LOGAN MCV HAKKINDA YARDIM?

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LOGAN MCV HAKKINDA YARDIM?

İleti trakyalı » 11 Arl 2007, 22:31

logan mcv nin performansı hakkında hiç bir arkadaşım herhangi bir açıklama yapmamış,logan sedan performansı takibi ki skoda gibi değil ama idare eder kullandığım için biliyorum,ancak mcv ler sedandan kasa olarak daha büyük ve ağır üzerinde aynı motor,yani ikisinde de1,5 motor var ve 68 beygir olduğunu biliyorum bu nedenle mcv lerien performans sorunu yaşadığını duymuştum bu konuda bilgisi olan varsa ve bilgilerini paylaşırsa daha faydalı olacağımızı düşünüyorum.

trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 15 Arl 2007, 03:38

[quote="by wodoo"]abicim babamda taktı bu logan mcv lere araştırıyo sıfırını güzel araba diyo (sırf renault olduğu için istiyo) ama inş vazgeçircem Tongue
[/QUOTE]

ARKADAŞLAR ALDIĞIMIZ ARAÇ LOGAN MCV 2008 MODEL 1,5 DCİ   ARACI ACENTEDEN ÇIKARTIP İLK 60 KM BEN KULLANDIM... TEK KELİMEYLE MUHTEŞEMDİ... PERFORMANSI, AĞIRLIĞI VE OTURAKLI OLMASI BENİ ÇOK SEVİNDİRDİ... SKODANIN DİZELİNİ HİÇ KULLANMADIM AMA DACİA LOGAN MCV 1,5 DİZEL BENCE MÜKEMMEL BİR ARAÇ... TEK KELİMEYLE BAYILDIM, ALTI ÇOK ÇOK YÜKSEK, ALTINI SÜRTME VURMA GİBİ BİR KAYGINIZ OLMUYOR, ŞUANDA ARAÇ 100 KM'DE ÇOK MENMUNUZ... LOLLOLLOL
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 15 Arl 2007, 03:42

WODOO KARDEŞ BABAN ALMAYI DÜŞÜNÜYORSA SAKIN ENGELLEME, ALSIN, PİŞMAN OLMAZSIN... DAĞ GİBİ ARABA YAPMIŞLAR, FİYATI DA ÇOK UYGUN, O PARAYA (21500 KLİMASIZ - 22500 KLİMALI) 1,4 BENZİNLİ MOTOR CLİO SEDAN SATIYORLAR VE BİR ADET LOGAN MCV 10 ADET CLİO EDER BENCE...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 15 Arl 2007, 03:45

WODOO KARDEŞ BABAN SKODA ALMAYACAKSA LOGAN MCV ALSIN, TABİKİ SKODA ALABİLİYORSANIZ  SKODA ALIN.. (BİZ DİZEL VE COMBİ SKODA PAHALI DİYE ALAMADIK) Disapprove
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AV-2006 » 15 Arl 2007, 03:45

AMA DACİA LOGAN MCV 1,5 DİZEL BENCE MÜKEMMEL BİR ARAÇ...

sonertevfik skoda markasının dışında senin başka bir markayı beğenmen güzel.Felicia sevgisini unutma..Bu arada allah kaza bela vermesin , güle güle kullanın.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti loveskoda » 15 Arl 2007, 03:47

[quote="sonertevfik"]WODOO KARDEŞ BABAN SKODA ALMAYACAKSA LOGAN MCV ALSIN, TABİKİ SKODA ALABİLİYORSANIZ  SKODA ALIN.. (BİZ DİZEL VE COMBİ SKODA PAHALI DİYE ALAMADIK) Disapprove
[/QUOTE]

Allah kaza bela vermesin. Fiyatına göre iyi bir otomobil Dacia Logan MCV......
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 15 Arl 2007, 03:52

[quote="AV-2006"]

sonertevfik skoda markasının dışında senin başka bir markayı beğenmen güzel.Felicia sevgisini unutma..Bu arada allah kaza bela vermesin , güle güle kullanın.
[/QUOTE]

SEVGİLİ AV-2006 KARDEŞ NEDEN BEN SKODA DIŞINDA BAŞKA BİR MARKA BEĞENMEYEYİM Kİ? SKODA FİRMASI BENİM BABAMIN FİRMASI DEĞİL Kİ...  UFKUM ÇOK GENİŞTİR, AMA İLK DEFA ALMAN MARKALARININ DIŞINDA BİR MARKANIN ÜRETTİĞİ ARABAYI ÇOK BEĞENDİM... EVET LOGAN MCV MÜKEMMEL GELDİ BANA... DEDİĞİM GİBİ İLK 60 KM TADINA DOYAMADIM, TABİ 0 KM ARABANIN TADI DA BAŞKA OLUYOR... (ARABAYI AMCAMIN OĞLUNA ALDIK, BİZİM ARABAMIZ DEĞİL ARKADAŞLAR) (BİZİM ARACIMIZ 2000 FELİCİA GLX İ  Hug )
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AV-2006 » 15 Arl 2007, 03:54

[quote="sonertevfik"] [quote="AV-2006"]

[/QUOTE]

SEVGİLİ AV-2006 KARDEŞ NEDEN BEN SKODA DIŞINDA BAŞKA BİR MARKA BEĞENMEYEYİM Kİ? SKODA FİRMASI BENİM BABAMIN FİRMASI DEĞİL Kİ...  UFKUM ÇOK GENİŞTİR, AMA İLK DEFA ALMAN MARKALARININ DIŞINDA BİR MARKANIN ÜRETTİĞİ ARABAYI ÇOK BEĞENDİM... EVET LOGAN MCV MÜKEMMEL GELDİ BANA... DEDİĞİM GİBİ İLK 60 KM TADINA DOYAMADIM, TABİ 0 KM ARABANIN TADI DA BAŞKA OLUYOR... (ARABAYI AMCAMIN OĞLUNA ALDIK, BİZİM ARABAMIZ DEĞİL ARKADAŞLAR) (BİZİM ARACIMIZ 2000 FELİCİA GLX İ  Hug )
[/QUOTE]

Skodaya azcık dokunduranlara köpürüyordun.Bu sitede ne işleri var diyordun.İstersen bulup çıkarayım.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 15 Arl 2007, 03:58

yav adam kalkmış skodayla beş para etmeyen arabaları kıyaslıyor, mantık dışı kıyaslama yapanlara skodayı acımasızca eleştirenlere köpürüyordum haklısın... ama akıllıca eleştirilere de saygı duyarım...  ADAM ARABA KULLANMAYI BİLMİYOR (SKODA'NIN ÇOK KALİTELİ BİR O KADAR DA HASSAS Bİ ARABA OLDUĞUNU BİLMİYOR) ÇOK HOR KULLANIYOR SONRA ARABA TAMİRCİDEN ÇIKMAYINCA KALKMIŞ SKODA ŞÖYLE KÖTÜ BÖYLE KÖTÜ DİYOR BEN BUNLARA KARŞIYIM... 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti loveskoda » 15 Arl 2007, 03:59

[quote="sonertevfik"]yav adam kalkmış skodayla beş para etmeyen arabaları kıyaslıyor, mantık dışı kıyaslama yapanlara skodayı acımasızca eleştirenlere köpürüyordum haklısın... ama akıllıca eleştirilere de saygı duyarım...  ADAM ARABA KULLANMAYI BİLMİYOR (SKODA'NIN ÇOK KALİTELİ BİR O KADAR DA HASSAS Bİ ARABA OLDUĞUNU BİLMİYOR) ÇOK HOR KULLANIYOR SONRA ARABA TAMİRCİDEN ÇIKMAYINCA KALKMIŞ SKODA ŞÖYLE KÖTÜ BÖYLE KÖTÜ DİYOR BEN BUNLARA KARŞIYIM...  [/QUOTE]

ClapClapClapClap
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 15 Arl 2007, 04:00

Herşey gönlünce olsun sonertevfik .

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 15 Arl 2007, 04:02

[quote="sonertevfik"]WODOO KARDEŞ BABAN SKODA ALMAYACAKSA LOGAN MCV ALSIN, TABİKİ SKODA ALABİLİYORSANIZ  SKODA ALIN.. (BİZ DİZEL VE COMBİ SKODA PAHALI DİYE ALAMADIK) Disapprove
[/QUOTE]
yaw aslında benim gönlüm vw 98 passat yada 2002 seat leondan yana logan mcv tarzı arabalarda pek fazla gönlüm yok açıkcası Smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti silverlinemania » 15 Arl 2007, 04:03

benimde en sinir olduğum şey şahin ve doğanşarın favodan iyi denilmesi saçma geliyo bana aramızda var sevenler bişey demiyorum ama şahinle doğan favoyla kıyaslanmaz bence neyse uzatmıyım gene iş mahalle kavgasına dönmesin
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 15 Arl 2007, 04:04

SKODANIN EN ZAYIF YÖNLERİNİ SÖYLEYİM Mİ:
1: YERE ÇOK YAKIN OLMASI, KULLANICININ KEYFİNİ İNANILMAZ KAÇIRIYORAngry

2: ÇOK AMA ÇOK HASSAS, ASLA HOR KULLANMAYA, ZORLAMAYA KESİNKLİKLE DAYANAMAYAN BİR OTOMOBİL...

BİRİNCİ YAZDIĞIM SADECE SKODA MÜHENDİSLERİNİN KUSURU, BÜYÜK BİR HATA BENCE...

İKİNCİ YAZDIĞIM İSE KULLANICI PROFİLİNİ BELİRLİYOR... OTOMOBİLLERİ HOR KULLANAN, SERT KULLANAN, SINIRLARINI ZORLAYAN (YÜK VE HIZ) ARKADAŞLAR ASLA SKODA ALMASIN....
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti loveskoda » 15 Arl 2007, 04:07

[quote="sonertevfik"]SKODANIN EN ZAYIF YÖNLERİNİ SÖYLEYİM Mİ:
1: YERE ÇOK YAKIN OLMASI, KULLANICININ KEYFİNİ İNANILMAZ KAÇIRIYORAngry

2: ÇOK AMA ÇOK HASSAS, ASLA HOR KULLANMAYA, ZORLAMAYA KESİNKLİKLE DAYANAMAYAN BİR OTOMOBİL...

BİRİNCİ YAZDIĞIM SADECE SKODA MÜHENDİSLERİNİN KUSURU, BÜYÜK BİR HATA BENCE...

İKİNCİ YAZDIĞIM İSE KULLANICI PROFİLİNİ BELİRLİYOR... OTOMOBİLLERİ HOR KULLANAN, SERT KULLANAN, SINIRLARINI ZORLAYAN (YÜK VE HIZ) ARKADAŞLAR ASLA SKODA ALMASIN....
[/QUOTE]

Hocam yere yakın olması çok normal. Tüm VW grubu böyle. Renault ise Türkiye yol koşullarını dikkate daha fazla alıyor...

"Hor kullanmaya gelmiyor" bence tam tersi. Hor kullanacaklar kaliteli araba alsın ki arıza fazla çıkarmasın... Skoda nın kötü yanı servissleri...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 15 Arl 2007, 04:08

[quote="silverlinemania"]benimde en sinir olduğum şey şahin ve doğanşarın favodan iyi denilmesi saçma geliyo bana aramızda var sevenler bişey demiyorum ama şahinle doğan favoyla kıyaslanmaz bence neyse uzatmıyım gene iş mahalle kavgasına dönmesin [/QUOTE]
yaw abicim gerçekler bunlar şahsen ben şimdi araba alacak olsam ve elimde 5-6 milyar para olsa hiç düşünmeden favorit alırım çünkü o fiyata daha kaliteli daha konforlu araba yok  (benim düşünceme göre) Smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti silverlinemania » 15 Arl 2007, 04:12

[quote="by wodoo"] [quote="silverlinemania"]benimde en sinir olduğum şey şahin ve doğanşarın favodan iyi denilmesi saçma geliyo bana aramızda var sevenler bişey demiyorum ama şahinle doğan favoyla kıyaslanmaz bence neyse uzatmıyım gene iş mahalle kavgasına dönmesin [/QUOTE]
yaw abicim gerçekler bunlar şahsen ben şimdi araba alacak olsam ve elimde 5-6 milyar para olsa hiç düşünmeden favorit alırım çünkü o fiyata daha kaliteli daha konforlu araba yok  (benim düşünceme göre) Smile
[/QUOTE]

hocam o söylediğin ap ayrı bişey favoyu bilen var bilmeyen var o parayada anca şahin olduğu için alıyolar yani favolarda şahinler gibi her köşe başında satılsa inan favo çok yüksek paralara gider ama yok işte bu hurda indirimi denen olay çıktıktan sonra favoların sayıları daha bi azaldı
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazer » 15 Arl 2007, 04:20

bencede favoriti bilmezler sahin alırlar.bizim favoı çok eder .

lazer
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir