Yakıt tasarrufuyla ilgili herşeyi unutun!

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yakıt tasarrufuyla ilgili herşeyi unutun!

İleti hakan48 » 04 Oca 2010, 20:49

Malına Güveniyosan Deniyelim Ben Cihaza Güveniyorum Forumdan Tarafsız Birini Secelim Denesin.Sen Bir Paket Bor Ver Bedava DEnemek İçin Bende Cİhaz vereyim

bor bendede var ama ben yakıt tasarrufu yaptıgına inanmıyorum kaliteli bir yag kullanılsa daha iyi tasarruf olur.

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti ayhani » 04 Oca 2010, 22:40

[quote="hakan48"]

Malına Güveniyosan Deniyelim Ben Cihaza Güveniyorum Forumdan Tarafsız Birini Secelim Denesin.Sen Bir Paket Bor Ver Bedava DEnemek İçin Bende Cİhaz vereyim

bor bendede var ama ben yakıt tasarrufu yaptıgına inanmıyorum kaliteli bir yag kullanılsa daha iyi tasarruf olur.
[/QUOTE]

hakan48, o kadar malınıza güveniyorsanız neden noter huzurunda bir test yapıp köşeyi dönmüyorsunuz. Ya artık gına geldi bu tip haberlerden!

Senin mıknatıslı zımbırtın dahil yakıttan tasarruf yaptığını iddia eden birçok  ürünü Discovery kanalda  Mid master isimli bir programda test ettiler. Soonuç hüsran. Bırakın artık milleti kandırmaya çalışmayı
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 04 Oca 2010, 23:59

[quote="ayhani"] [quote="hakan48"]

[/QUOTE]

hakan48, o kadar malınıza güveniyorsanız neden noter huzurunda bir test yapıp köşeyi dönmüyorsunuz. Ya artık gına geldi bu tip haberlerden!

Senin mıknatıslı zımbırtın dahil yakıttan tasarruf yaptığını iddia eden birçok  ürünü Discovery kanalda  Mid master isimli bir programda test ettiler. Soonuç hüsran. Bırakın artık milleti kandırmaya çalışmayı
[/QUOTE]

Test degerleri var zaten eger o kadar tasarruf yapmayacak diye iddia nız varsa hodri meydan ben delikanlı gibi çıkıyorum seninle istediğin yerde istediğin ispata varım Eger Tasarruf Yaparsa Altındaki Arabayı Bana verecegine Teminat verirsen Ben Herşeye Varım

tekrar diyorumki bor katkı nın mantık olarak sadece motor sesini azaltmaktan başka yakıta faydası yoktur. Yakıt Tasarruf cihazının odtü üniversitesi raporları vardır. maille gönderirim istersen yada sitede ararsan bulursun.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 05 Oca 2010, 00:05

sen Sanırım Adanadasın yandaki dosyayı aç al sana referans
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti onurhan2006 » 05 Oca 2010, 01:24

hakan 48 nickli arkadaşım;
farkında değilsin galiba ama yanlış konulardan bahsediyorsunuz, sizin bahsettiğiniz şey bordan üretilmiş olan yağ katkı maddesi burada bahsedilen şey bordan üretilmiş olan "YAKIT KATKI MADDESİ" ve piyasaya çıkmadan bu şekilde iddialı konuşman bence tamamen yanlış
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi