arka düzen...

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arka düzen...

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 02:02

[quote="PİCK-UP"]bu olayı güncelleştirmek nerden çıktı şimdi engin ağa  Big%20smile

Konu: arka düzen...

Gönderim Zamanı: 23/Aralık/2006 Saat 20:49

[/QUOTE]

benim için her konu önemli ve günceldir Wink

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 02:03

[quote="favo29"]Engin çok tehlikeli adamsın valla[/QUOTE]

teşhis doğru ama geç LOLLOLLOLLOLLOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 20 Ağu 2008, 02:10

[quote="ilk aşk"][quote="favo29"]Engin çok tehlikeli adamsın valla[/QUOTE]

[/QUOTE]
nE İÇİN GEÇ Disapprove
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 02:12

LOL[quote="favo29"][quote="ilk aşk"][quote="favo29"]Engin çok tehlikeli adamsın valla[/QUOTE]

[/QUOTE]
nE İÇİN GEÇ Disapprove
[/QUOTE]

yani beni geç tanımışın diyorum LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 20 Ağu 2008, 02:12

nEYSE GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASINBig%20smile
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 20 Ağu 2008, 11:19

[quote="98Pickup"]Vay vay vay..Test yayınları heral forumun,tekrar soruya ve sorana dikkat diyorum..[/QUOTE]

o dönem,bu tarz sorularım(sitedeki diğer üyelerinin nabzını yoklama adına...)olmuştu...bu tarz soruları sorma sebebimin sebeb-i hikmetini bilmeden lütfen yorum yapmayınız...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 20 Ağu 2008, 11:26

[quote="skodacı"][quote="98Pickup"]Vay vay vay..Test yayınları heral forumun,tekrar soruya ve sorana dikkat diyorum..[/QUOTE]

o dönem,bu tarz sorularım(sitedeki diğer üyelerinin nabzını yoklama adına...)olmuştu...bu tarz soruları sorma sebebimin sebeb-i hikmetini bilmeden lütfen yorum yapmayınız...
[/QUOTE]

Ben mesajımda bir yorum görmüyorum Hasan usta,sadece o tarihte senin şifreni yanında çalışan çırakların biliyordu da verdiğin işleri yapabilmek ve sana biliyor gibi gözükmek için forumdaki arkadaşların bilgisine mi başvuruyordu acaba diye düşündüm,ama hiçbirşey bilmiyormuşcasına yoklama yapman ilginç olmuş,şu şekilde olsa bence daha iyi olurdu.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 20 Ağu 2008, 12:18

[quote="98Pickup"][quote="skodacı"][quote="98Pickup"]Vay vay vay..Test yayınları heral forumun,tekrar soruya ve sorana dikkat diyorum..[/QUOTE]

[/QUOTE]

Ben mesajımda bir yorum görmüyorum Hasan usta,sadece o tarihte senin şifreni yanında çalışan çırakların biliyordu da verdiğin işleri yapabilmek ve sana biliyor gibi gözükmek için forumdaki arkadaşların bilgisine mi başvuruyordu acaba diye düşündüm,ama hiçbirşey bilmiyormuşcasına yoklama yapman ilginç olmuş,şu şekilde olsa bence daha iyi olurdu.
[/QUOTE]

İdrak Meselesi...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 20 Ağu 2008, 12:28

[quote="skodacı"]

İdrak Meselesi...
[/QUOTE]

Aynen öyle..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 20 Ağu 2008, 12:30

İstersen şu ''sebebi hikmeti'ni'' açıkla ustam da anlayalım..İdrak'ı zayıf olanı daha fazla yorma istersen..Herkes senin kadar zeki olmayabilir..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 20 Ağu 2008, 12:36

98pickup a;

öğretmen,öğrencisine hiç bilmediği soru sorar mı?bildiği soruyu neden ortaya atar?
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 20 Ağu 2008, 12:56

Abilerin gülü,gel sündürme mevzuyu bana ahiret soruları sorma net bir açıklama yap,ben burada bazı öğretmen arkadaşlar tanıyorum ama onlar sınıflarında öğretmen ve sorularını da öğrencilerine soruyorlar,de ki o zamanlar forum hareketsizdi, bana da şu an baktığımda bu sorduğum sorular anlamsız geliyor ama geçmişte denemeler yapmışım işte forumu hareketlendirmek adına de,2 seneyi aşmış eskide kalmış bir mevzu de,ama uzatma istersen.. Ayrıca sınıftaki öğrenci soruyu soranın bir öğretmen olduğunu biliyor,gerideki bir mesajımda bunu dile getirdim açıkla usta olduğunu üyelerin fikrini sor tamam..

Çünkü bir mekanik ustasının arabayı 5. viteste kaldırsak olmazmı yahu diye sormasının bir açıklaması olamaz bana göre.. 

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 20 Ağu 2008, 13:27

[quote="98Pickup"]Abilerin gülü,gel sündürme mevzuyu bana ahiret soruları sorma net bir açıklama yap,ben burada bazı öğretmen arkadaşlar tanıyorum ama onlar sınıflarında öğretmen ve sorularını da öğrencilerine soruyorlar,de ki o zamanlar forum hareketsizdi, bana da şu an baktığımda bu sorduğum sorular anlamsız geliyor ama geçmişte denemeler yapmışım işte forumu hareketlendirmek adına de,2 seneyi aşmış eskide kalmış bir mevzu de,ama uzatma istersen.. Ayrıca sınıftaki öğrenci soruyu soranın bir öğretmen olduğunu biliyor,gerideki bir mesajımda bunu dile getirdim açıkla usta olduğunu üyelerin fikrini sor tamam..

Çünkü bir mekanik ustasının arabayı 5. viteste kaldırsak olmazmı yahu diye sormasının bir açıklaması olamaz bana göre.. 

[/QUOTE]

cevabı vermişsin...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 13:29

skodacı bende o soruları normalde bilmiyorsun bize soruyorsun zannediyordum
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 20 Ağu 2008, 13:31

[quote="ilk aşk"]skodacı bende o soruları normalde bilmiyorsun bize soruyorsun zannediyordum [/QUOTE]
yaw hani keşte altına sınamadır testtir felan die not düşseydi

ya hani okadar güzel sormuş ki gerçekten hiç bilmeyen biri gibi

hata bizde affola
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir