DSG vites sisteminde f1 kulakçık var mı?

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DSG vites sisteminde f1 kulakçık var mı?

İleti forman37 » 27 Ağu 2011, 13:40

tmm orası doğru ama benımle ınatlasması saçmalık. o bı skoda kullanıcısı ben ısın ıcınde olan bırıyım .neyse bı daha aynı hatayı yapmaz ınsallah :)

_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti skodahastası » 27 Ağu 2011, 14:31

Arkadaş ne bayiler var ya ben bunu kadına özellikle sordum varmı diye olsa ben kendi arabama alırdım arkadaş kusura bakma ben bunu sordugumda bana sadece rs ve superb de var dedi bende yetkili yanlış söylemezdiye ittalaştım kusura bakma ama bunu yetkili satıcıya söylücem bana yanlış bilgi vererek f1 şanzıman aldırmadıgı için
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti forman37 » 27 Ağu 2011, 14:40

:) tmm usta sıkıntı yapma fazla belkı elınde yoktur . ondan vermemıstır veya ısı tam olarak bılmıyodur o satıcı.. bencede yanı soylemen gerek çunkı gecenlerde bakıma geldı bıtanesı arac elegance idi aracın bakımını yaptım test surusune çıktım .arac DGS sanzumandı manuele aldım dıreksıyondan kullanmaya basladım .gayet guzel bı sıstem octavıa da olması daha bı guzel .. bu ramazan ayında bırbırımızı kırmanın bı anlamı yok bı araba ıcın :) can sağlığı olsun.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti skodaizm » 27 Ağu 2011, 14:49

skodahastası yazdı:Arkadaş ne bayiler var ya ben bunu kadına özellikle sordum varmı diye olsa ben kendi arabama alırdım arkadaş kusura bakma ben bunu sordugumda bana sadece rs ve superb de var dedi bende yetkili yanlış söylemezdiye ittalaştım kusura bakma ama bunu yetkili satıcıya söylücem bana yanlış bilgi vererek f1 şanzıman aldırmadıgı için

Aslında bu forumun bir amacıda Skoda kullanıcılarının birbirlerini bilgilendirerek doğruyu bulmasını sağlamak. Yaşadığınız olumsuzlukları burada açıklarsanız biz de bu tür yerlere temkinli yaklaşır hatta onların düzelmesini sağlayabiliriz.

Bu durumda ben bir Skoda kullanıcısı olarak yalan yanlış bilgi veren bu, Skoda bayi- satıcı- servis kim ise öğrenmek isterim. İsmini yazarsanız belki bizden önce kendi içinde bir revizyona girip düzelir bu bayi.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti forman37 » 27 Ağu 2011, 14:51

aynen bu ufak bı hata gıbı gorulebılır ama skodanın bı suru musterı kaybetmesıne sebeb olabılır .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti muratogretmen52 » 28 Ağu 2011, 16:20

aslında 2nizde haklısnız. bu özellik elagance araçları alanlardan eğer sadece özel sipariş ve de 3-4 ay bekleyince sahip olunuyormuş. belki de Türkiye de bu özelliğe sahip araç sayısı bir elin parmaklarından fazla değildir. zira ben her gün sahibinden, arabam com. gibi sitelerde elagance paket araçlara bakıyorum hiçbirinde bu özellik görünmüyor. evet satış sorumlularının böyle öenmli bir özelliği es geçmeleri affedilir bir durum değil. Ama türkiyede f1 vites için 6 ay bekleyecek kaç müşteri çıkar?ayrıca 65bin Tl deçok yüksek bence. şu anda 50bin e corollaf1 vitesli dizel elagance paket var. evet belki octiye tam olarak denk bir araç değil ama yani Allah aşkına arada 15bin tl oynayacak kadar da bir fark yok bence octi de. ayrıca satarken de corolla daha avantajlı. benim kararım değişmek üzere octi konusnda.:x
muratogretmen52
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MURAT KURU
Nereden: Ordu
Arabanız: AVEO SEDAN SX

İleti forman37 » 29 Ağu 2011, 00:44

orhan abımız ne demıs ? hatasız kul olmaz :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti skodahastası » 29 Ağu 2011, 08:00

Satarken daha mı avantajlı? ben arabayı 1 günde satıtım,bak kardeşim arabanı temiz tutarsan araban hemen satılır birazda dikkatli kullancan ezik filen olmucak o araba yarın satılır ben size sıfır octi öneririm hem direksiyondan kumandayı zaten çok kullanmıcaksın hem corola samzumanları dandik bir şanzuman keyif vermiyor bir saniye bekliyor octavia 0.5 gibi civarlarda hem hissettirmiyor sanzuman degişimi biraz pahalı ama sonucunda volkswagen in aynınısı alıyorsun.
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir