araç düşük devir ve hızda hır hır diye ses

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

araç düşük devir ve hızda hır hır diye ses

İleti tokat » 06 May 2008, 20:51

Arkadaşlar 2000 model bir şahinim var,araç son zamanlarda sabit durur vaziyette sesinde anormal derecede hır hır diye sesler geliyor benzinde ve lpg de aynı sorun devam ediyor seyr halindeyken duyamıyorum bu sesi ama bayağı yol alınca ses kesiliyor gibi bunun sebebini açıklayacak üstadlardan yardım bekliyorum.

tokat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 06 May 2008, 21:30

ustasına göster biz anlamayız çünkü biz bir skoda'cıyız...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti weyis » 06 May 2008, 21:46

[quote="tokat"]  Arkadaşlar 2000 model bir şahinim var,araç son zamanlarda sabit durur vaziyette sesinde anormal derecede hır hır diye sesler geliyor benzinde ve lpg de aynı sorun devam ediyor seyr halindeyken duyamıyorum bu sesi ama bayağı yol alınca ses kesiliyor gibi bunun sebebini açıklayacak üstadlardan yardım bekliyorum.[/QUOTE] karbürötör ayarında olabilir.eğer sık sık gazdan benzine geçiyorsan ayar bozuluyormuş.birde buji,distiribütör ve sübap ayarını konturol ettir.sorunun büyük oldunu düşünmüyorum.
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 May 2008, 21:52

hocam bu sitede kuş serisi araçlara karşı aşırı bir kin ve nefret hakim, oyzüdenki senin bu soruna kimse cvp vermez bence.Sorununa gelince bende şahin vardı bir zamanlar maşallah 92 model 55000 km full orjinal fabrika gibi bir araçtı.2,sahibiydim neyse sadete gelelim .O hır hır dediğin sese gelince abi çek sanayiye iyi bir ustan varsa çek yanına sesi ona bi göster  hemen ilacını versinler arabanın.Parça ucuz abi bak keyfine LOLBurrada hiç vakit kaybetme saygılar
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tokat » 06 May 2008, 22:07

görüşlerinize katılıyorum arkadaşlar teşekkür ederim ama  bazı arakadaşlara seslenmek istiyorum bu sitenin diğer marka ve modeller ve genel teknik bölümü olduğunu lütfen unutmayalım.(pick-up)
tokat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 May 2008, 22:10

[quote="tokat"]görüşlerinize katılıyorum arkadaşlar teşekkür ederim ama  bazı arakadaşlara seslenmek istiyorum bu sitenin diğer marka ve modeller ve genel teknik bölümü olduğunu lütfen unutmayalım.(pick-up)[/QUOTE] Clap sadece sitede var işte. Sorun da orda site sakinlerinde yok bu diğer marka olayı .skodaya endeksli  LOL (ben hariç)
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir