444 enjeksiyon/karburator temizleyici

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

444 enjeksiyon/karburator temizleyici

İleti WXW » 29 Eyl 2009, 01:12

Selamlar arkadaşlarım.Bugun aracımın muayene günü olması sebebiyle bayaa bir koşturmacam oldu.Muayeneye gitmeden önce, (muayene istasyonunun çevresinde pahalı satılabileceğini düşünerekten) hem yeni bir yangın tüpü almak hem de trafik setimi yenilemek amacıyla yol boyunca benzin istasyonlarına uğradım.bu araştırmalarını yaparkan bir süredir aracıma benzin katkısı koymadığımı farkına vardım.Bu sebeple benzin katkısı almaya karar verdim ve 444 ün enjektör ve karbüratör temizleyicisi özellikli ürününden aldım.Havanın sıcak, muayene işlemlerinin (özellikle evrak işlerinin) son derece yavaş işlemesi sebebiyle bayaa bir yoruldum.Sanayii de de bir usta ararken ve geri kalan işlemler sebebiyle bugun 60-70 km yol yaptım.Akşam spordan dönerken arcın normalden daha performanslı olduğunu farkettim ve içimden "ya baksana muayeneden geçti tabi, hem onun hem benim keyfim yerinde, canavar gibi tırmanır bu yokuşları" diye içimden geçirdim.Ne var ki benzin katkısını kullandığım çok sonradan aklıma geldi, yani pisikolojik bir yanılma yaşamadım.Üstelik yağ katkılarının faydalarına inanmayan ve kullanmayan biri olarak.Gerçi etkilerini görmek için erken olduğunu bende farkındayım.Yarım depo benzine 1 set üründen kullandım(normalin 2 katı, eve dönerken depoyu doldururum hesabı yaptım ama para kalmayınca onuda tamamlayamadık:))).Ürünü kullanmaya devam edeceğim, gerçekten verimli ve diğerlerinden farklı bir ürünse sizlere buradan artılarını aktarmaya çalışacağım.

NOT: ürünü ilk defa kullandım, araç reno 19 1.4 rn

Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir