alt sürtme

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

alt sürtme

İleti yexplorer » 30 Ekm 2007, 02:14

gerekli bir parça anlaşıldığı kadarıyla bu gece balıktan dönerken altını vurdum bir taşa sivriydi biraz daha sonra 2 defa da yoldayken ses geldi biraz hızlı gittim galiba sonra biraz bekldi park halinde ve yolda ısık yandı söktürdüm koruma ezik büzük yok ama karter çatlamış koruma esneyip baskı yaptı heralde yani taktırmak yada takılı olması yeterli değil dikkatli olmak lazım araç çok yakın yere biraz da hız olunca en küçük tümsekte ses geliyor.

ustalar kaynak yapacağız dediler aliminyumdan yapılmış ona uygun yapacaklar kaynak sağlıklı olurm mu sizce sonra sıkıntı yaşama ihtimali nedir

yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti akdeniz » 30 Ekm 2007, 02:51

ARKADAŞLAR BEN DAHA İKİ GÜN ÖNCE BATMANDA KARTELİ DELDİM ALLAHTAN 100 M SONRA DURDUM BAKTIM DELİK DEĞİL KIRIK RESMEN YAĞ BOŞALMIŞ YATAK SARMAMIŞ KASKO HALLETTİ DİYARBAKIR SERVİSİNDE BU İŞLE İLGİLİ DİKKAT ETMEM GEREKEN NE VAR . YAPILAN İŞİ KONTROL EDEBİLİRMİYİM NELERE DİKKAT ETMELİYİM ACABA SAKAT Bİ DURUM OLURMU ?
akdeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 30 Ekm 2007, 20:37

Aracının 100 mt yürüdüğüne eminmisin?çünkü bu metreye kadar motorun yatak sarmaması çok düşük bir ihtimal...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir