Trabzon'da ucuz-hakkaniyetli Skoda felicia servisi

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Trabzon'da ucuz-hakkaniyetli Skoda felicia servisi

İleti sonerx » 04 Arl 2010, 23:10

haram para sömüren , 50 krşluk tıkırtı burcuna 20 tl alan servislerden kaçıyorum da...Lütfen yardım...

Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti sonerx » 04 Arl 2010, 23:29

yok mu memnun olan
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti furunotr » 04 Arl 2010, 23:43

Tam istediğiniz sonuç olmayacak ama 3 yıl kadar evver Karadeniz seyahatim esnasında aracımda küçük bir sorun oluştu; Trabzon'da oto sanayi sitesine gittim; o gün Skoda servis ustasının hastası mı ne varmış; sordum, soruşturdum; eskiden Skoda servisinde çalışan bir usta önerip yerini tarif ettiler; buldum ve arızayı giderdi... Memnun da kaldım; bir kart vermişti, ancak kaybettim; bir araştırıp sorun belki bulabilme imkanınız olur...
furunotr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Haluk Pirinç
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Felicia Combi GLXİ

İleti sonerx » 04 Arl 2010, 23:49

sarı çizmeli mehmet ağa gibi olmuş,tarif et ,ip ucu ver nerde nasıl ...Zorr...,tşk.
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skoda53 » 05 Arl 2010, 02:38

akademi otodur o.
skoda53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Rize
Arabanız: 2013 toyota corolla d4d mm

İleti lazianke » 05 Arl 2010, 10:33

fatih sanayideki akademi ilk açıldığında gayet uygundu, şimdi nasıl bilmiyorum.işçilikleri iyidir.
eski sanayide(otogar karşısındaki) vural oto vardı. servis bile ondan parça alır. bir ara ustası vardı. mekanik de yapıyorlardı.şimdi sadece parça satıyormuş, usta bulup iş de alıyorlar. erzurum yolunun girişinde solda bir vw özel daha var. çok müşterileri var ama işçiliğini bilmiyorum. en iyisi servis dahil hepsini arayıp/gezip görüşmek ve fiyat almak.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer

İleti sonerx » 05 Arl 2010, 10:47

skoda53 yazdı:akademi otodur o.
sakın bana akademi oto deme lütfen .50 krş luk contayı 20 tl ye verdiler ve 10 tl lik v kayışını 30 tl ye satmaya kalkmışlardı bana.
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tunsew » 05 Arl 2010, 12:58

Akademiye gideceğine servise git derim. Hatta akademiye hiç uğramayabilirsinde. VW ye bakan biraz daha yukarıda ANG oto var, aşağıda Aydoğan var, Bosch car servis var bir bakıver. Ben artık servisten şaşmıyorum, memnun kaldığın bir yer olursa buraya yazarsan iyi olur.
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti sonerx » 06 Arl 2010, 00:13

tunsew yazdı:Akademiye gideceğine servise git derim. Hatta akademiye hiç uğramayabilirsinde. VW ye bakan biraz daha yukarıda ANG oto var, aşağıda Aydoğan var, Bosch car servis var bir bakıver. Ben artık servisten şaşmıyorum, memnun kaldığın bir yer olursa buraya yazarsan iyi olur.
sen bu yerlere gittin mi memnun kaldın mı...
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tunsew » 06 Arl 2010, 16:45

Aydoğana gittim rutin bakım yaptırdım servisten birazcık uygundu.
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti skoda53 » 06 Arl 2010, 23:48

sonerx yazdı:
skoda53 yazdı:akademi otodur o.
sakın bana akademi oto deme lütfen .50 krş luk contayı 20 tl ye verdiler ve 10 tl lik v kayışını 30 tl ye satmaya kalkmışlardı bana.

öncelikle uyarın için teşekkür ederim.ben sadece tarif ettiği yerin orası olduğunu söyledim.bahsettiğin servise (akademiye) hiç gitmedim.atlas oto yetkili serviste ocak -şubat 2010'da sıkıntılar yaşadım motorla ilgili.bunu *** paylaşmıştım.burada başınızı ağrıtmayayım.benden sonra ekspertiz verirken artık dikkat ediyorlardır inşallah.serviste mustafa bey diye genç bir arkadaş var.galiba müdür olmuş,kibar bir adam ve sizi dinliyor.servislerde kültürlü ve iş bilen yöneticilerin artması gerekiyor.ustaların da artık düz sanayi mantığından kurtulmaları ve yenilikleri takip etmeleri şart.bu son cümlemi hangi ustalar için kullandığımı biliyorum,kimse alınmasın.işin kısası önemli işler için servisten şaşmayı düşünmüyorum.

bir de orjinal filtreleri de parsan oto'dsan (istanbul) alıyorum.lazianke hocamın tavsiyesiyle aldım.düzgün insanlar...
skoda53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Arabanız: 2013 toyota corolla d4d mm

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir