favorit amortisör, soru??

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit amortisör, soru??

İleti KATARİN » 01 May 2008, 00:41

Bende bir kaç hafta önce bir amartisör faciasından döndüm.O günden sonra favoma çin malı kibrit bile sokmam.markasını hatırlamadığım fransız malı bi amartisör aldım bi çift öne şimdi mercedes mübarek LOL leblebiden geçsem sallanıyor Tongue amartisörün çiftini 90 ytl ye aldım rulmanların taneside 10 ytl idi orjinalı...çin malıda vardı rulman tanesi 4 ytl idi ama çin malı böööğğğ

KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gkmn » 13 Mar 2011, 08:46

KATARİN yazdı:Bende bir kaç hafta önce bir amartisör faciasından döndüm.O günden sonra favoma çin malı kibrit bile sokmam.markasını hatırlamadığım fransız malı bi amartisör aldım bi çift öne şimdi mercedes mübarek leblebiden geçsem sallanıyor amartisörün çiftini 90 ytl ye aldım rulmanların taneside 10 ytl idi orjinalı...çin malıda vardı rulman tanesi 4 ytl idi ama çin malı böööğğğ

Bu mesajı görmek biraz içimi rahatlatır gibi oldu galiba seninle aynı amortisörü aldık fransız malı Jambe De Force diye bişey aldım parçaçı çok iyi boş ver monroeyi dedi orjinal fıransız malıymış favoma takıcam ama içimde kazıkmı yedim diye bi sıkıntı vardı.
gkmn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökmen
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit GLX

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir