Roomster'a rakip C3 Minispace

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Roomster'a rakip C3 Minispace

İleti crash » 20 Ağu 2008, 01:13

Peugeot' ya laf yok özellikle 207' ye LOL 

crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Slicer » 20 Ağu 2008, 01:35

[quote="loveskoda"][quote="favoritrally"]bana göre fransızlar yarış arabası
yapsın başka bişey yapmasın o tarz olaylarda inanılmazlar cadde
arabalarında sorunlarla karşılaşılıyor

Fransanın ürettiği bütün ralli otomobillerinin üst üste dünya şampiyonlukları mevcut  Renault - Peugeot - Citroen
[/QUOTE]

Özellikle bir zamanların B Class ralli arabalarından biri: Peugeot 205 Turbo 16 tam 500hp gücündeydi ve muhteşemdi..

[/QUOTE]

Budur...
Gençliğimin efsane otomobili. Bulsam yine almak isterim hala.

Slicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 20 Ağu 2008, 11:49

Arkadaşlar bu arabanın dışında test esnasında tanınmaması ve kopya edilememesi için bir dünya çirkinleştirici giydirme var farkındasınız değilmi,nihai hali elbette bu değil..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balki, Burak » 20 Ağu 2008, 14:08

Bı yazıda okudum Renaultun iç yüzünü herkes biliyor diye renaultun içyüzünde ne varkı arkadaslar olay nedır yani ??
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti gurdal07 » 20 Ağu 2008, 14:12

arkadan eski küçük amerikan minibüslerine benziyo
ama tabi bu arabanın esas yüzü değil esas yüzünü görelim ondan sonra esas yorumları yaparız
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti maozkan64 » 20 Ağu 2008, 19:51

Skoda'nın eline su dökemez.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

İleti baha » 20 Ağu 2008, 22:45

[quote="Balki, Burak"]Bı yazıda okudum Renaultun iç yüzünü herkes biliyor diye renaultun içyüzünde ne varkı arkadaslar olay nedır yani ??[/QUOTE] ya sen bakma arkadaşlara hepsi bütün arabalar için yorum yapar çünkü arkadaşlar her modele 100.000 km testi yapmışlar reno deyince bence skodadan kaliteli aldığı 5 yıldızlar göz ardı edilemez isteyen istediği yorumu yapsın boş boşta her araca laf atmasın
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 20 Ağu 2008, 22:49

[quote="baha"][quote="Balki, Burak"]Bı yazıda okudum Renaultun iç yüzünü herkes biliyor diye renaultun içyüzünde ne varkı arkadaslar olay nedır yani ??[/QUOTE] ya sen bakma arkadaşlara hepsi bütün arabalar için yorum yapar çünkü arkadaşlar her modele 100.000 km testi yapmışlar reno deyince bence skodadan kaliteli aldığı 5 yıldızlar göz ardı edilemez isteyen istediği yorumu yapsın boş boşta her araca laf atmasın[/QUOTE] helal hocam doğu söze ne denir Thumbs%20Up
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 21 Ağu 2008, 02:24

[quote="baha"][quote="Balki, Burak"]Bı yazıda okudum Renaultun iç yüzünü herkes biliyor diye renaultun içyüzünde ne varkı arkadaslar olay nedır yani ??[/QUOTE] ya sen bakma arkadaşlara hepsi bütün arabalar için yorum yapar çünkü arkadaşlar her modele 100.000 km testi yapmışlar reno deyince bence skodadan kaliteli aldığı 5 yıldızlar göz ardı edilemez isteyen istediği yorumu yapsın boş boşta her araca laf atmasın[/QUOTE]

Renaultun aldığı 5 yıldız gözardı edilemez ama bu skodadan kaliteli olduğu anlamına gelmez.Ben kalite denince kullanılan malzeme kalitesi, işçilik, motor, yürüyen aksamada bakarım.Yeni Fabia 4 yıldız ( gerçi 1 puanla kaçırmış 5 yıldızı ) clio III ise 5 yıldız kafa kafaya girseler hangisinin daha çok hasar alacağı hakkında bir garanti verebilirmisin ki çeklerin çeliğide ünlüdür ve yeni fabia 4 yıldız almasına rağmen otoriteler tarafından küçük tank olarak lanse edilmektedir.Renaultun işçiliğimi, malzeme kalitesimi yoksa motorumu skodadan iyi.Acaba aynı dakika içerisinde octavia ve magane binen bir kişi hangisini tercih eder dersiniz.SuperB II gelsin ülkemize Laguna III hikaye kalır yanında ki karşılaştırmalı testlerde SuperB II yeni Accorda fark atarken Laguna III ise yeni Citroen C5' e boyu eğiyor.

Şimdi soruyorum size bu kadar testler yapılmış ve otoriteler tarafından meth edilen skodamı renaulttan kötü.VW skodadan iyi diyebilirsiniz, ford skodadan iyi diyebilirsiniz, opel skodadan iyi diyebilirsiniz, peugeot skodadan iyi diyebilirsiniz belki ama renault bana göre skodadan iyi değil.Tabiki sizin görüşlerinize saygı duyuyorum.Bakınız yoldan geçen 10 kişiye fabiamı cliomu deseler belki 6-7 kişi clio der bunu kabul ediyorum.Geriye kalan 3-4 kişi fabiaya bindiği için fabia demiştir.Ama o clio diyen 6-7 kişi fabiaya binsin kesinlikle fikirlerini değiştirirler eminim buna.Bunlar önceki konu başlıklarında çok konuşuldu tartışıldı.Tamamen reklam ve isim işi bunlar.Skoda bunları başardığı takdirde eminim ki hakettiği yerlere gelecektir.Saygılar... 
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir