LPG beyni Hakkında

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LPG beyni Hakkında

İleti dejavu » 08 Tem 2009, 13:38

Arkadaşlar benim aracın lpg beyni bozulmuş, hiç içime sinmese de garantisi var diye malesef daha önceden taktırdığım yere götürmek zorunda kaldım. Adi adamlar 2.el bi beyin taktılar değiştirdik diye, sonra yine ötmeye başladı LPG düğmesi, tekrar götürdük yine başka bir ikinci el beyin taktılar,Uğraşmak da istemiyorum bu adilerle.

şuan ufak bir sorun dışında birşeyi kalmadı. O sorun da aracı stop ettiğimde LPG anahtarı bir kaç kere bib bib diye ötüyor sonra kapanıyor. Öncekinde böyle birşey yoktu. Sizce yine hatalı bir beyin midir? yoksa bu sesin kapanıyorum şeklinde normal bir anlamı olabilir mi?

dejavu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti LiLPlayya » 08 Tem 2009, 14:02

Benim biLdiğim kadarı iLe LPG tamamen bitip benzine geçtiğinde ötüyör. Üstündeki tuşa basıncada susuyor.
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti dejavu » 08 Tem 2009, 15:19

benim bildiğim de öyleydi. ama acaba tartarinin kapandığında öten bir modeli veya beyinde böyle bir ayarı var mıdır, yoksa kendime teselli mi arıyorum bilmiyorum.
dejavu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ets » 30 Tem 2009, 12:24

Arkadaşlar benim 2007 model 1,2 fabia combim var. LPG takdırmayı dşünüyorum napıym veya  ne takdırıyım bana yardımcı olur, tecrübelerinizden yararlandırırsanız sevinirim... Smile
ets
Yeni Üye
Yeni Üye

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir