1.vites...

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.vites...

İleti weyis » 19 Ağu 2008, 22:05

[quote="alwaysloser"][quote="ilk aşk"][quote="hakanerdogan"]2006 da sen yoktun engin abi. ondan Smile [/QUOTE]

BEN YOKTUM AMA DUAYENLER VARDI LOLLOLLOLLOL
[/QUOTE]

ClapClapClap
[/QUOTE] kopyala yapıştırcılarmıBig%20smile

weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 19 Ağu 2008, 22:06

5 viteste 1 kere denedim kalkıyor ama hızlanana kadar yol bitiyor

Bu arada hız vitesi 4. vitestir 5. vites daha çok motoru rahatlatma ekonomi içindir 4 ile 5 arasında pek fark yotur genelde 5. viteste sollama yapılmaz 4 e alınıp yapılır şahsen ben öyle yapıyorum
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alwaysloser » 19 Ağu 2008, 22:09

[quote="weyis"][quote="alwaysloser"][quote="ilk aşk"][quote="hakanerdogan"]2006 da sen yoktun engin abi. ondan Smile [/QUOTE]

[/QUOTE]

ClapClapClap
[/QUOTE] kopyala yapıştırcılarmıBig%20smile[/QUOTE]

ClapClapClapClap
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 02:06

[quote="alwaysloser"][quote="weyis"][quote="alwaysloser"][quote="ilk aşk"][quote="hakanerdogan"]2006 da sen yoktun engin abi. ondan Smile [/QUOTE]

[/QUOTE]

ClapClapClap
[/QUOTE] kopyala yapıştırcılarmıBig%20smile[/QUOTE]

ClapClapClapClap
[/QUOTE]

yapıştırıcılar kuvvetliyse çıkmaz LOLLOLLOLLOLLOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 20 Ağu 2008, 02:07

belliki biz söktük abi birini senin sayende

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 02:08

[quote="alwaysloser"]belliki biz söktük abi birini senin sayende
[/QUOTE]

weyis uyusun hala LOLLOLLOLLOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 20 Ağu 2008, 02:10

[quote="ilk aşk"][quote="alwaysloser"]belliki biz söktük abi birini senin sayende
[/QUOTE]

[/QUOTE]
garibim bırak abi o doğduğu günden beri uyuyo :D

LOLLOL

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 02:11

[quote="alwaysloser"][quote="ilk aşk"][quote="alwaysloser"]belliki biz söktük abi birini senin sayende
[/QUOTE]

[/QUOTE]

LOLLOL
[/QUOTE]

kışın haraketlenir belki weyisTongue
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 20 Ağu 2008, 02:15

[quote="ilk aşk"][quote="alwaysloser"][quote="ilk aşk"][quote="alwaysloser"]belliki biz söktük abi birini senin sayende
[/QUOTE]

[/QUOTE]

LOLLOL
[/QUOTE]

kışın haraketlenir belki weyisTongue
[/QUOTE]
o zaten tersine çalışıoLOLLOLLOL

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodacı » 20 Ağu 2008, 11:21

[quote="98Pickup"]Ustaa,soruya ve sorana bakarmısınız..Ben olsam bir ara girer silerdim bu mesajı.. Hasan usta 2006 da çırakmıymış ki henüz acaba??Ouch Yoksa işler durgundu da gizli telkin ile balata mı sıyırtmaktı amaç millete..Confused Maksat sektör hareketlensin..[/QUOTE]

o dönem,bu tarz sorularım(sitedeki diğer üyelerinin nabzını yoklama adına...)olmuştu...bu tarz soruları sorma sebebimin sebeb-i hikmetini bilmeden lütfen yorum yapmayınız...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 20 Ağu 2008, 11:51

Azizim siz takılın sebebi hikmetinden bizar olmus su garip kullar sizi soruları ile sizi tekellum-u takrib etmisler. Suallerinizin hikmetini anlamaya gayret edib meftun oluyoruz. :)))))))))
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti BlueVRS » 20 Ağu 2008, 12:07

[quote="HTP"]Azizim siz takılın sebebi hikmetinden bizar olmus su garip kullar sizi soruları ile sizi tekellum-u takrib etmisler. Suallerinizin hikmetini anlamaya gayret edib meftun oluyoruz. :)))))))))[/QUOTE]

Müneccimiz ya bizler..LOLLOL
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 20 Ağu 2008, 12:13

[quote="HTP"]Azizim siz takılın sebebi hikmetinden bizar olmus su garip kullar sizi soruları ile sizi tekellum-u takrib etmisler. Suallerinizin hikmetini anlamaya gayret edib meftun oluyoruz. :)))))))))[/QUOTE]

Hepisini  anlamasamda hoşuma gitti yazı ClapClap
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 20 Ağu 2008, 12:17

[quote="98Pickup"][quote="HTP"]Azizim siz takılın sebebi hikmetinden bizar olmus su garip kullar sizi soruları ile sizi tekellum-u takrib etmisler. Suallerinizin hikmetini anlamaya gayret edib meftun oluyoruz. :)))))))))[/QUOTE]

Müneccimiz ya bizler..LOLLOL
[/QUOTE]

eğer sormuş olsaydın...skodacı neden o dönemeler bu tarz sorular sormuşsun,diye...işte o zaman cevabını aldığında müneccim olmaz idin...o dönemin skodam.com unu çok arıyorum...şimdiki skodam.com...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 20 Ağu 2008, 12:27

Ben aslında anlayacağımı anladığım için sorma gereği duymadım..Uzatmaya da gerek yok,fikrimi söyleyeyim bence bu sorular bir nevi mesleki kimliğini gizli tutup insanları sınamak,ve gelebilecek yetersiz ya da alakasız cevaplara bakıp hehehe şunlara bak demek amaçlı olabilir..Ben böyle düşünüyorum..Ama varsa bir mantıklı açıklaması ''sorsaydınız cevaplardım''şeklinde ucu açık mesajlar yerine açıklama alalım ve düşüncemizde haksız isek gerekirse özür de diler mevzuyu kapatırız..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 12:30

sayın skodacı daha önceki skodam.com ile bugünkü skodam.com arasındaki fark nedir samimiyetle açıklarmısınız Question
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 20 Ağu 2008, 12:32

[quote="98Pickup"]Ben aslında anlayacağımı anladığım için sorma gereği duymadım..Uzatmaya da gerek yok,fikrimi söyleyeyim bence bu sorular bir nevi mesleki kimliğini gizli tutup insanları sınamak,ve gelebilecek yetersiz ya da alakasız cevaplara bakıp hehehe şunlara bak demek amaçlı olabilir..Ben böyle düşünüyorum..Ama varsa bir mantıklı açıklaması ''sorsaydınız cevaplardım''şeklinde ucu açık mesajlar yerine açıklama alalım ve düşüncemizde haksız isek gerekirse özür de diler mevzuyu kapatırız..[/QUOTE]

o tarz sorularımın hangisine cevap vermişim...cevap vermeyişim benim o dönem sitedeki diğer üyelerin nabzını yoklamama delilimdir...senden özrünü bekliyorum...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 20 Ağu 2008, 12:34

[quote="ilk aşk"]sayın skodacı daha önceki skodam.com ile bugünkü skodam.com arasındaki fark nedir samimiyetle açıklarmısınız Question[/QUOTE]

mesala bu...

Orjinalini yazan: alwaysloser

Orjinalini yazan: weyis

Orjinalini yazan: alwaysloser

Orjinalini yazan: ilk aşk

Orjinalini yazan: hakanerdogan

2006 da sen yoktun engin abi. ondan Smile

ClapClapClap
kopyala yapıştırcılarmıBig%20smile

ClapClapClapClap

yapıştırıcılar kuvvetliyse çıkmaz LOLLOLLOLLOLLOL