cok acil yardimminizi bekliyorum

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cok acil yardimminizi bekliyorum

İleti azakoglultd » 04 Şub 2007, 03:38

1.2 2004 model AZQ motor kodlu fabiam var.umarim rahatsiz etmem ama yine buyuk bi sıkıntıyla ugrasıyorum belki yardiminiz dokunur.Bugun sabah arabayi calistirdigimda birsey yoktu yola cikinca 3000 devirde birden araba gaz kesti ve motor ikaz ısıgı yandı.ozel bir servise goturdum makinada egzantrik mili sensoru ariza dedi.sensoru degistirdik problem yine cozulmedi.1 hatfa once akuyu degistirmistim uzerinde ki akuyu daha guclu olan 60 amper le degistirdim.Ondan oldugunu sanmiyorum ama bugun servisteki ustalar sensor degismesine ragmen ariza gitmedi beyfendi araayi birakacaksiniz butun elektrik aksamini kontrol edecegiz dediler.3000 devire kadar araba normal gaz yiyor ve gidiyor bir sorun yok ama 3000 devirde sanki 6000 devir cınırına gelmis gibi gaz kesiyor.Boyle bir sorun yasadiysaniz yardiminizi bekliyorum.

azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 04 Şub 2007, 03:49

bende ona benzer bır sorın yasdım abcım sole solım arcım 80 i gecemıodu  ve zonguldaga doru gdrken yolda oldu bu bana tamırcıye grdım elktrık tesıstı yerıne dırek karburotr den dopeya gdn hattı ınceldı ve sorunu cosdu  umrum aynı saorundur sendkıde işallah yerımım dokunmustr
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 04 Şub 2007, 16:17

sagol kasimpasali karburator demissin ama yanilmiyorsam enjektor diyecektin
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 05 Şub 2007, 00:21

böyle bir sorun yeni duydum sanırım bu yüzden cevap gecikicek ama irfant hoca bu konuda bilgi verebilir diye düşünüyorum ....
yardımcı olmak isterdim ama üzgünüm .....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti KASIMPŞALI. » 05 Şub 2007, 03:07

EVET YA KUSURA BAKMA  BENIMKINDE O SSORUN VARDI ISTE :-)
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir