Yeni Kangoo'muzu aldık..!!

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Kangoo'muzu aldık..!!

İleti favo29 » 09 Haz 2008, 00:52

[quote="98Pickup"]

Arkadaşlar eksik olmayın tekrar,eklemek isterim ki kangoo daha da bir başka şimdiye kadar 99 dan bu yana 2 koltuklu 2 van kangoo bindim satmak istediğin zaman satarsın cumhuriyet altınının amca oğludur.cefakardır verdiğin paranın hakkını verir ama ismi lazım değil alıpta 20.000 km zor binip ilk fırsatta sattığım farklı model reno aracımda oldu.

[/QUOTE]

Yaz da bilelim işte.İsmi lazım

favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 09 Haz 2008, 02:22

hayırlı olsun.

güzel araç kazasız belasız sürüşler.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti loveskoda » 09 Haz 2008, 14:08

Bir önceki kasadan iyiki almamışsınız. Çünkü onlar hem kalitesiz hem de güvensizdi:
Bu fotoda takla atıyordu neredeyse, test sürücüleri kontra ile toparladılar...

Yeni model ile ilgili yorumum ise ilk sayfada olduğu gibi...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 09 Haz 2008, 14:32

dostum eski kasa olanında hem vanını hem koltuklusunu aldım kullandım sattım,arabanı bilir kullanım ayarını kaçırmazsan son derece güvenle yol alırsın,ben ne kaza yaptım ne savruldum ne de takla attım ailemle kilometrelerce şehirlerarsı yol yaptım eski kasa kangoo larla,sonuçta ticari araç kökenli arabalar,konfor ve güvenlik ikinci planda ilk önce sağlamlık geliyor.haa yeni kangoo ya gelince megane scenic şase ve süspansiyon sistemi var diyorlar araçta kullandıkça anlayacağız.Kalitesiz ve güvensiz demişsin ben rastlamadım bu dediğin unsurlara kangoo da..ama bunları bir partner-berlingo,doblo, ya da caddy gibi araçlarla kıyaslama lazım bence caddy 1. sıradaydı,kangoo 2. ama şimdi dengeler değişebilir 1.5 105 lik esp li kangoo nun gelişi ile.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erolfabia » 09 Haz 2008, 14:47

hayırlı olsun, güzel araç,  kazasız belasız....

erolfabia
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir