izmirde lastik tavsiyesi istiyorum

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

izmirde lastik tavsiyesi istiyorum

İleti HASSAN » 03 Nis 2012, 09:30

arkadaşlar arabamın lastikleri eskidi yeni lastik almam lazım,çok marka var,fiyatlarıda çok farklı kafam karıştı,karar veremedim,yeni lastikle beraber çelik jantta alayim istiyorum,
izmirde en uygun ve en hesaplı hangi marka ve firmayı tavsiye edersiniz,yardımcı olursanız sevinirim:)

RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 1998 GLX FELİCİA

İleti HASSAN » 03 Nis 2012, 18:16

redneks yazdı:arkadaşlar arabamın lastikleri eskidi yeni lastik almam lazım,çok marka var,fiyatlarıda çok farklı kafam karıştı,karar veremedim,yeni lastikle beraber çelik jantta alayim istiyorum,
izmirde en uygun ve en hesaplı hangi marka ve firmayı tavsiye edersiniz,yardımcı olursanız sevinirim:)

yokmu yakın zamanda lastik alan arkadaşlar,bir fikir verin:)
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

İleti HASSAN » 03 Nis 2012, 23:34

redneks yazdı:
redneks yazdı:arkadaşlar arabamın lastikleri eskidi yeni lastik almam lazım,çok marka var,fiyatlarıda çok farklı kafam karıştı,karar veremedim,yeni lastikle beraber çelik jantta alayim istiyorum,

yokmu yakın zamanda lastik alan arkadaşlar,bir fikir verin:)

yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim,çok faydaları oldu:(
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 04 Nis 2012, 13:24

sadece dün 15 saat uyudum :D

1 günde yorum beklemek çoğu zaman sonuç vermiyor. Ben 1 hafta boyunca sürekli izmirde servis tavsiyesi istemiştim yazan olmadı.

Velhasıl lastik işi 3 aşşa 5 yukarı aynı ben 3 set lastiğimide izmirin bir ilçesinden almıştım.

3. sanayide pahalı ama işini çok iyi yapan yerler var ona keza gaziemire havalimanı tarafından girerken sağdaki lastikçide çok iyi bir yer.

lastik olarak 2 set 8 lastiktir bridgestone kullandım (b330 evo) ilk zamanları çok güzeldi yıllar geçtikçe çok sertleşti.
şimdi sadece ömrünü doldurmasını bekliyorum. Çatlakları iyice arttı lastikçiler bunlar bitmiş değiştir artık diyor.

Kısmetse bir dahaki sefere Michelin deneyeceğim.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti HASSAN » 04 Nis 2012, 19:04

ahmet arkadaşım ilgine teşekkürler,ben bu gün 3. sanayide bayağı bir vakit geçirdim,lastik ve jant fiyatı aldım bana ve arabama uygun olduğunu düşündüğüm iki yer var,ben zaten goodyear duragrip 13*70*175 istiyordum, bir yerde pazarlık sonucu kormetal jant ve goodyear lastik(2011 52.hafta imalat) 900tl ve altıdan fazla bölmüyorlarmış ama ben 300tl peşin verip kalanı onikiye böldürüyorum(lastikler115*4=460tl jantlar 440tl)
bir başka yerde ise yine kor metal jant ama lastikler debica diye bir marka goodyearın yan ürünüymüş ordada 760tl ve sekize bölüyorlar,şimdilik kararsızım bir kaç yerden daha fiyat alıp karar vericeğim:)
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir