FAVORİTİMİN ROMANINDAN BİR KISIM

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİTİMİN ROMANINDAN BİR KISIM

İleti royal » 05 Arl 2008, 15:27

EVET KONUMUZ TAKUR TUKUR LOL BENİM FAVONUN ÖN TAKIMDAN SON BİR AYDIR SİTABİLİZE YOLLARDA GİDERKEN HAFİFTEN TAKUR TUKUR DİYE SESLER GELİYORDU. SULTANBEYLİDEKİ USTALARIMA GÖSTERDİM. DİREKSİYON TIKIRTI BURCLARINDAN GELİYOR DEDİLER DEĞİŞTİRDİLER ARABA ROT BALANSA GİRDİ. SES KESİLMEDİ DEVAM BU ARADA ROTCU AYARLARINI NORMAL YAPTI HERHANGİ Bİ SORUN YOK. SONRA SES DEVAM EDEREK 15 GÜN KADAR ARABAYI KULLANDIM

AMA ÜÇ GÜN ÖNCE İZMİTE MAŞUKİYEYE GİTMİŞTİM. Bİ ZİYARETE ORDA BİRAZ BOZUK YOLLAR VARDI ORDA SES İYİCE CANIMI ****NCA ÖBÜRSÜ GÜN İSTANBULDA YİNE ÇOK MET EDİLEN BİR ROT BALANSÇIYA GİTTİM ADAM ARABANIN ALTINI İNCELEDİ İNCELEDİ BİSEY BULAMADI SONRA KAPUTU AÇTI AMÖRTİSÖRLERİ KONTROL ETTİ DEDİKİ AMÖRTİSÖRLERİ ZAMANLA İŞLEVLERİNİ YİTİRMİŞ SES ONLARDAN GELİYOR AMA BU KIŞI ATLAT YAZA DEĞİŞTİRİRSİN.

BENİ ALDI Bİ ****NTI YAZA KADAR BU SESLERLE NASIL İDARE ETCEM DİYE

NEYSE PARSANDAN HAKAN ABİYİ ARADIM AMÖRTİSÖRLERİ SORDUM MONREO EN İYİSİYMİŞ AKŞAMA UĞRADIM ALDIM. Bİ KAÇ PARÇA BİSEYLER DAHA ALDIM. HAKAN ABİ SAĞOLSUN BURDAN YİNE TEŞEKKÜRÜ Bİ BORÇ BİLİRİM BAYAĞI UYGUN FİYATLARLA MALZEMELERİ VERDİ. ÇÜNKÜ BAŞKA YERDENDE FİYAT SORMUŞTUM.

NEYSE ÖBÜRGÜN YİNE USTAMA GETİRDİM. MALZEMELERİ TAKTILAR ETTİLER TAMAMDIR DEDİLER İŞEDE GEÇ KALDIĞIM İÇİN DENEME FIRSATIM OLMADI ASFALTTA NORMALDEDE SES YAPMADIĞI İÇİN ANLAYAMADIM BİSEY. SONRA AKŞAM EVE GİDERKEN FARK ETTİMKİ SES KESİLMEMİŞ ABİ SİNİRLERİM BİR TEPEME ÇIKTI SORMAYIN. SONRA ARABAYI NE OLURSA OLSUN SERVİSE GÖNDERMEYE (SERVİSLER GENELDE ÇOK UÇUK YERLERDİR YA) KARAR VERDİM.

SONRA AKLIMA GEÇENLERDE PARSAN OTO HAKAN ABİNİN FORUMDA BAHSETMİŞ OLDUĞU ÜMRANİYEDEKİ MUSTAFA USTANIN OLDUĞU YER GELDİ HAKAN ABİDEN TELEFONU ALMIŞTIM. BU SABAH ORAYI ARADIM RANDEVU ALDIM. ARACI GÖNDERDİM. SONRA HAKAN ABİYEDE BURDAN MESAJ YAZDIM TANIDIĞI YER OLDUĞU İÇİN İYİ İLGİLENSİNLER DİYE TELEFON AÇMASI İÇİN RİCADA BULUNDUM SAĞOLSUN KIRMADI ARAMIŞ İLGİLENMİŞ. AMÖRTİSÖRLERDEN BİRİSİNİN TERS BAĞLANDIĞINI SÖYLEMİŞ USTA ŞU ANDA ARAÇ HALEN SERVİSTE BAKALIM GÖRCEZ GELİNCE SESLER KESİLMİŞMİ KESİLMEMİŞMİ !!!!!!!

HANİ DİYORLAR YA HAYATIMI YAZSAM ROMAN OLURDU ŞİMDİ BU ROMANDA FAVORİTİMİN ROMANINDAN BİR PARÇAYDI. Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 05 Arl 2008, 16:06

ARKADAŞLAR ŞİMDİ ARADILAR BENİ SERVİSTEN ARABAMI ÇIKARTMIŞLAR ABİ Bİ SAYDILAR YAPTIKLARINI AKLIMDA KALANLARDAN BAHSEDEYİM. DEVİRDAİMİN MOTOR KULAĞI KOPMUŞTU ORJİNAL KULAK TAKILDI AMÖRTİSÖRLERDEN BİRİSİNİ TERS BAĞLAMIŞ DÜNKÜ USTALAR AMÖRTİSÖRLER SÖKÜLÜP YENİDEN TAKILMIŞLAR AYRICA YAYLAR YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM SERTLİKTEN DOLAYI TAKUR TUKUR YAPIYORLARMIŞ ONLARA HORTUM GEÇİRMİŞLER GELİNCE AYRINTIYI GÖRCEM NASIL DİYE SONRA ÖN DAVLUMBAZLAR SES YAPIYORMUŞ AYARSIZMIŞ ONLAR AYARLANMIŞ ÖN KAPUTTA AYARSIZLIK VARMIŞ ONU AYARLAMIŞLAR VİTES KÖRÜĞÜ YERİNDEN ÇIKMIŞ VİTESTE BOŞLUK VARMIŞ ONU AYARLAMIŞLAR DÜN ALT MOTOR TAKOZUNU DEĞİŞTİRTMİŞTİM ONUDA YANLIŞ TAKMIŞLAR ONUDA DÜZELTMİŞLER. VE BUNLARIN HEPSİNE 75 YTL PARA ÖDEDİM VALLA HİÇ BİSEY DEĞİL AMA BU RAKKAMLARDA SKODAM COM ÜYESİ OLMAMIZ VE PARSAN OTO HAKAN ABİNİNDE PAYI VAR. TEKRAR TEŞEKKÜRLER

BU OLAYDAN ŞU SONUÇ ÇIKIYOR EM ÜM KEM KÜM YAPAN USTAYA ARABAYI KESİNLİKLE TESLİM ETMEYECEKSİN BU DA BU ROMANA KAPAK OLSUN Big%20smile

royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 05 Arl 2008, 16:19

hakketen okurken bu roman beni benden aldı baska diyarlara goturdu..:)) okuması bile iskence sen iyi dayanmıssın dogrusu umarım tum sesler kesilir arabanı gule gule kullan.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti royal » 05 Arl 2008, 16:27

sağolasın allah razı olsun abi rabbim bu mübarek günde cümlemize sessiz sedasız vuruntusuz gürültüsüz arabalar binmeyi nasip etsin
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 05 Arl 2008, 16:40

Sürükleyici romandı. Geçmiş olsun

kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 05 Arl 2008, 16:41

[quote="kemaI"]

Sürükleyici romandı. Geçmiş olsun

[/QUOTE]

Big%20smile teşekkürler
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 05 Arl 2008, 19:11

HAKAN ABİ BU SERVİS SÖYLEDİĞİN KADAR VARMIŞ DAHA ÖNCELERİDE ADINI VERMEYECEĞİM SEN BİLİRSİN HANGİ SERVİS OLDUĞUNU PARÇALARDA EN ÇOK KILLIK YAPAN SERVİS DİYEYİM ORAYA GİDİYORDUM AMA İLGİDEN MEMNUN OLMADIĞIM İÇİN BIRAKMIŞTIM ORAYA GİTMEYİ BURDAKİ ARKADAŞLAR GERÇEKTEN MÜŞTERİ MEMNUN ETMEYİ İYİ BİLİYORLAR ARABADA ÇIT YOK HARİKA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 05 Arl 2008, 19:44

işin halloldu memnun kaldıysan ne mutlu bize.ne mutlu mustafa ustaya.

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir