ekranda motor ikazı sönmüyor neden açaba

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ekranda motor ikazı sönmüyor neden açaba

İleti ramcoxx » 23 Mar 2008, 23:24

slm skoda octavia çaliştırdıgım da ekranda motor ikazı sönmüyor neden açaba çaliştirdigimdada sönmüyor neden açaba

ramcoxx
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 23 Mar 2008, 23:59

[quote="ramcoxx"]slm skoda octavia çaliştırdıgım da ekranda motor ikazı sönmüyor neden açaba çaliştirdigimdada sönmüyor neden açaba[/QUOTE]

yakında benim octi de oldu böyle bir sorun.kötü yakıt dediler.tamirci vardı tanıdığım hemen bilgisayara bağladı ve gitti.5 ytl verdim o kdar.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ramcoxx » 24 Mar 2008, 00:02

acaba zararı varmıdır yanik kullansam,

ramcoxx
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetunal48 » 24 Mar 2008, 00:11

[quote="ramcoxx"]

acaba zararı varmıdır yanik kullansam,

[/QUOTE]

ben birkaçgün kullandım bir şey olmaz dedi usta ama bu defa gerçektende biir problem olur,motorla ilgili,yakıt v.s.bu defada sen nasl olsa belli neyden olduğu dersin.bu defada problem ciddi olur arıza artabilir.yoksa başka motor arızası olmadığı sürece bir şey olmaz.yani o 5 dk falan sürüyor halletmek.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti bluelizart » 24 Mar 2008, 00:21

arkadaşlar arabanızda kesin bir sıkıntı var demektir ama önemli birşey olmaya bilir.benzin aldığınız yer iyi değiri o  olabilir birde lpg kullanıyorsanız ondan olabilir eğer öyle bir şeyse kafanıza takmayın benimkide öyle
bluelizart
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti angora » 24 Mar 2008, 00:28

BENİM FABİNİNDE SÜREKLİ YANARDI MANYAK GİBİ DELİ OLURDUM. SONRA MOTOR GAZ YEMEMEYE BAŞLADI İSTOP MİSTOP EDİYORDU BENZİN YEMİYORDU MOTOR. GÖTÜRDÜM SERVİSİME BALADI MAKİNAYA BENZİN VE MOTORLA İLGİLİ BİR SENSÖRDEN KAYNAKLANDIĞINI SÖYLEDİ. YENİSİYLE DEĞİŞTİRDİ. ŞU ANDA NE MOTOR İKAZI YANIYOR NEDE MOTORDA TEKLEME VAR.

angora
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir