Yücel Usta Tez Otogaz Montaj Rezaleti

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yücel Usta Tez Otogaz Montaj Rezaleti

İleti denizkent » 11 Ağu 2010, 22:44

tez otogazın sitesine baktım ramsesi çıkarmışlar galiba elimizdemi patladı ne yaptı bu sistem

denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozerakin » 11 Ağu 2010, 23:15

cumartesi ben de gelebilirim bende de stop etme sorunu var
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti turnalarkenan » 12 Ağu 2010, 07:51

ARKADAŞLAR LPG İŞİ USTA İŞİ AYRICA HER USTAYA EL ATIRMAM O KONUDA ANCAK YAKLAŞIK 4 YILDAN BERİ ATİKER LPG SİSTEMİ TAKILI ARAÇTA KARDEŞİMDE BENDE HERHANGİ BİR SORUN YAŞAMADIM ŞU ANA KADAR UFAK PROBLEMLER OLMADI OLDU ANCAK SÜREKLİ STOP ETMESİ GİBİ BİR SIKINTI YAŞAMADIM. AMA ARKADAŞLARIMIN ÇEKTİĞİ BAYA BİR IZDIRAP OLMUŞ. GEÇMİŞ OLSUN.
HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR, NAMUSA HÖRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR......
Kullanıcı avatarı
turnalarkenan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yusuf Kenan TURNALAR
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 1998 FELICIA 1.3 GLX İ

İleti rechanerr » 12 Ağu 2010, 15:03

öncelikle herkese geçmiş olsun
benım aracımda da ramses takılı idi ben lpg de 65000 km yaptım ve arabayı saattım
alan arkadaşla görüşüyoruz 40000 km de o yapmış lpg de sorun yok
arac hatta benzınsızlıkten pompayı bozmuş...allahtan ramses dırek gazda çalışma özelliği ne hoş bi özellik.

tez otogaz da sorun yok usta gibi usta var başında
illaki lpg sorun yapacaktır şansa kalmış bişi ama hallederler
siz burada boşuna vakıt kaybetmeyın gııdın oraya yucel usta halleder işinizi
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 12 Ağu 2010, 20:57

rechanerr yazdı:öncelikle herkese geçmiş olsun
benım aracımda da ramses takılı idi ben lpg de 65000 km yaptım ve arabayı saattım
alan arkadaşla görüşüyoruz 40000 km de o yapmış lpg de sorun yok
arac hatta benzınsızlıkten pompayı bozmuş...allahtan ramses dırek gazda çalışma özelliği ne hoş bi özellik.

tez otogaz da sorun yok usta gibi usta var başında
illaki lpg sorun yapacaktır şansa kalmış bişi ama hallederler
siz burada boşuna vakıt kaybetmeyın gııdın oraya yucel usta halleder işinizi

bugün yücel usta ile konuştum. pazartesi gününe kadar müsade edin ben bu işi halletmeye çalışacağım dedi. artık yücel ustanın sözüne güvenmek istiyorum.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti rechanerr » 12 Ağu 2010, 21:51

bu konu için yücel beyi bende aradım konuştum
sorunun montajla değil sistem le alakalı oldugunu belirtti ve özellikle çözülmeyen sistem sorunları için
komple sistem değiştirme yapacağını söyledi
araç sahipleri sorunlarını burada değil yücel beyin yanında anlatmaları daha dogru olacaktır
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti erginbkr » 13 Ağu 2010, 11:05

rechanerr sen yücel kişisinin avukatımısın... burada yazan arkadaşlar başlarından geçen olumlu-olumsuz tecrübelerini tabiiki anlatacaklar... ne demek buralarda yazmayın yüzyüze görüşün?!...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti rechanerr » 13 Ağu 2010, 12:32

erginbkr yazdı:rechanerr sen yücel kişisinin avukatımısın... burada yazan arkadaşlar başlarından geçen olumlu-olumsuz tecrübelerini tabiiki anlatacaklar... ne demek buralarda yazmayın yüzyüze görüşün?!...

işiniz varmı beyefendi
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti muzaffersurmaz » 13 Ağu 2010, 16:25

yücel bey demek ya güldürmeyin beni adam her seferinde savuşturuyo bizi siz ne anlatıyosunuz
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozerakin » 13 Ağu 2010, 21:51

işini herkes düzgün yapsın o zaman yoksa tez otogaz ve sahibi adını değiştirmek zorunda kalacak emin olsun
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 13 Ağu 2010, 22:23

rechanerr yazdı:bu konu için yücel beyi bende aradım konuştum
sorunun montajla değil sistem le alakalı oldugunu belirtti ve özellikle çözülmeyen sistem sorunları için
araç sahipleri sorunlarını burada değil yücel beyin yanında anlatmaları daha dogru olacaktır

ya birader bu sistemi taktırmadan önce ramses adını hiç duymamıştım.
telefonda konuştum. bana skoda ile anlaşmalı garantisini bozmayan ramses sistem taktıklarını söyledi.
bende şansız bir insan olduğum için ısrarla sordum sorun çıkarırmı bize diye.
kesinlikle hayır dedi. bu konularda çok pinpirikliyim. her aradığımda ısrarla garanti verdi.
ben taktırdım hemen problemler çıktı. stop etme sorunları.
bana sistemde değil arabada sorun var deyip bir nevi başından savdı.
arabaya en az 350 tl masraf yaptım. bujileri değiştirdim. boğaz kelebeği vs vs. ama hiçbiri çözüm olmadı. aynı sorun devam etti. servis kesinlikle sistemde dedi.
yücel bey ile görüştüğümde bir tek benim arabada sorun olduğunu söylemişti. baksana benim gibi kaçkişi soru n yaşadı. ayrıca bu sisemi takırdıktan sonra karlı yolda giderken arabam stop etti. tekrar çalıştırmak zorunda kaldım çünkü arkadan tırlar geliyordu ve durmaları mümkün değildi. ben çalştırdıktan sonra gaz vermek zorunda kaldım ve araba kayarak bariyerlere vurdu. buda bana yaklaşık 750-800 tl mal olacak. 500 tl de değerinden düşecek. ramsesin bana mal olduğu fiyat 850+350+800+500: 2500 tl.
ve bunlara rağmen elde var sıfır. arabada düzelen hiç bir şey yok. sen benim yerimde olsan ne yapardın?
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 14 Ağu 2010, 09:27

denizkent yazdı:

ya birader bu sistemi taktırmadan önce ramses adını hiç duymamıştım.
telefonda konuştum. bana skoda ile anlaşmalı garantisini bozmayan ramses sistem taktıklarını söyledi.
bende şansız bir insan olduğum için ısrarla sordum sorun çıkarırmı bize diye.
kesinlikle hayır dedi. bu konularda çok pinpirikliyim. her aradığımda ısrarla garanti verdi.
ben taktırdım hemen problemler çıktı. stop etme sorunları.
bana sistemde değil arabada sorun var deyip bir nevi başından savdı.
arabaya en az 350 tl masraf yaptım. bujileri değiştirdim. boğaz kelebeği vs vs. ama hiçbiri çözüm olmadı. aynı sorun devam etti. servis kesinlikle sistemde dedi.
yücel bey ile görüştüğümde bir tek benim arabada sorun olduğunu söylemişti. baksana benim gibi kaçkişi soru n yaşadı. ayrıca bu sisemi takırdıktan sonra karlı yolda giderken arabam stop etti. tekrar çalıştırmak zorunda kaldım çünkü arkadan tırlar geliyordu ve durmaları mümkün değildi. ben çalştırdıktan sonra gaz vermek zorunda kaldım ve araba kayarak bariyerlere vurdu. buda bana yaklaşık 750-800 tl mal olacak. 500 tl de değerinden düşecek. ramsesin bana mal olduğu fiyat 850+350+800+500: 2500 tl.
ve bunlara rağmen elde var sıfır. arabada düzelen hiç bir şey yok. sen benim yerimde olsan ne yapardın?

Küfürü basardım . Siz yine sabırlısınız bide tüketici haklarını arasanız Bunları izah etseniz malı piyasadan çaker ve paralarınızı iade ederler ayrıca Skoda da ramses ile olan anlaşmasını sonlandırır
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti Erdemsah » 14 Ağu 2010, 09:28

Bence bu arkadaş Yücel beyin avukatı deil ya bi yakını ya kendisi
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti rechanerr » 14 Ağu 2010, 14:45

müşterisiyim sizler gibi bende yucel ustanın
ama ben sorunlarımı nette bilgisayar basında değil yanına gıderek hallediyodum
napcak adam size arabayı yanına götürmeden okuyup üfleyıpte mi sorunlarınızı halledecek

adam demiş size gelin sisteminizi degıştıreyım ...peki niye gıtmedınız yanına

sorunlar buradan değil serviste çözülür buradan kendınız yazar kendınız okur kendınızı sinir edersiniz

herkese hayırlı işler
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozerakin » 14 Ağu 2010, 14:58

e yanına da gidilecek o zaman tekrar konuşuruz
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 14 Ağu 2010, 22:33

rechanerr yazdı:müşterisiyim sizler gibi bende yucel ustanın
ama ben sorunlarımı nette bilgisayar basında değil yanına gıderek hallediyodum
napcak adam size arabayı yanına götürmeden okuyup üfleyıpte mi sorunlarınızı halledecek

adam demiş size gelin sisteminizi degıştıreyım ...peki niye gıtmedınız yanına

sorunlar buradan değil serviste çözülür buradan kendınız yazar kendınız okur kendınızı sinir edersiniz

herkese hayırlı işler

valla açıkçası bana öyle bir şey demek değil ona benzer bir imada bile bulunmadı. ben kaç defa söyledim arabamda arıza var sistemden kaynaklanan. kaç defa yanına gittim. bir defa valf kitledi yolda kaldım izmirde. beni arayıp ne yaptın hocam halledebildin mi bile demedi. pazrtesi salı günü bekliyorum ne yapacak diye.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti rechanerr » 20 Ağu 2010, 17:01

bu yazıları kim silior ya.....
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 21 Ağu 2010, 08:34

macım marka reklamı değil ama Atiker deyip yerli diye geçiştirdiğimiz firmanın uretim tesisisni gorseniz italyada unlu kit imalatçılarında bile boyle ir tesisiin olmadıgı duşuncesinde kafanızda yer alır.onemli olan tesis ve tercih edilebilirlik durumuna gore karar verme+heryerde satış ağı ve servis durumu..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

ÖncekiSonraki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir