style,dinamik?

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

style,dinamik?

İleti eğitim01 » 21 Oca 2012, 20:47

arkadaşlar merhaba daha önce roomster aradığımı paylaşmıştım. Yardımınıza ihtiyacım var panoromik cam tavanlı 2011 roomsterlerde donanım olarak kaç farklı tür var,isimleri neler(style.optimal...vb) bunların güvenlik ve donanım olarak karşılaştırabileceğim bir tablo var mı? kafam karıştı bugün bir roomster inceledim 2011 panoromik cam tavanlı,teyp-cd bölümü,cd bölümünün altında kartlık gibi bir boşluk var ve torbido gözününü üstünde bir boşluk daha var.Bir başka panaromik cam tavanlıda cd çalar bölümü daha şık belli daha üst donanımlı ama dediğim gibi bunların donanım modelinin adı ne? yardımcı olursanız çok sevinirim.

eğitim01
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ersin
Nereden: Şanlıurfa

İleti eğitim01 » 21 Oca 2012, 22:36

ya arkadaşlar kusura bakmayın forum güzel ama sorduğumuz sorulara cevap almak gerçekten sabır işi.
eğitim01
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 21 Oca 2012, 23:21

style makyajlı kasada çıkan ilk donanımlı modeli ama onun radio su falan farklı ama şuanda en son en donanımlı roomster panorama dır.Şuanda donanım isimlerinin değişmesiyle beraber roomster için active yani en baz olan sonra style bu donanım şuanda yok ama ikinci elde var sonra da panorama dır.Panorama şuanda active den farkı alimiyum alşımlı jant,swing radio,cam tavan,arka hoparlör,yol bilgi sayarı bide kapı kolları boyalı ama ben sana donanımların olduğu linki atıcam ordan bak bunlar güncel donanımlar ambition şuanda satılmıyor active ve panorama var.
haydi kolay gelsin :)
http://www.skoda.com.tr/new/roomsterdonanim.asp
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti eğitim01 » 21 Oca 2012, 23:23

ilgin için teşekkürler dostum.
eğitim01
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 21 Oca 2012, 23:24

Bişey değil dostum daha önce görseydim daha önce cevap yazardım.İşine yaradı mı bilgiler.

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti eğitim01 » 22 Oca 2012, 00:24

bugün 2011 panoromik cam tavanlı roomster gördüm Fiyata 26.500 diyor eleman.Aklımdaki soru şu bu araç style dedikleri mi? öyleyse donanımsal ve güvenlik özellikleri nedir bilmek istiyorum. Örneğin kaç hava yastığı var?,sis farı var mı?,hız sabitleyici var mı? gibi.Adam hocam ben özelliklerini bilmiyorum dedi(orta yaş üstü) ben de almışken donanımlı ve güvenli bir roomster arıyorum.Verdiğin bilgiler bu aracın hangi modele girdiğini anlamamı sağlamadı açıkçası yine de ilgin için teşekkürler.
eğitim01
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 22 Oca 2012, 00:37

style ile panorama arasında fark yok satece teyip

Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir