Landi Renzo mu? Tartarini mi?

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Landi Renzo mu? Tartarini mi?

İleti hdoner » 05 Eyl 2009, 03:17

usta bu olay modern dünyanın reklam olayıdır .kanmayalım adam parayı bastırır atıyorum atiker skoda bi bakmısın onuda tavsiye eder.Bu işin içinde inanılmaz para dönüyor yoksa sorarım adam bırak marka vermeyı lpg takılmasını bıle onaylamazkı normal şartlarda.haksızsam haksız dıyın.

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazianke » 05 Eyl 2009, 06:42

[quote="hdoner"]usta bu olay modern dünyanın reklam olayıdır .kanmayalım adam parayı bastırır atıyorum atiker skoda bi bakmısın onuda tavsiye eder.Bu işin içinde inanılmaz para dönüyor yoksa sorarım adam bırak marka vermeyı lpg takılmasını bıle onaylamazkı normal şartlarda.haksızsam haksız dıyın.[/QUOTE]
dediğiniz sektör için doğru ama genelleme de doğru değil. mesela son çıkan hyundailerde kullanılan motorlar brc lpg dönüşümüne uyumlu yapılmış. enjektörlerin takılacağı yer motorda önceden ayarlı imiş. üstelik bilmem ne mesafesini kısalttığından normal bir lpg dönüşümüne göre daha az yakıyormuş ve çekiş kaybı değil kazanımı sözkonusuymuş. abimin yeni aldığı 2007 otomatik vites 1,6 erasında brc lpg takıldığında yapılan testte çekişi 8 bg artmış.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti BaTeRRiiSStt » 05 Eyl 2009, 11:47

Bence OMVL ... :)
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti turq » 05 Eyl 2009, 20:22

[quote="azakoglu"]
[quote="turq"]
[quote="azakoglu"]
[quote="turq"]
[quote="azakoglu"]sizin skoda fabrikasının onaylı lpg markasının Landirenzo olduğundan haberiniz varmı acaba ? ve beyim uyumunun %100 olduğundan ?
[/QUOTE]

şahsen haberim yoktu. Bu bilginin kaynağını öğrenebilirmiyiz?
[/QUOTE]

Bu bilginin kaynağı direk Skoda fabrikasıdır.Ben taktırırken sordum :)
[/QUOTE]

Fabrikaya mı gaz taktırdınız! Gazı takan yere mi sordunuz? Yoksa direk fabrikayı mı arayıp sordunuz! Bilginin kaynağı derken bize gösterebileceğiniz bir link, bir resmi döküman var mı? Zira çok kişiyi yanıltabilecek mühim bir iddaa ortaya atıyorsunuz.
[/QUOTE]

Arkadaşım beni tanımadığın için böyle konuşman normal tabi anlayışla karşılıyorum.Forumun eskilerine sorarsan benim emin olmadan arabama hiçbirşey yaptırmadığımı ve tam bir 1.2 motor hastası olduğumu bilirdin.

Öncelikle işimin dış ticaret danışmanlığı olması hasebiyle yurt dışı ile nasıl diyalog kurulacağına vakıfımdır ve bu işe kalkışmadan önce Çek Cumhuriyetindeki Skoda fabrikasının mühendisleri ve teknik destek ekibiyle kontak kurup doğru bilgi alarak bu işe karar verdim ona emin ol hatta bunun yanında 1.2 ye cruise control takılamaz diyen servisi şikayet ettim fabrikaya ve 3 gün sonra Yüce Auto aradı ve beni Ankara ya bütün masraflarım onlara olmak üzere davet ederek problemi mi hallettiler ve bir kuruş para almadılar :)

Kısaca anlayacağın üzere yanıltıcı hiçbirşey yapmıyorum :) saygılar
[/QUOTE]

Forumda 12 adet msjınız var. Birkaçıda satılık araba ile ilgili. Bu kadar bilgiyle sizi tanımıyor olmam doğal tabi. Eskiden ayrı bir kayıtla giriyor da olabilirsiniz.

Ayrıca mevzuyu buraya çekmenin bir manası yoktu, yapmış olduğunuz açıklamayı soruyu ilk sorurduğumda yapmanız çok zor olmasa gerekti!
turq
CLASSIC
CLASSIC

İleti FabiaComfort » 06 Eyl 2009, 03:21

Açıkçası Landirenzo markasına azakoğlu' nun bu aşırı savunmalarından sonra antipati duymaya başladım Smile
FabiaComfort
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 06 Eyl 2009, 04:25

Ben landirenzo tazktırmayı düşünüyorum. Landirenzoyu benim arkadaş
sıfır 1.6 102 hp mpi passata taktı çok çok memnun(octaviamda aynı motor
var). Babasının borasındada landirenzo var. Başka bir arkadaşımın
meganındada landi renzo var hepsi çok çok memnun. BRC'de iyiymiş ama
ben arkadaşlarım memnun olduğu için landi renzo düşünüyorum. Yaptığım
araştımalarda landirenzo hakkında internette hiç şikayet görmedim.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 06 Eyl 2009, 12:54

turg nıcklı arkadasım azakogluna yenı uye muamelesı yapan bı senı gordum'en azından hıcbısı bılmesende ılk uyelıgıne bak tarıh olarak kım yenı anla;lpg landırenzo hakkında konu bulamadıysan 170saatlık pc kursu anca keser senıLOL

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti hdoner » 06 Eyl 2009, 15:29

azakoğlunun landirenzo lpg  ilgili çekmiş olduğu video su da vardır.

önemli olan şu arkadaşlar bir üründen gerçekten menun isek başkalarının faydalanmasına yardım edebiliriz.

ben landi kullanmadım ama en zor şartlar altında (-30 ,+43 derece) dağ yolunda  brc kullanıyorum maşllah hiç bir sorun yok. daha geçen ilk defa brc yetkili servisine gittim. 22 000 km olmuş hiç bakım yaptırmamıstım ,70 ytl lik 10 000 bakımı yapıldı (gaz filtresi,benzın katkısı,gaz katkısı) inanın arabada gazda az titreme vardı o da kalmadı malum güneydoğu yollar tozlu ,yakıt kirli geç gitmeme ramen olacak okadar... 13 aya ramen ayarında hiçbir değişme olmamış sizce bu kalite göstergesi olmazmı

saygılar..
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti turq » 06 Eyl 2009, 17:39

[quote="samet"]turg nıcklı arkadasım azakogluna yenı uye muamelesı yapan bı senı gordum'en azından hıcbısı bılmesende ılk uyelıgıne bak tarıh olarak kım yenı anla;lpg landırenzo hakkında konu bulamadıysan 170saatlık pc kursu anca keser senıLOL

[/QUOTE]

nick im turg değil. 170 saatilik pc kursundan 1-2 saatini senin için ayırabilirim. Mevzu Azakoğlunun üyelik tarihi değildir. Landirenzo nun kalitesi de değildir. Zira Landirenzo kalitesi zaten bilinmektedir -ki kendi aracımda da takılıdır-  Biz bilginin kaynağını sorduk, sadece azakoğlu biraz geç cevap vermiştir.
turq
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 06 Eyl 2009, 19:33

kaynagı sorma uslubuna aynı uslubla cvp aldın ozaman sorun yok sanırım
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti turq » 07 Eyl 2009, 02:12

[quote="samet"]kaynagı sorma uslubuna aynı uslubla cvp aldın ozaman sorun yok sanırım[/QUOTE]

sorun zaten yoktu. Tek eksik senin avukatlık görevini tamamlamış olmana rağmen kapanış dosyasını vermemen.
turq
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 07 Eyl 2009, 02:14

neyse BURSALI kardesım salla gitsin
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir