fabia merkezi klit ünitesi nerde bilen var mı ??

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia merkezi klit ünitesi nerde bilen var mı ??

İleti diseqc » 13 Nis 2010, 10:17

arkadaşlar merhaba bu fabiların merkezi klit ünitesi ( konfor modülü ) hani şu camları kapıları flan idere eden parça nerde acaba bilen varmı önceki passatımda şöför tarafında ayak basılan paspasın altındaydı araba su alınca oraya su gitmişti kapılar falan sapıtmıştı benim fabişin sağ cam açma düğmesi çalışmıyorda acaba su falan mı gitti diye bi kontrol edeyim diyorum birde koltuk ısıtmaların bu modülle bir bağlantısı varmı acep şöför koltuk ısıtması çalışmıyorda belki oda o arada tamir olur diye ümit ediyorum...

Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti C@GL@R » 13 Nis 2010, 10:21

direksiyonun altında bulunuyor..bende çıkma var lazım olursa verebilirim..kolay gelsin.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti fıratt » 13 Nis 2010, 10:25

çağlar senin merkezi kilit ünitesi bozuk değilmi yahu verecen adama sovecek sonra :D
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti diseqc » 13 Nis 2010, 10:30

yok niye söveyim canım belliki yardım etmek için vereyim diyor direksiyonun altında mı?? nerdeki oralarda sen belliki değiştirmişsin tam olarak bi tarif et hele nerede bu bi bakayım olmadı ordan kablosunu test ederim akım gidiyor mu diyee...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti C@GL@R » 13 Nis 2010, 10:40

bende sapasağlam al tak demiyorum arkadaşa zaten:) tamiri mümkün ankaraya gittiğimde yaptıracağım tüm fonksiyonları çalışıyor uzaktan kumanda kısmı çalışmıyordu. küçük bir devresi değişecek..ölçum yaptım..ben parça olsa ben bile yaparım...zamanla nem rutubet bozuyor bunları özellikle deniz kenarı araçlarında.....

direksiyonun altındaki plastik kısmı çıkarıyosunuz hemen direksiyonun altına sabitlemişler görürsünüz..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti diseqc » 13 Nis 2010, 10:45

çok teşekkür ederim şükür benimde elektronik bilgim iyidir lazım olursa ilk sana dönerim anlaşırız sıkıntı olmaz şimdiden çok saol bugünlerde buralar yağmurlu ilk fırsatta bakacam neticede haberleşiriz...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir