favorıtım tekliyo

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorıtım tekliyo

İleti efsane6681 » 14 Mar 2014, 00:25

94 model sıkodam var motoru 6 ay filan oldu yaptıralı bir haftadır tekliyo o kadar sık kullanmıyorum arabayı haftada 2 veya 3 kez o yüzden tekliyo soruma cevap verebilecek kişi olursa sevinirim tşk ederim şimdiden

efsane6681
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: şükrüyorulmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit

İleti SKDFORMAN » 14 Mar 2014, 00:31

efsane6681 yazdı:94 model sıkodam var motoru 6 ay filan oldu yaptıralı bir haftadır tekliyo o kadar sık kullanmıyorum arabayı haftada 2 veya 3 kez o yüzden tekliyo soruma cevap verebilecek kişi olursa sevinirim tşk ederim şimdiden

Hava-yakıt karışımından, aracınız LPG li ise gaz ayarından, buji, buji kabloları, distrübütör vb. ateşleme parçalarından, avans ayarından vb. sorunlarından aracınız tekleme, çekiş düşüklüğü, fazla yakıt tüketimi gibi sorunlar yaratabilir.
haftada 2-3 kez kullanmanız aracınızın teklemesine sebep olmaz.
syglarımla...
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Arabanız: Forman LX

İleti efsane6681 » 14 Mar 2014, 00:41

tşk ederim cevap verdiğiniz için ama haftada 2 veya 3 kez kullanıyorum dememin sebebi az kullanıyorum o yüzden dedim tekleme sebebi nedendir sizce tam oalarak
birkaç aydır akü sorunum vardı hallettim aküyü
efsane6681
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: şükrüyorulmaz
Arabanız: favorit

İleti hikmetagca » 14 Mar 2014, 22:41

otogaz tamircisine bi git bendede aynı sorun vardı sürekli tekleyip duruyodu ayrıcı bozuk çıktı onu değiştirdikten sonra gayet güzel yürüyor araba.
hikmetagca
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ağca
Nereden: Hatay
Arabanız: skoda favorit 136L

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir