LPG motor ışığı, çözüm

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LPG motor ışığı, çözüm

İleti ozgurbeyaz » 13 Oca 2009, 03:10

Yaklaşık ikibuçuk yıl önce octavia A5 kasa aracıma lovato lpg sistemi taktımıştım. taktırdığım günden beri motor arıza ışığı yanıyordu ve rolantide araç titriyordu. Bikaç kez bilgisayar ile sildiler ancak tekrar yanmaya başlayınca bu durumu kabullenmiştim daha doğrusu bir çok kişi bu durumun normal olduğunu söyledi, ancak bu sitede bir arkadaş bu durumun normal olmadığını iyi bir ustaya ayarlatılması gerektiğini okuyunca tavsiye üzerine bir yere gittim (reklam olmasın diye ismini vermiyorum özel msjda yazarım). Aracı bilgisayara bağlayıp ayar yaptılar 1 hafta sonra tekrar gel dediler. B u arada motor ışığı tekrar yanmıştı. İkinci kez gittiğimde tekrar ayar yaptılar ve yaklaşık 2 aydır motor ışığı yanmıyor dahası araç lpgde iken rolanti durumunda titremiyor. Aynı sorun yaşayan arkadaşların bu durumu normal olarak kabul etmemelerini ve en kısa sürede araçlarına iyi bir yerde ayar yaptırmalarını tavsiye ederim.

ozgurbeyaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti demirhan » 13 Oca 2009, 03:12

paylasım için tesekkürler
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nob » 13 Oca 2009, 19:50

benim ki lpg li değil ama yine yanıyo.

nob
Yeni Üye
Yeni Üye

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir