Felicia Direksiyon Pozisyonu

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felicia Direksiyon Pozisyonu

İleti frostbite19 » 05 Ekm 2010, 11:45

şimdi madem kendin yapmıycaktın, niye soru pduruyosun, git rot balansçıya söyle yapsın demeyin de.

Ben artık paranoyak oldum bu tür konularda, illa kendim de fikir sahibi olcam

Aracıma alüminyum bloklu olduğu için kırmızı antifiriz koyduğumu söylediğim radyatörcünün, "lüzumsuz bişey, arada

sadece bome farkı var" demesi üzerine,

Goodyear bayisine 4 mevsim Vector5 lastik sorduğumda "Üretimden kalktı, artık Sava var 4 Mevsim" demesi ve

müşteri hizmetlerine sorduğumda aslının olmadığını öğrenmem üzerine(Şikayet ettim ama gerisini takip etmedim)

Pirelli bayisinin Aquamile'ı bana 4 mevsim diye satmaya çalışması zerine (adı üstünde AQUA, suda performans)

Ve en önemlisi, Amcamın BMWsinin yaptığı arıza için KONYA ve ANTALYA Yetkili servislerinin arızayı yakıt pompasında

bulduktan sora, 3000-4000 lira masrafı var demelerinden sora, Amcamla beraber 2.0 motor Dizel arabanın

turbosundaki arızayı, kendimiz, internetten araştırarak bulup yapmamız! ve arabanın düzelmesi! üzerine

Herşeyi araştırır oldum :)

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti felicia042 » 05 Ekm 2010, 17:19

frostbite19 yazdı:şimdi madem kendin yapmıycaktın, niye soru pduruyosun, git rot balansçıya söyle yapsın demeyin de.

Ben artık paranoyak oldum bu tür konularda, illa kendim de fikir sahibi olcam

Aracıma alüminyum bloklu olduğu için kırmızı antifiriz koyduğumu söylediğim radyatörcünün, "lüzumsuz bişey, arada

sadece bome farkı var" demesi üzerine,

Goodyear bayisine 4 mevsim Vector5 lastik sorduğumda "Üretimden kalktı, artık Sava var 4 Mevsim" demesi ve

müşteri hizmetlerine sorduğumda aslının olmadığını öğrenmem üzerine(Şikayet ettim ama gerisini takip etmedim)

Pirelli bayisinin Aquamile'ı bana 4 mevsim diye satmaya çalışması zerine (adı üstünde AQUA, suda performans)

Ve en önemlisi, Amcamın BMWsinin yaptığı arıza için KONYA ve ANTALYA Yetkili servislerinin arızayı yakıt pompasında

bulduktan sora, 3000-4000 lira masrafı var demelerinden sora, Amcamla beraber 2.0 motor Dizel arabanın

turbosundaki arızayı, kendimiz, internetten araştırarak bulup yapmamız! ve arabanın düzelmesi! üzerine

Herşeyi araştırır oldum :)

sana katılmamak eldemi arkadaşım ağzına sağlık tamirci diye gidiyoruz, arabaya çeşitli bahaneler bulup ne kadar fazla para alırız düşüncesinde olanlarla karşılaşmak beni deli ediyor. araştırmadan bilmeden daldığınız tamircilerin bir kısmı hakikaten art niyetli arıza giderilmediği halde tamir paranı bile alıyorlar. tebrik ederim verdiğin örnek çok yerinde olmuş
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti AhmetH » 05 Ekm 2010, 17:52

Direksiyonu sökerek düzeltirseniz ayrıca direksiyon kilidinin direksiyonu tuttuğu pozisyonda değişiyor
eskiden benim direksiyonum anahtarı çıkarınca düz konumdayken mis gibi kilitleniyordu
şimdi yarım tur dönünce kilit tutuyor
bunuda belirtmek isterim
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti frostbite19 » 05 Ekm 2010, 19:06

teşekkür ederim arkadaşlar görüşleriniz ve önerileriniz için. . .

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004