yakıt tasarruf aparatları...

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yakıt tasarruf aparatları...

İleti skodacı » 26 Kas 2006, 19:36

arkadaşlar,yakıt tasarruf aparatlarının güvenirliği konusunda neler,söylemek istersiniz?bu aparatlar gerçekten yakıtta tasarruf sağlıyorlar mı?açıkçası ben güvenmiyorum da bu tür aparatlara...

skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 26 Kas 2006, 22:54

BENDE AYNI FİKİRDEYİN TAMAMEN TUZAK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BİR ARA BOR DİYE Bİ KATKI SIVISI BAĞLATTIM ESKİ ARACIMA YANMA ESNASINDA YAKITA KARIŞIYO VE PERFORMANS,GÜRÜLTÜ AZALIYO DEDİLER Nİ TEKİM ÖYLE OLDU YAKIT AZALDI AMA 3 AY SONRA CONTA YAKTI SEBEBİ O MADDENİN FAZLA YANMA SAĞLAMASI VE HARARET YÜKSELTMESİ 120 YTL YE MAAL OLDU SÖKTÜM ATTIM TAVSİYE ETMEM....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti yonetici » 27 Kas 2006, 11:47

Kayda değer bir fayda sağlamıyorlar. Bu işin asıl amacı geri iade gerçekleşene kadar toplanan paraları faiz ile değerlendirmek. Bu yüzden para iadesi husunda hiç problem çıkartmıyorlar ama 1-2 aylık deneme süresinden önce iade almıyorlar. Deneme süresi hikaye paranız o sırada faizle işletiliyor. Birde parasını iade almayan ama ürünü çıkarıp atan birçok insan olduğu düşünülürse oldukça kârlı bir tezgah.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti irfant » 27 Kas 2006, 11:59

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti Sarıibo » 02 Oca 2013, 19:40

Yakıt tasarrufları aparatları konusunda Milliyet Gazetesi Web sayfasında bu tasarruf aparatlarından manyetik alan dan faydalanan bir cihazın %25 tasarruf sağladığı yazıyor. Bu tip cihazları kullanan arkadaşlar varmı?
Tavsiye edilirmi?
Sarıibo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İbrahim Yücel
Nereden: Ankara
Arabanız: Roomster

İleti fabıa34 » 02 Oca 2013, 20:51

valla ben o tip aparatlara itibar etmiyorum eğer gerçekten işe yarasa bu araba üreten fabrikalar koymazmı üçyüz beşyüzlük cihazı takar fiyatınada üç binlira koyar..biraz geniş düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız...
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Arabanız: arabam yok

İleti forman37 » 02 Oca 2013, 20:54

alternatif-yakitlar-lpg-cng-elektrik/efs-fuelsaver-yakit-tasarrufu-cihazi-sacmaligi-t30576.html

AÇTIGIM KONUYU BI INCELEYIN ISTERSENIZ :) CIHAZ ELIMDE SIFIR KUTUSUNDA DURUYO
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti slhddlc » 03 Oca 2013, 00:49

Daha önceki 2 aracımda da denedim ama malesef bir işe yaramıyor paranızı boşa vermeyin tamamen hileli satış
slhddlc
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Salih Dedeleç
Arabanız: Yeti

İleti Sarıibo » 03 Oca 2013, 22:29

• http://www.milliyet.com.tr/Yazdir.aspx?aType=HaberDetayPrint&ArticleID=1650046
  • [url=javascript:NewWindowWithScrollBar('/Arkadas.aspx?aType=SubCategoryPopArkadas&ArticleID=1650046',850,1000)]javascript:NewWindowWithScrollBar('/Arkadas.aspx?aType=SubCategoryPopArkadas&ArticleID=1650046',850,1000)[/url]
  • [url=javascript:fontChange(true);]javascript:fontChange(true);[/url]
  • [url=javascript:fontChange();]javascript:fontChange();[/url]
    02 Ocak 2013 - 09:15

• Milliyet.com.tr
      »
    • Teknoloji
      »
    • Haber

HEM ARACINIZDA, HEM DE EVİNİZDE YÜKSEK YAKIT MALİYETLERİNE SON!

• in

Share
      0

Dailymag firması tarafından geliştirilen Nano-manyetik tasarruf cihazı bir çok otomobil firmasını da peşinden koşturuyor. Aletin patentini ve kullanım haklarını almak isteyen bir çok firma yeni modellerine bu aleti entegre ederek rakiplerine karşı üstünlük sağlamak istiyor.
      A.B.D ve bir çok ülkede test sonuçları oldukça başarılı çıkan ve %25 yakıt tasarrufu sağlayan bu alet oldukça rağbet göreceğe benziyor.

Alet eski araç modellerinde de kullanılabiliyor. Detaylı bilgi için tıklayın.

Dailymag; Benzinli, Dizel, LPG’li tüm marka ve model araçlarda ve tüm yakıt türlerinde %25 tasarruf sağlıyor.

Dailymag yakıt verimliliğini artırır ve düşük yakıt maliyeti sağlar.
      Dailymag aracınızın performansını artırır motor ömrünü uzatır, motorunuzun karbon ve yakıt kirliliğini azaltır.

Dailymag'in kombi ısıtma sistemlerindede yükset yakıt tasarrufu sağladığı teknik raporlarla kanıtlanmıştır.

Dailymag karşılıklı iki kutbun oluşturdugu manyetik alan sayesinde yakıt borusundan geçen yakıtı iyonize eder.

Aleti kampanyalı tanıtım fiyatlarıyla satın alabilirsiniz! Detaylı bilgi için tıklayın.

Dailymag Yakıt Tasarruf Cihazı, yakıt içerisindeki karbon moleküllerini birbirlerinden ayrıştırmaya ve yanma noktasında daha fazla oksijen ile buluşmalarına, çiğ yanma oranını azaltmaya, yakıtta emisyon değerlerini düşürmeye destek verir.

Dailymag Yakıt Tasarruf Cihazı, yüksek manyetik alan içeren, özel dizayn edilmiş manyetik yakıt düzenleyecisidir.

Dailymag Yakıt Tasarruf Cihazı, yakıt hattı üzerine takıldığında güçlü manyetik alan yaratarak, yakıtın içinde bulunan hidrokarbon molekülleri arasındaki kovalent bağları zayıtlatmak suretiyle, mevcut yakıtın oksijen ile daha iyi bir bağ oluşturarak daha yüksek yanmasını sağlamaktadır.

Alet, doğalgaz kullanmında da %25 tasarruf sağlıyor! Detaylı bilgi için tıklayın.

Kullanımı Çok Kolay! Yakıt besleme borusu üzerine; yakıt pompası, enjektör ve karbüratörden önce en uygun yere ürünle birlikte gelen plastik kelepçe yardımıyla dıştan monte edilir. Kesme delme gibi hiçbir işleme gerek yoktur. Herkes çok rahatlıkla kendisi yakıt borusu üzerine aleti monte edebilir.

Kombilerde, gaz valfi ve kombi arasındaki tırtıklı hortumun herhangi bir yerine aynı şekilde ürünle birlikte gelen plastik kelepçe yardımıyla takılır.

Tüpgazda, detantör ve ocak arasına, hortumun uygun yerine plastik kelepçe yardımıyla monte edilir.

Aletin kullanımı oldukça basit! Detaylı bilgi için tıklayın.

Yukardaki açıklamalar Milliyet Gazetesi 02.01.2013 tarihli Web sayfasından. Bu habere ne dersiniz.
Sarıibo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İbrahim Yücel
Arabanız: Roomster

İleti erciyes » 03 Oca 2013, 23:37

TASARRUF CİHAZI DİYE SATILAN BU CİHAZLAR ÇOK GÜZEL PARA TUZAGI OLARAK KULLANILIYOR BAYGIDA İŞE YARIYOR SANIRIM BAŞKA BİR İŞE YARADIGINI DÜŞÜNMÜYORUM.
erciyes
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kazım özdemir
Arabanız: fabıa

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir