Raf Ömrü Ve Başka Marka lastikler

Marka ve modelden bağımsız her araçta karşımıza çıkabilecek sorunları ele aldığımız bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Raf Ömrü Ve Başka Marka lastikler

İleti BlueVRS » 18 Tem 2008, 11:40

Bir şey atlıyorsun bence Emir arkadaşım,biz hankook alma demedik istersen dön bir bak,ama Pirelli'ye karşı sonuna kadar direneceğiz aldırmamaya çalışacağiz,Lassa miratta dese onu da alma derim.

Hankook benim bildiğim Kore'nin en eski ve en iyi lastiği.Sonra Kumho gelir.

Son olarak kaymasın,patinaj ve ses yapmasın yumuşak ve konforlu olsun dersen,Lassa Impetus2 (biraz çabuk biter),biraz daha dayanıklı ve geç bitsin dersen Lassa Atracta..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 18 Tem 2008, 11:53

[quote="98Pickup"]Bir şey atlıyorsun bence Emir arkadaşım,biz hankook alma demedik istersen dön bir bak,ama Pirelli'ye karşı sonuna kadar direneceğiz aldırmamaya çalışacağiz,Lassa miratta dese onu da alma derim.

Hankook benim bildiğim Kore'nin en eski ve en iyi lastiği.Sonra Kumho gelir.

Son olarak kaymasın,patinaj ve ses yapmasın yumuşak ve konforlu olsun dersen,Lassa Impetus2 (biraz çabuk biter),biraz daha dayanıklı ve geç bitsin dersen Lassa Atracta..
[/QUOTE]

Ben genel olarak söyledim bizim forumda banada alma diyenler oldu onları dinleme manasında değil. Yani eş, dost vs. alma diyor kim derse desin genel olarak boşver aklındakini yap kendin yaşa öğren diyorum.

Bu arada Hankook adı geçti başka lastik almak isteyen konuyu takip eden arkadaşlar markayı merak etmiş olabilir aşağıdaki linkten bu markanın hangi marka/model araçlara fabrika çıkışı lastik verdiğini görebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti atikker10 » 18 Tem 2008, 14:28

teşekkürler arkadaşlar. sizin yorumlarınızı büyük ölçüde göz önüne almak istiyorum ama emir beyin söylediği gibi aklımdan geçeni alacağım en azından kendi isteğimle aldığım için bir problem yaşarsamda başkasının değil kendi isteğimle aldığımı bilmiş olurum.
atikker10
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 18 Tem 2008, 14:36

amcam gitti pirelli P2500 aldı, 1 yıl oldu (araç tipo) ankaradan çankırıya bizim köye gidip geliyoruz, bozuk yolda kullanıyoruz, bi sorunda hissetmedim, şikayetde duymadım işin aslı.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti atikker10 » 18 Tem 2008, 14:41

arabadan arabaya farklılık gösterir benim arabam ağır ve yere yakın bu yol tutuşunu arttırır ama lastikte büyük ölçüde arttırıyor. yumuşak lastik almaya çalıştım hep. goodyear gt3 yokohama aa01 michelin energy saver bunlardan birini tercih edeceğim yada pirelli p3000
atikker10
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 18 Tem 2008, 14:45

İlle de bu üçünden biri olacaksa Goodyear GT3 olsun..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti atikker10 » 18 Tem 2008, 14:48

üçünden biri olma zorunluluğu yok gt3ü eski arbamda kullandım vectrada energy var aa01de şirket arabasında kullandım hoşuma gitti üçüde ama başka bunlara eşdeğer kalitede bildiğiniz lastikler varsa yorumlarınızı alırım.
atikker10
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Teknik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir