CİTROEN C4 'E SIRALI SİSTEM LPG

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CİTROEN C4 'E SIRALI SİSTEM LPG

İleti sonertevfik » 07 Tem 2009, 23:48

Arkadaşlşar yarın amcamın 2008 model CİTROEN C4 1,6 benzinli aracına bizim Felicia'mızda da kullandığımız MİLANO marka sıralı sistem lpg ünitesi taktıracağım.
    Milano'nun peşin ve taksitli fiyatını bilen varmı arkadaşlar? Birde içimizde daha önce CİTROEN C4 araca sıralı sistem LPG taktıran, sorun yaşayan, ya da bir tavsiyesi olan varmı? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 08 Tem 2009, 00:15

KİMSE YOKMU?
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti tolga_kaan_ » 08 Tem 2009, 00:30

Citroenin  Lpg  dönüşümüyle alakalı bir bilgim yok ama  taktıracağın sistemi  iyi araştır. Ve  taktıracağın yerin tecrübesine çok dikakt et. Lpg dönüşümüyle alakalı  çıkan sıkıntılar genelde  yanlış montaj   bilgisizilik vs. yüzünden çıkıyor. Taktıracağın markada   neler garantide  neler garanti dışı -  bakım maliyetleri hakkında bilgi edin. Benim aracımda stefanelli var   enjektör sorunu yaşıyorum garantili olmasına rağmen  değiştiremiyorum çünki distribütörlüğü el değiştirmiş. Servis ağı olması önemli bu konuda. Beyin ve enjektörler için mutlaka km ya da  zaman olarak garanti isteyin çünki pahalı parçalar. (1 enjektör  stef. de  350 TL  civarında beyin de 500 tl civarı sanırım)
(not: 3 gün önce  dayımın 2001 octaviaya reklamı çok yapılan bi firmanın  sistemini taktırdık  335 km de  40 tl lik yakıt harcaması oldu  depo fulleme yöntemi ile hesaplandı )  Kolay gelsin  umarım sorunsuz bir şekilde halledersiniz.

linkte  c4'e farklı bir markanın lpg sistemi takılmış...

http://www.lpghaber.com/html/TARTARINI- ... gm-68.html
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti rechanerr » 08 Tem 2009, 00:39

[quote="sonertevfik"]    Arkadaşlşar yarın amcamın 2008 model CİTROEN C4 1,6 benzinli aracına bizim Felicia'mızda da kullandığımız MİLANO marka sıralı sistem lpg ünitesi taktıracağım.
    Milano'nun peşin ve taksitli fiyatını bilen varmı arkadaşlar? Birde içimizde daha önce CİTROEN C4 araca sıralı sistem LPG taktıran, sorun yaşayan, ya da bir tavsiyesi olan varmı? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

[/QUOTE]
sonradan basınız agrımasın dıyosanız ii arastırın derım
sorunsuz bir italyan için brc
yerli için vogas plus
derim yınede karar sızın
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir