Felica da soğuk havada lpg ye geçişte problem

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felica da soğuk havada lpg ye geçişte problem

İleti tatkan » 25 Tem 2010, 22:23

arkadaşlar bende 1998 opel vectra otamatik var üstündede fema marka sıralı sistem lpg takılı aracı alalı 4 ay falan oldum aldığımda hiç bir prblem yoktu iki üç haftadır araç benzinden lpg ye geçerken stop ediyor ilk zamanlar ilk çalıştımada yapıyordu lpg ciye götürdüm arıza ısı müşüründe dedi aracın ısısını yanlış okuyor dedi ve değiştirdi, araç şimdi de soğuk sıcak fark etmiyor aynı arızayı gene yapıyor.aracın nezaman benzinden lpgye geçişte stop edeceğini bilemiyorum olur olmaz yerde stop edip kalıyor,tekrar marşa basıp çalıştırıyorum benzinden lpgye geçerken gene stop ediyor. ustaya gidiyorum ne hikmetse orda arızayı bir türlü yapmıyor normal şekilde lpgye geçiyor usta birtürlü arızayı göremedi ama eve geliyorum sabah basıyorum lpg ye geçerken stop ediyor.bazenbir yere gidiyorum kısa süreli stop ediyorum tekrar bastığımda gene benzinden lpgye geçişte stop ediyor arızayı birtürlü bulamadık.bilen başına daha önce gelipte çözen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olurlarsa memnun olurum teşekkürler.

tatkan
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: altan şencan
Nereden: Ankara
Arabanız: opel vectra

Önceki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir