Gaz Analiz Cihazının Çalışma Prensibi ve Kullanımı

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Gaz Analiz Cihazının Çalışma Prensibi ve Kullanımı

İleti ozantavsan » 17 Şub 2011, 18:19

SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti felicia_3437 » 17 Şub 2011, 22:17

ozan abı bırşeyı merak edıyorum sız neden otomatıv okumadınız
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti ozantavsan » 17 Şub 2011, 22:37

[url=member/felicia_3437/]felicia_3437[/url] : ozan abı bırşeyı merak edıyorum sız neden otomatıv okumadınız
---------------------------

Benim merakım çocukluğumdan bu yana teknoloji ,elektronik , yeni şeyler keşfetmek gibi şeylerdi.
Lisede bilgisayar donanımı okudum ,elektronik eğitimi aldım.Hayatımı bu meslekle kazanıyorum.Üzerine İşletme -Muhasebe finansman okudum.Bir işime yaramadı.Asıl sorunun cevabı ise arabalara hiç merakım yoktu benim.
Hayatım boyunca araç kullanmam diyordum.Ehliyetimde yoktu.Sonra işyerinde arkadaş ehliyet kursuna yazıldı.Banada ısrar edince , yazıldım kursa .bende aldım.Sonra ilk arabamı aldım.

Murat 131 (80 Model ) sonra Suzuki Alto FX (84 Model) sonra Hyundai Accent (98) sonra şu anki Skoda Favorit 94
bunlarla haşır neşir olurken haliyle birşeyler öğrendik.Belkide kabiliyetim vardı ,ehliyet kursunda hiç zorlanmadım , motor sınavında millet dökülürken ,ben ilk seferde 95 puanla alıverdim ehliyetimi.

Aslında otomotiv okusaydım eminimki iyi bir usta olurdum.Eğer bir işi yapacaksan ya tam yapmalısın ya hiç yapmamalısın.Yaptığımda tam yaparım , yapmayacaksam hiç başlamam.Benim hayat felsefem bu.Bunun neticesindede işimde iyiyim.Bana gelenler bir çok firma , usta gezerler sonra bana gelirler.Tavsiye üzerine.Benim halime bakınki ben kendime böyle bir usta bulamıyorum.Belki bu yüzden bu kadar çok koyuyor bana.

Neyse hayat hikayesi oldu , otomotiv okusaydım süper olurdu.İmkan olsa çok şey yapardım.BAna laboratuvar ortamı gibi bir işyeri veya arge bölümü olmalı.Takım çalışması yapmalıyım.Eminimki Türkiyede işe yarar bir çok insan bizler gibi heba olup gidiyor.Daha önce bir üniversitenin bilgi işleminde görevliydim.İşini düzgün yapan sevilmez böyle yerlerde , ayrılalı 11 yıl oldu.11 Yıldır aynı işyerinde özel sektördeyim.
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti felicia_3437 » 17 Şub 2011, 22:53

aynı durumdan bende muzdarıbim abı işimi cok iyı yaparım yapıyorsam olmıcak işide elimi sürmem buyuzdende kimse ile kjolay gecınemem işyerınde kimse benı sevmez bende kimseyı nedense kimse cekemiyor her gıtım yerde eskilere göre müdürler tarafından daha coktutulduğum icin ve daha cok ücret aldığım icin herkes ayağımı kaydırmaya uraşır bu insanlar neden böyle
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti ozantavsan » 17 Şub 2011, 22:56

Biz çizgimizden sapmayalım.Gerisi diğer insanların problemi.Ben hiçbir işyerimde fazla ücret alamadım.Kaderime boyun eğdim herhalde ,halen sesim çıkmaz.Aldığım maaş bunca yıla göre maaş sayılmaz.Bir patron bişr ben varım.
Beraber 13. yılımız.Ne yapalım birşeyi kabullenmezsen insana daha ağır geliyor , kabullenince acısı daha hafif oluyor.Bunada sağlık.
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi