REGÜLATÖRÜN ÖNEMİ ?

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

REGÜLATÖRÜN ÖNEMİ ?

İleti serrrkan » 12 Kas 2008, 21:31

SELAM ARKADAŞLAR...

REGÜLATÖR-BUHARLAŞTIRICININ YAKIT ÜZERİNDEKİ ETKİSİ  FAZLAMIDIR.YANİ REGÜLATÖR ARIZALIYSA  ARAÇ   FAZLAMI YAKAR ??

serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 12 Kas 2008, 21:54

[quote="serrrkan"]SELAM ARKADAŞLAR...

REGÜLATÖR-BUHARLAŞTIRICININ YAKIT ÜZERİNDEKİ ETKİSİ  FAZLAMIDIR.YANİ REGÜLATÖR ARIZALIYSA  ARAÇ   FAZLAMI YAKAR ??
[/QUOTE]

Regülatör arızalıysa hapı yutarsın başıma geldi 1-2 kere araba teklemeye başlıyo yolda giderken stop ediyo rolanti düzensizleşiyo lpg geçmiyo vs bir sürü problem yaşatıyo sıralıda onun için önemi büyük atiker bu konuda çok başarısız ki benim 4 silindirli 1.8T octi ye 8 silindirli için olanından taktılar içindeki diyafram patladım kaza yapıyordum az kalsın o derece önemli o yüzde
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti serrrkan » 13 Kas 2008, 00:33

[quote="kadir_"][quote="serrrkan"]SELAM ARKADAŞLAR...

[/QUOTE]

Regülatör arızalıysa hapı yutarsın başıma geldi 1-2 kere araba teklemeye başlıyo yolda giderken stop ediyo rolanti düzensizleşiyo lpg geçmiyo vs bir sürü problem yaşatıyo sıralıda onun için önemi büyük atiker bu konuda çok başarısız ki benim 4 silindirli 1.8T octi ye 8 silindirli için olanından taktılar içindeki diyafram patladım kaza yapıyordum az kalsın o derece önemli o yüzde
[/QUOTE]

walla kardeşim aynen dediğin gibi oluyor. rolanti düzensizleşmesi, lpg ye geçiş ve arabanın teklemesi.çok sinir bozucu bir durum.
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir