009, 02:21

güvenlik, görünüm sıfır...fiyat ok...al kullan çiftlikte dağda taşta...sık sık tamir edersin canında sıkılmaz:)

Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti gurdal07 » 23 Eyl 2009, 02:33

kimse o paraya nissan vermez abi taş gibi bi araba olmaz o fiyata  bırakta biraz dandik olsun sağlam olursa maliyet yani fiyat artıyo
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti CGS17 » 18 Arl 2009, 12:27

Arkadaşlar daha önce trafikte görüyordum geçen günlerde ticari araç fuarında da inceledim.Estetik olarak şuan piyasadaki yüksek fiyatlı pick-up ların çoğundan çok daha iyi.Aksesuarlarla da harika bir görüntüye kavuşmuş.Diğer araçlarla kıyasladığım zaman fiyat olarak çok avantajlı.Bu fiyata bu sınıfta alınabilecek en iyi araç bence.Hatta daha sonra fuar alanında aracı test etme şansımda oldu.140Hp motorun performansı oldukça iyi.Araç gücünü çok iyi hissettiriyor.Daha önceleri aklımdaki acabamı sorusu aracı test ettikten sonra tamamen ortadan kalktı.Açıkçası çokta şaşırttı.İç kabinde oldukça ferah.Arka koltuklardaki rahatlık gayet iyi.4x4 konumunada tek tuşla geçebiliyosunuz.Yılbaşından sonra 4x4 pick-up bir araç almayı düşünüyorum.Hemen hemen her markayıda araştırdım.Ama xenon bence bu sınıfta ihtiyaçlara rahatlıkla karşılık verebiliyor.Fiyatada bakarsak düşünmeden alınabilir.
CGS17
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti leventsert » 18 Arl 2009, 12:36

merhaba bu aracı almadan önce çok araştırdım çevremdeki insanlar alma son sahibi olursun yedek parça bulamazsın vs vs vs sözlerle beni fikrimden caydırmak istediler ama iyikide vazgeçmemişim 3 aydır kullanıyorum arazi şartlarından inanılmaz derece güçlü torku çok yüksek ve kaporta olağanüstü sağlam ve ayrıca asfalttada diğer pick up ları aratmıyor..almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.bugün bir nissan navara almaya kalkasanız 70 000 tl o paraya 2 tane xenon 4x4 alırsınız yedek parçada var geçenlerde servisteydim orada 1 yıldır kullanan bir beyefendiye sordum yedek parça sıkıntısı çekmiyormuş....bence kaçırmayın alın ClapClapClapClapClap

leventsert
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir