İşte Makyajlı Audi A3

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İşte Makyajlı Audi A3

İleti silverlinemania » 25 Nis 2008, 19:15

heh aynı bunun gibi işte sadece sunroof yok bu füme rengi benim alacağım siyah renk ama benim alacağım fabrika çıkışı sline değil sonradan sline çevrilmiş sis farı yokmuş takmışlar jantları bu senin gösterdiğinle aynı onuda sonradan değiştirmişler yani normal a3 ama sline görünümlü yani bi nevi doğan görünümlü şahin oluyo ama kimse anlayamaz onun düz a3 olduğunu bildiğin sline zaten kapılarında da sline diye yazıyo bide ön kapıların eşiğinde krom parça var ondada sline yazıyo tabi bunların hepsi sonradan takılmış birde ekstra olarak spoyler tampon altı karlıklar cam filmi falan var arabada + bu linkteki araba 37.000 e çok iyi yaa keşke o kadar param olsada onu alsam ama nerdeee onun motoruda farklı zaten ama fiyatı iyi geldi bana 0 km olanı 65 falan nerdeyse yarı yarıya ...

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 25 Nis 2008, 19:20

güzel araba tavsiye ederim yedek parçada sorunun olur onunda motoru vw grubu ile aynı olduğundan sorun yaşamassın pek
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 25 Nis 2008, 19:26

[quote="kadir_"]güzel araba tavsiye ederim yedek parçada sorunun olur onunda motoru vw grubu ile aynı olduğundan sorun yaşamassın pek[/QUOTE]

araba çok çok iyi ama dediğin gibi yedek parça ve servis fiyatlarını araştırdım korkmadım desem yalan olur allah korusun biri bi çarpsa yandık resmen bide onun farı mercekli xenon far zaten o far çok pahalı önden çarpsan allah korusun far gitse tampon kırılsa çamurluk eğrilse benim favoyu satın alırım yani o parayla düşün bakım için çok para istiyolar ki tanıdık yapıca 90.000 bakımını o bile 3.500 ytl istedi herşey dahil olarak ama fabia öyle değil ki 500 le 1000 ytl arası herşeyini yaptırıyosun ki zaten satanda benzin ve parça fiyatlarının pahalılığı yüzünden satıyo adım gibi eminim bana ayak yapıyo yok bize fazla bu araba o yüzden satıyorum falan diye ama yemem LOLLOLLOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 25 Nis 2008, 19:29

dikkat ettim zaten skoda parçasının üstünde skoda vw audi amblemi vardı ustda söyledi çoğu parçası uyuyor dedi
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 25 Nis 2008, 19:32

evet onu bende görmüştüm ama hiç sormadım demek ki böyleymiş bide ben seat toledo var benim arkadaşta onun motorunun üstünde s harfinin yanında ' by porshe ' yazıyodu sordum bune diye bu motoru porshe üretmiş dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem bunu emir abiye sormak lazım
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 26 Nis 2008, 03:36

volkswagen , audi, skoda, poshhe, seat  bunlar kanka markalar
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 22 Haz 2008, 02:58

kusursuz...
Kullanıcı avatarı