tartarini hakkında bilgi

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

tartarini hakkında bilgi

İleti bagci35 » 26 Ağu 2009, 12:50

Arkadaşlar 2008 octaviama lpg taktıracağım, tartarini (2009 yeni nesil) veya landi ranzo (omegas) dediler.Tartarini nasıl bir markadır?

bagci35
CLASSIC
CLASSIC

İleti adilektasli » 26 Ağu 2009, 13:04

Önceki iki aracımda da Tartarini kullandım. En önemli eksiği servisinin çok yaygın olmaması. Mesela Ankara da 1 tane var. Ben her ikisinde de bazı sorunlar yaşadım. Düzen tutturduktan sonra uzun süre problemsiz kullanabilirsin. Şimdi kullandığım benzinli araca lpg taktıracağım zaman BRC taktırmayı düşünüyorum. BRC nin desteğini daha kolay bulabileceğimi düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti cenk16 » 26 Ağu 2009, 13:54

Ben bir yıldır Tartarini kullanıyorum servise bile hiç uğramadım. Diğer markalara göre servislerin sayısı çok azdır. Bunun nedeni diğer markalar gibi her önüne gelen kişilere servis verilmemesidir. Lpg markaları içinde en sorunsuz markadır. Bunu forumlardan da araştırabilirsin. 
cenk16
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cenk Şahin
Nereden: Bursa
Arabanız: Astra 1.6(Eski Skodacı)

İleti dejavu » 26 Ağu 2009, 15:02

Servis ciddi sorun. Heleki koskoca ankarada bir tek servis olması ve benim şahsen o servisle bir problem yaşamış olmam ve nitekim garanti kapsamında olduğu için o servisten başka yere gidememem ve dahi bu tartarini ile ilgili olarak üst seviye bir yetkiliye-şirkete ulaşamamam epey kafamı bozuyor.

Ancak sistem olarak bir çok kite göre çok daha sorunsuz ve güvenli gibi. Buna rağmen tavsiye etmiyorum. Tek nedeni servis. En basit örnek internetten tartarininin ana sitesine girmeye çalışın beni anlayacaksınız. Büyük bir marka olduğu söyleniyor ama bir internet sitesi dahi yok. (du en son baktığımda)
dejavu
Yeni Üye
Yeni Üye

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir