lastik ömrü?

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

lastik ömrü?

İleti hetepe » 04 Şub 2008, 15:52

Genelde arka lastiklerin balans ayarı fazla önemsenmez, arka lastiği öne takınca belki de balans ayarı bozuk olduğu için sorun çıkarmış olabilir. Bir de; bazı lastikçiler balans ayarını lastik sökmeden, araç üzerinde yapıyorlar SAKIN yaptırmayın, çok zararı var.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti umt_d » 04 Şub 2008, 16:04

[quote="sonertevfik"]YAV BU umu d herkese herşeye muhalefet arkadaşlar. ben bu kullanıcının HİÇBİR DEDİĞİNE İNANMIYOR VE SAYGISIZ SÖZLER SARFETMESİNDEN DOLAYI ONU BİRAZ SAYGILI OLMAYA DAVET EDİYORUM... [/QUOTE]

Şimdi yazarım da yazarım ama bişey yazmayacagım yazdıklarımı böyle algılıyorsun demekki yazdıklarımda hiç bir art niyet ve saygısızlık göremiyorum lassa kullanan tanıdıklarımdan dolayı lassanın önünden geçmem yazdım,ayrıca bir televizyon programında da o mesajımda yazdıgım gibi 40.000 KM civarında büyük yol tutuşu sorunları yaşanacagını duydum ve yazdım. Bunda bir saygısızlık görüyorsan Senin saygı anlayışında bir sorun oldugunu zannediyorum sevgili Yönetici'a da sesleniyorum bunun gibi gereksiz mesajları algısız mesajaları lütfen uyarın .
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir