Karbüratör Temizleme Spreyi

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Karbüratör Temizleme Spreyi

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 02:32

[quote="hakan48"]Ben De Bu senin Dediğin Spreylerden Birsürü Var Bogaz Kelebeklerinde Kullanıyorum.
Google den karbüratör çeşitlerini Sana Göstermek için aldım. Malüm Yazmaya Kalksam Geceyi Bulur. 16 Yılımı Sanayiya Verdim Yaşını Yaşınla Çarpsan Tamirini Yaptığım Karbüratör Sayısından Azdır.

Ben Amotör Değil Profesyonelim

Karbüratör Spreyini Üreten Firma Kullanım Şeklinde Sadece Motor Çalışırken Hava Kanallarının Temizlenmesinde Uygundur Diyor. Hiç Kimseye Yanlış Bilgi Vermeye Hakkın Yok.

Bilgin Yoksa Sus Mesleğim Gereği Aslında Cevap Yazmam Sana Ama Sadece Yanlış Bilgiyle Konuşman Beni Rahatsız Etti şu bir gerçekki 17 yılda senin gibi Çok insana Laf Anlattım Gerekirse Gene Anlatırım.Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıp.
[/QUOTE]

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti skodaizm » 23 Şub 2010, 02:34

Arkadaşı Doğru yürü ki izin doğru olsun. Yarı yolda yönünü değiştirme. Gemicilerin dediği gibi yoldan çark etme.
__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 02:34

Beyefendi Benim Bilgim Googleden Kopyala Yapıştırla Sınırlı Değil Anlamında Söyledim Ve dedimki Yazmaya Kalksam Geceyi Bulurum Demiştim.Ordan Kopyala Yapıştır yapmak için karbüratör bilgin olması lazım bak sen iki saattir arıyosun yazacagın cevabı Big%20smile
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 23 Şub 2010, 02:36

Sen yapmışsın ya bunca yıllık bilginle. Oradan buldum.
__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 02:38

[quote="skodaizm"] Arkadaşı Doğru yürü ki izin doğru olsun. Yarı yolda yönünü değiştirme. Gemicilerin dediği gibi yoldan çark etme.
__Hakan Ün__
[/QUOTE]

izim Dogru saat 22.05 te kopyala yapıştırı neden aldığımı yazdım oku ve anla bütün gecemi

babam yaşında bi adama laf anlatarak geçirmek istemiyorum.

bilgim hakkında şüphen varsa buraya gel
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 23 Şub 2010, 02:45

Algılama yaşla değil Akılla sabittir. Yazdıklarını önceden oku ki sonradan onlardan dönmeyesin.
   Yazdıklarından da döneceksen döndüğünü itiraf edeceksin ki  şanına yakışsın.  

Nacizane tavsiyem mesajlarını bir daha oku ve yeni yazacaklarını da yanıt yaz tuşuna basmadam bir daha ve bir daha oku. Yoksa ikileme düşer çark edersin.
  Önünde yıllar var boşa heba etme bir inat uğruna.

Bitti bu kadarmış.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 02:50

[quote="skodaizm"] Algılama yaşla değil Akılla sabittir. Yazdıklarını önceden oku ki sonradan onlardan dönmeyesin.
   Yazdıklarından da döneceksen döndüğünü itiraf edeceksin ki  şanına yakışsın.  

Nacizane tavsiyem mesajlarını bir daha oku ve yeni yazacaklarını da yanıt yaz tuşuna basmadam bir daha ve bir daha oku. Yoksa ikileme düşer çark edersin.
  Önünde yıllar var boşa heba etme bir inat uğruna.

__Hakan Ün__
[/QUOTE]

malesef akıl yaşta değil başta derlerya ne kadar gerçek saat 22.05 te ne yazmışım okusana

googleden almadımmı yazmışım.

Artı Ben İkinci mesajı yazarken ne demişim benim bilgimin kopyala yapıştır olduğunu iddia ettiğin için öyle dedim ve halen diyorumki bir karbüratör spreyi davasına bu kadar vaktimi aldın senin ne derdin var ya allah aşkına bir söyle
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 02:54

Gönderim Zamanı: Dün Saat 22:05

Ben De Bu senin Dediğin Spreylerden Birsürü Var Bogaz Kelebeklerinde Kullanıyorum.
Google den karbüratör çeşitlerini Sana Göstermek için aldım. Malüm Yazmaya Kalksam Geceyi Bulur. 16 Yılımı Sanayiya Verdim Yaşını Yaşınla Çarpsan Tamirini Yaptığım Karbüratör Sayısından Azdır.

Karbüratör Spreyini Üreten Firma Kullanım Şeklinde Sadece Motor Çalışırken Hava Kanallarının Temizlenmesinde Uygundur Diyor. Hiç Kimseye Yanlış Bilgi Vermeye Hakkın Yok.

Bilgin Yoksa Sus Mesleğim Gereği Aslında Cevap Yazmam Sana Ama Sadece Yanlış Bilgiyle Konuşman Beni Rahatsız Etti şu bir gerçekki 17 yılda senin gibi Çok insana Laf Anlattım Gerekirse Gene Anlatırım.Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıp.
  bu mesajı saat 22.05 te yazmıştım
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 23 Şub 2010, 02:55

[quote="hakan48"]Ben De Bu senin Dediğin Spreylerden Birsürü Var Bogaz Kelebeklerinde Kullanıyorum.

[/QUOTE]

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 02:55

Bu Kadar vaktimi Boşu Boşuna Aldın Ona Yanıyorum.O Karbüratör spreyi İnşallah  Rüyana GirerBig%20smile
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 23 Şub 2010, 02:57

[quote="hakan48"][quote="skodaizm"]  Bu arada ben yazarken çok şeyler yazmışsınız. Sizi  şimdilik nazikce terbiyeye davet ederim.
__Hakan Ün__
[/QUOTE]

Google Den Karbüratör Öğrenerek Yorum Yaptığımı Yazmadan önce Terbiyem Yeterince Müsaitti Ama Şimdi Değil 16-17 yılımı Verdiğim Meslekte Kendimi Google den Yazı Araklamakla İtham Edilmekle Yeterince Moralim Bozuldu.

Hiç Bir Müşterimden Bu Sözü Duymadım .Burda Yardımcı Olmak Adına Mesaj atarken de Duymak İstemem.
[/QUOTE]  

O zaman bu yazı ne arkadaşım kendin ile çelişkiye düşüyorsun.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 02:59

Google Den Karbüratör Öğrenerek Yorum Yaptığımı Yazmadan önce Terbiyem Yeterince Müsaitti Ama Şimdi Değil 16-17 yılımı Verdiğim Meslekte Kendimi Google den Yazı Araklamakla İtham Edilmekle Yeterince Moralim Bozuldu.
Hiç Bir Müşterimden Bu Sözü Duymadım .Burda Yardımcı Olmak Adına Mesaj atarken de Duymak İstemem.

evet hiçbir sözümü inkar etmem ben size karbüratör çeşitlerini göstermek için wikipedi den alıntı yaptım. siz ise benim bilgimin google alıntılarıyla sınırlı olduğunu ima ettiniz. zaten baştan sona okursanız anlarsınız.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti onurhan2006 » 23 Şub 2010, 03:12

ben demiştim bu gece gergin gececek diye LOL
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 03:14

[quote="onurhan2006"]ben demiştim bu gece gergin gececek diye LOL [/QUOTE]

yok kardeş gerginlik yok benim adaş model uçaklarıyla oynarken sanırım yanlış algıladı mesajlarımıBig%20smile
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 23 Şub 2010, 03:16

Anadolu da bir söz vardır'' neyse senin eşeğin kısır olsun ''derler. Bana da onu demek düşüyor. (Anlamını da yazayım google dan arama yine: Senin dediğin olsun)
  Bu arada mesaj kutun dolu. Cevap gitmiyor. Ama zaten sen profilimden yaşım gibi onuda bulursun; Başka muhabbette yazmak için...

__Hakan Ün__ 

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakan48 » 23 Şub 2010, 03:21

[quote="skodaizm"] Anadolu da bir söz vardır'' neyse senin eşeğin kısır olsun ''derler. Bana da onu demek düşüyor. (Anlamını da yazayım google dan arama yine: Senin dediğin olsun)
  Bu arada mesaj kutun dolu. Cevap gitmiyor. Ama zaten sen profilimden yaşım gibi onuda bulursun; Başka muhabbette yazmak için...

__Hakan Ün__ 
[/QUOTE]

yok yaşça büyüksün tamam siz haklısınız.LOL

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir