TRANSMİTTER KULLANAN ARKADAŞLAR YARDIM

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TRANSMİTTER KULLANAN ARKADAŞLAR YARDIM

İleti kadir » 18 Mar 2010, 16:07

bende kulandım kulanıyorummda  transmitterin sesini cok acarsanız  cızırdar  tansmitterin  sesini azıcık kstıktan sonra kendi alıcınızın sesini acınız  ozaman güzel ses verir  tabi cd calar gibi  kaset calar gibi ses varmez bu bi gercek   sonuçta radyo  freknsından alıyor 

kadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: KADİR ŞALKACI
Nereden: Karaman
Arabanız: SKODA FELİCİA 2000 MODEL 1,6

İleti OKTAVİACI » 19 Mar 2010, 11:07

arkadaşlar dün kipadan promex marka transmitter aldım. gün boyu denedim elbette ses kalitesini cd çalarlarla kıyasmalamak yalnış olur fakat  Konya'da radyo frekenslarının çok yoğun olmamasından dolayı ben memnun kaldım frenkansı 108.00'a ayarladım ve aynen radyoda nasıl müzik dinliyorsanız o kalitede müzik dinleme imkanı buldum  İstanbul ve Ankara'da ki arkadaşlar herhalde oralardaki frekans yoğunluğundan dolayı pek performans alamadılar Konya'da oturan ve ses kalitesi çok önemli değil diyenler yani radyodan dinlemekten zevk alanlar için faydalı bir cihaz

OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti T.T. » 19 Mar 2010, 16:48

Evet istanbul ve izmir, Ankara gibi büyükşehirler dışında kullanan arkadaşlar alabilir aslında onlar için çok problem olmaz kanal yoğunluğu konusunda ama benimde kızdığım bi nokta var. Adam kaliteli olsun diye 75-80 lira verip iyi bir marka fm transmitter alıyor. E be adam ne gerek var o fiyata onu almaya git 130-140 a mp3 player çalan bi oto teybi al mesela o fiyatlara sony pioneer gibi markalar var. Güzel güzel kaliteli bir şekilde müzik dinle işte... Hayatımız masraf olmuş walla. Ama yine söylüyorum en ucuz biçimde mp3 playerınız varsa 10 tl ye bi kaset adaptörü alın. Bağlayın mp3 ü ucuna gerçekten kaliteli ses veriyoo. Bizzat test ettim ve kullanıyorum.. Thumbs%20Up 
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti C@GL@R » 19 Mar 2010, 16:52

orjinalliği bozmamak için olabilirmi:)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti emre_tokay » 19 Mar 2010, 17:07

http://www.sahibinden.com/skoda_stream_ ... isplayitem? Bu ürün çok hoşuma gitti masraf cıkmıs olmasa ben alabilirdim.
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti ghostman » 10 Haz 2010, 19:06

Bende piranha marka 2 gb hafızalı kullanıyorum. daha önce farklı bi modeli vardı bi arkadaşım el koydu şimdi yeni klasör değiştirmelilerden aldım ve sorunsuz kullanıyorum. bursadayım bursanın kuvvetli yerel radyolarından birine ayarladığımda bile radyoyu bastırıp kendi yayınımı dinleyebiliyorum cd kadar olmasada gayet iyi bir sesi var. düşünürseniz piranha tavsiye ederim. daha öncede kullandığım piranha idi şimdikide öyle diğer markalardan bi arkadaşımda görmüştüm pekmemnun kalmadı. birde aracın çakmağına cihazın iyi oturması önemli bu cihazlarda araç çakmağındanda sorun çıkabiliyor. iade edebileceğiniz bi yerden alıp denemenizi tavsiye ederim eğer verim alamazsanız bi kaç gün içinde iade edersiniz...:D

umarım sizde benim gibi memnun kalırsınız.....
ghostman
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazza » 10 Haz 2010, 23:17

valla benimkide piranha 2 yıldır transitte kullanıyom sorun yok ama dedikleri gibi ses kısılınca cızırtı var ama ses açıkken en güçlü kanalları bile bastırıyo hatta ben kral fm ayarlıyom ışıkta felan yandakı arabalarıda zaptediyo ama elektronik şans işi bence sanada bol şans
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti psco » 11 Haz 2010, 10:17

büyük şehirlerde kesinlikle bi işe yaramıyor durmadan frenkans değişiyor ses kaliteside berbart
Kullanıcı avatarı
psco
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Erkan Ciğerlioğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia combi ambiante

İleti extinct » 23 Tem 2010, 14:11

bende var kimse bilmezken alamıştım markasız çin malı çokta memnunum
muhum olan paraziti az olan bi frekans uzerinden paylaşmaz
ilk sıralar bnmkıde kotuydu ama deneye deneye güzel bir frekens yakaladım memnunum
extinct
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: fabia 2005 1.2 hpt

İleti hiko » 23 Tem 2010, 15:52

ghostman yazdı:.................. birde aracın çakmağına cihazın iyi oturması önemli bu cihazlarda araç çakmağındanda sorun çıkabiliyor. iade edebileceğiniz bi yerden alıp denemenizi tavsiye ederim eğer verim alamazsanız bi kaç gün içinde iade edersiniz...:D

umarım sizde benim gibi memnun kalırsınız.....

Her alet için geçerli olan bir konuya temas ettiniz, teşekkürler...çakmak yuvası ile alet soketindeki kertik ve tırnaklarıın yönü (YANİ + ve - UÇLAR), biribiri ile uymlu yönde olması çıok önemli, aksi taktirde sigorta bile atabilir...
hiko
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hikmet Demirtaş
Arabanız: 1.4 16 V 85 BG ROMMSTER

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir