Hangi LPG sistemi takılmalı işte cevap

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hangi LPG sistemi takılmalı işte cevap

İleti azakoglultd » 19 Ağu 2008, 06:17

[quote="tayf10"][quote="miyidogan"][quote="tayf10"][quote="azakoglultd"]yav koskoca skoda karar vermiş orjinal landirenzo takıyor fabrika çıkışlı siz daha yok o marka yok bu marka diye uğraşıyorsunuz. 5 aydır kullanıyorum bosch enjektorlu landirenzo lpg sistemini . tık yok kafanızı karıştırmanızada gerek yooook . [/QUOTE]

+1000
[/QUOTE]

fiyat nedir hocam landirenzo da ? Bunu 2 farklı firma ithal ediyormuş sizin taktırdığınız hangisi acaba?
[/QUOTE]

11 Haziranda Denizli ac öncel mühendislik'de Landi Renzo sıralı sistemi 1700 ytl ye montaj yaptırdım.Kampanyaları var aynı zamanda bu fiyata 10 taksitte yapıyorlar.Montaj yaptıracağın markaya karar verdikten sonra işinin ehli, tse'li ve taktıracağın markanın bayisi olduğunu teyit ettiğin bir montaj istasyonu bulmanda fayda var derim.Landi Renzo nun resmi dağıtıcısı Olgun Lpg dir.Landi Renzo yu tavsiye ederim.Ben iki ayı geçen sürede 5000 km yol yaptım ve en ufak bir sıkıntı yaşamadım.İnternette araştırdığında her markanın artıları eksileri karşına çıkıyor;karar senin imkanın varsa hiç bekleme LPG dönüşümü için.Saygılar...
[/QUOTE]

Tayf en dogru ve öz yorumu yapmış.Piyasada bi landi diye marka ver bide landirenzo skodanın orjinal taktığı landirenzodur ve türkiyedeki tek yetkili satıcısı Olgun LPg dir ve merkezi çok şükür ki memleketim olan Kayseri de. Landirenzo diyorum ve tek geçiyorum o kadar.

azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir