contamı kendim değiştiriyorum! Bilgisi olanlar paylaşsın lt

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

contamı kendim değiştiriyorum! Bilgisi olanlar paylaşsın lt

İleti hetepe » 09 Ağu 2010, 07:25

Sonerx, tebrik ediyorum seni, motoru söktüğünden değil, o araba kasaplarına minnet etmediğin için...Adam A'yı, B'yi bilmeden bodoslama her işi yapmaya kalkıyor ve yapamadığı iş de dahil bir de para talep ediyor.Bu yüzden ben de kendi işimi 93 lerden beri kendim yaparım, yarım yamalak olsa da mutluyum.Ayrıca sente aleti bauhaus gibi yerlerde bulunur, almanı öneririm.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti sonerx » 09 Ağu 2010, 07:38

hetepe yazdı:Sonerx, tebrik ediyorum seni, motoru söktüğünden değil, o araba kasaplarına minnet etmediğin için...Adam A'yı, B'yi bilmeden bodoslama her işi yapmaya kalkıyor ve yapamadığı iş de dahil bir de para talep ediyor.Bu yüzden ben de kendi işimi 93 lerden beri kendim yaparım, yarım yamalak olsa da mutluyum.Ayrıca sente aleti bauhaus gibi yerlerde bulunur, almanı öneririm.

ben kendim sentemi yaptım ama tabi orjinalini bi ara almalıyım. Ama şunu anladım ki ya yetkili servise gideceksin yada kendin yapacaksın. Usta dedin mi tahsilli olacak ,okuma yazma bilmeden veya ilkokul mezunu olupta çıraklıktan bu işe girenler yeni nesil arabaları anlayamıyor.Kendini yetiştirenler müstesna ama onların sayısıda çok çok az.Bu kesin...
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir