Ankarada Elektirik ustası aramaktayım yardım

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankarada Elektirik ustası aramaktayım yardım

İleti lionrem » 10 Kas 2010, 23:05

Merhaba,
Benim aracın kapıları (hepside ve kaput açılıncada ) kapı lambaları, tavan lambası ve göstergede kapı açıldı uyarı vermiyor. Bi elektirikci şöför tarafının altında bir yerde beyin var kesin ondandır diyor. Siviç arızası varsada beyinden sonra anlaşılır demişdi. Birde fanların sökülüp yağlanması gerekiyor. İyi bir usta tanıyorsanız en azından telefon numarasını verseniz bil yeterli benim için.

Kullanıcı avatarı
lionrem
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Octavia Elegancemi sattım

İleti hetepe » 11 Kas 2010, 10:58

Galiba yok...
Ben 91 den beridir bulamadım.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti lionrem » 11 Kas 2010, 13:54

hetepe yazdı:Galiba yok...
Ben 91 den beridir bulamadım.

Haklısınız. Gerçekden yok.
Kullanıcı avatarı
lionrem
CLASSIC
CLASSIC

İleti Henien » 11 Kas 2010, 13:59

"Ya var ama, skodadan anlar mı bilmiyorum. Şimdi ben yönlendiririm, yanlış bir iş yapar mahcup olurum" diye söylemiyor olabilir insanlar. ( Ben bu nedenle söylemiyorum mesela :D )
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti alirıza » 11 Kas 2010, 14:49

lionrem yazdı:Merhaba,
Benim aracın kapıları (hepside ve kaput açılıncada ) kapı lambaları, tavan lambası ve göstergede kapı açıldı uyarı vermiyor. Bi elektirikci şöför tarafının altında bir yerde beyin var kesin ondandır diyor. Siviç arızası varsada beyinden sonra anlaşılır demişdi. Birde fanların sökülüp yağlanması gerekiyor. İyi bir usta tanıyorsanız en azından telefon numarasını verseniz bil yeterli benim için.

Ankara da ise sorun yok hocam var..OTO FAR Oto Sanayi Sitesi cad. 2535 sok. no: 17 Şaşmaz
tel:278 72 25 GSM: 0544 7476079 orada problemini çözerler.. Benzer sorunlar bende de vardı .Sağolsunlar hallettiler..Bizim arabaları çok iyi biliyorlar
alirıza
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali rıza
Arabanız: 2005 tdi fabia 1

İleti alirıza » 11 Kas 2010, 14:51

alirıza yazdı:

Ankara da ise sorun yok hocam var..OTO FAR Oto Sanayi Sitesi 1. cad. 2535 sok. no: 17 Şaşmaz
tel:278 72 25 GSM: 0544 7476079 orada problemini çözerler.. Benzer sorunlar bende de vardı .Sağolsunlar hallettiler..Bizim arabaları çok iyi biliyorlar
alirıza
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali rıza
Arabanız: 2005 tdi fabia 1

İleti lionrem » 11 Kas 2010, 15:15

alirıza yazdı:

Ankara da ise sorun yok hocam var..OTO FAR Oto Sanayi Sitesi cad. 2535 sok. no: 17 Şaşmaz

Çok teşekkür ediyorum. Biraz önce notunu aldım. Ayrıca bi arkadaşda http://www.uraz.com.tr/ burayı tavsiye etti. Sizde iyi olduklarından eminseniz neden olmasın. Selamlar...
Kullanıcı avatarı
lionrem
CLASSIC
CLASSIC

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir