Yücel Usta Tez Otogaz Montaj Rezaleti

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yücel Usta Tez Otogaz Montaj Rezaleti

İleti muzaffersurmaz » 09 Ağu 2010, 10:39

Bülbüler grup aracın garantiden çıkmaması için beni anlaşmalı lpg cisine gönderdi gidip ramses marka lpg taktrıdk sakaryada YÜCEL USTAYA TEZ OTOGAZDA. taktırdığım günden beri yaşamadığım sorun kalmadı 1 senedir uğraştım en son kaza yapıyordum artık gidip söktüreceğimi söledim

Yönetici yazdı:
Ramses firma yetkililerince yapılan inceleme neticesinde kit içerisinde kullanılan ECU'nun kendilerine ait olmayan Vikars markalı olduğu anlaşılmış buna rağmen müşteri memnuniyeti açısından Ramses marka ECU ile değiştirilerek sıkıntı giderilmiştir.

muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 09 Ağu 2010, 10:54

ne gibi sorunlar yaşadınız ki lpg de açıklarsanız yardımcı oluruz belki bast birseyden dolayı sorunlar yaşandı..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti hetepe » 09 Ağu 2010, 11:42

LPG zaten başlıbaşına bir sorun, bir de kötü kit, kötü montajcı faktörü varsa bittin zaten...Geçmiş olsun.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti cineration » 09 Ağu 2010, 11:59

Sakarya Bülbüller miiiiiiiii...!!!
AMAN AMAN AMAN
Benden uzak dursun
Ne onların plazalarına giderim nede söyledikleri yere giderim
Skodanın Bayilik verme konusunda yaptığı en büyük hataydı
Neyse ki bayiliği ve yetkili servisliği bitti artık
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti zurna1788 » 09 Ağu 2010, 12:56

C@GL@R yazdı:ne gibi sorunlar yaşadınız ki lpg de açıklarsanız yardımcı oluruz belki bast birseyden dolayı sorunlar yaşandı..

+1
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti ozerakin » 09 Ağu 2010, 15:00

bende de ramses ve bülbüller maduruyum ben de aynı yerde taktırdım adam kesinlikle adinin teki bende de stop etme sorunu başladı iki gün önce sinoptan geliyorum uğrıcam hendekteyim 30 dk bekle dedim hep aynı bahane cenazem var yalancının teki hep cenazesi vardır adamın bir gün geberecek gidecek
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti muzaffersurmaz » 09 Ağu 2010, 15:39

ne gibi sorunlar yaşadınız ki lpg de açıklarsanız yardımcı oluruz belki bast birseyden dolayı sorunlar yaşandı.. siz kimsiniz yetkili mi?
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti muzaffersurmaz » 09 Ağu 2010, 15:40

ama ben söktürecem orası sökmezse diretirse herhangi biryerde söktürecem ve elimdeki garanti belgesiyle tüketici hakalrın agidecem. yapmadığım birşey değil zaten daha önce nokıa dan bu şekilde iade aldım hemde fazlasıyla görecek bu reziller
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozerakin » 09 Ağu 2010, 17:23

inşallah başarırsın ben de sorunu gideremezse aynı yolu takip edicem bilgi verirseniz sevinirim
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti denizkent » 10 Ağu 2010, 23:21

bende yücel ustadan ramses taktırdım. ama taktırmadan önce yücel usta öve öve bitiremedi. bende usta dedim. tabiki hüzran araç devamlı stop ediyo. sabrımı zorluyor az kaldı benimde valla.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 10 Ağu 2010, 23:26

galiba hepimiz tezotogaz mağduruyuz. ramsesmidir ne zıkkımdır bilmiyorum artık hep beraber hareket edelim sorunumuz ortak galiba. stop etme sorunu bir şekilde çözümlenmeli. ben ramses merkeze mail attım. adam bana ankaraya gelirsen yardımcı oluruz yazıyor. bende kardeşim sıralı sistemi ankaradamı taktırdım sakaryada taktırdım diye ağzıma ne geliyorsa sayarak mail yolladım hala cevap gelmedi.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti zurna1788 » 11 Ağu 2010, 08:28

muzaffersurmaz yazdı:ne gibi sorunlar yaşadınız ki lpg de açıklarsanız yardımcı oluruz belki bast birseyden dolayı sorunlar yaşandı.. siz kimsiniz yetkili mi?

hayır tecrubeli...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti muzaffersurmaz » 11 Ağu 2010, 09:06

tamam beraber hareket edelim ben bu cumartesi gidiyorum söktürmeye ismim muzaffer surmaz erenlerde yaşıyorum iletişim bilgişleirnimiz alalım hep birlikte gidelim bu cumartesi olmadı tüketici hakları tüketici mahkemesi veririrz gittiği yere kadar ne dersiniz?
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 11 Ağu 2010, 09:10

Böyle konuları duyunca gel de taktır LPG yi...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti muzaffersurmaz » 11 Ağu 2010, 09:12

ankaraya o kadar çok şikayet olmuş ki ankarayı aradım bende yücel usta dediki ankarayla görüş adam dediki bu usta delimidir nedir dedi lpgyi takan o bana neden yönlendiryor dedi ama bir ıskıntı varsa gelin yardımcı olayım dedi ankaraya gelcekmişim komediye bak. geçen hafta kaza yapıyordum bu yzüden bu cumartesi çözülecek bu iş gelcek olan varsa haberleşelim
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti muzaffersurmaz » 11 Ağu 2010, 09:14

yücel usta diyo ki bunun işçiliği var şusu var busu var sökerim ama taktığım paraya hallolmaz komediye bakın ya. bana önce diyo ki o kadar araca taktık sorun yok bi seninkinde var diyo sonrada delirince ben diyorki : ya zaten biz atikere geçtik şimid hiç sıkıntı yok şikayet gelmiyo şükürler olsun. yarabbim sen sabır ver
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 11 Ağu 2010, 22:33

ankaraya mail attım bana gelen cevap aşağıda
"arkadaşım size telefondan izahat ettik amma anlamamışsınız sanırsam
parayı sen kime verdiysen ondan iade alırsın "

09 Ağustos 2010 21:59 tarihinde deniz yylmaz <denizkent@hotmail.com> yazdı:

ama ben ankarada taktırmadım arabama tüpü.
arabamda tüp yüzünden sorun var. buradaki tez otogaz sorun çözmek yerine geçiştiriyor arabada sorun var diyor arabamı servise götürüyorum hocam kesinlikle sorun tüpte diyor benzinde hiç bir problem yok tüm sorun tüpte olmasına rağmen arabada diye geçiştiren bir bayiniz sorun çözmek yerine sizde aynı şeyi söyüyorsunuz.

kardeşim ben sakaryadayım sakaryada taktırdığım ramses sistemi arabaki arıza için neden ankaraya geleyim. bana yardımcı olmayın lütfen arabamdaki sorunu çözmenizi yada yapamayacaksanız tekrar söküp paramı iade etmeniz.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 11 Ağu 2010, 22:36

muzaffersurmaz yazdı:tamam beraber hareket edelim ben bu cumartesi gidiyorum söktürmeye ismim muzaffer surmaz erenlerde yaşıyorum iletişim bilgişleirnimiz alalım hep birlikte gidelim bu cumartesi olmadı tüketici hakları tüketici mahkemesi veririrz gittiği yere kadar ne dersiniz?

cumartesi bende geliyorum.
karasuda yaşıyorum. cumartesi saat 13:00- 13:30 tüvtürkte randevum var. ondan önce veya sonra olabilir. gidip söyleyelim ta başka sistem taksın yada bu sorunu düzeltsinler.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir