ARKADAŞ BOR POWER DİYOR

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARKADAŞ BOR POWER DİYOR

İleti lazianke » 28 Kas 2008, 11:37

[quote="mehmetunal48"] DisapproveThumbs%20Down[quote="ufuk05"]Arkadaşlar boru satan kişi müşterisine önermiyor benim söyliyebileceğim bu kadar [/QUOTE][/QUOTE]
orduda opel servisi satışını yapıyormuş.

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti HTP » 28 Kas 2008, 11:39

Arkadaslar bosh serviste 50 ytl hemen orada hallediyorlar. İki hafta kadar once motor yagına eklettirdim kısaca izlenimlerimi yazayım: motor daha titresimsiz calisiyor bilen bilir 3 silindirli 1.2 motorlar digerlerine gore sanki daha titresimli calisirlar. Bunu azalttıgını soyleyebilirim. Motordaki ses yada ısı olarak arkadasların onceki yazdıklarını ise pek hissedemedim ama arabanın cekisinde olumlu yonde gelisme oldugunu soyleyebilirim. Yakıt konusu ise hep bir muammadır. Bunu anlayabilmek icin testler yapmalı. Kullanan ve kullanmayan olarak iki tane aynı ozelliklere sahip arabada sabit hızlarda denemeler yaparak belki bir sonuca ulasılabilir ama ben bir fark goremedim,
Benim tavsiyem arabanızdaki farkı gormek istiyorsanız bosh car serviste arabayı dinamometreye sokun once ve sonra olarak ozaman bu farkı belirgin bir sekilde gorursunuz.Ben bunu yapmadım ama vaktim olsaydı mutlaka denerdim.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti lazianke » 28 Kas 2008, 17:55

benim tecrübem yakıta bir etkisi yok. zira 2000 km kadar oldu hiç bir farlılık görmedim.olsa şimdiye kadar görürdüm.
zaten kullanırkenki amacım ilkin merakımın giderilmesiydi. zarar vermesin yeter, mantığıyla aracıma koydurttum...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir