Yücel Usta Tez Otogaz Montaj Rezaleti

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yücel Usta Tez Otogaz Montaj Rezaleti

İleti denizkent » 18 Ekm 2010, 21:38

ramsesautogas yazdı:Sayın denizkentin arabasındaki sorun halledildi .Evet çünkü RAMSES takıldı .
Yerden yere vurulmaya çalışılan RAMSES takıldı.Şimdi biziburda eleştiren herkeze tek tek
cevap vermek isterdim lakin ama çoğu malesef samimi eleştiriden daha ziyade olduğundan gerek duymuyorum.
Şimdi Arabasına Ramses taktırmak için bir müşteriye Başka bir marka takılıp takılmadıığı sayın denizkent elbette
bilemeyebilr .Normaldir.Çünkü bu işi çok iyi bilecek diye bir şey yok .Ama hiç bir şeyde bize kalkıp önüne gelen formda karalamaya çalışmak veya TELEFONDA SÖVMESİNİ gerektirmez.Evet sayın denizkent ile yapılan telefon konuşmasının ses kaydı elimizde mevcut .Müştkeri memnuniyeti açısından ses kayıtları tutuluyor .Kendisi Makina Mühendisimiz Sayın İsmail beye sövdüğü anlar elimizde .Biz şimdiye kadar yasal bir işlem başlatmadıydık .Nedeni bir müşteridir o şekil bu şekil mağdur olmuş belki o sinirle kontrolü kaybetmiş olabilir diyerek .Şayet kendi telefonda dinleme sabırı gösterebilseydi biz kendesine yardımcı olmaya çalışıyorduk .Lakin denizbey halen
suçu ve suçluyu nerde arayacağını bilmiyor .Ürünümüze LANET okuyabilecek kadar aşağılayıcı yazılar yazıyor.Oysa Lanet okuduğu ürünü taktırdığı andan beri sıkıntısı yok .sıkıntı olduğu vakit başka bir marka vardı.Burda tutramayınca ee senin bayin diyor .Biz bayiileremize sizce lütfen gönderdiğimiz malın yerine başka bir firmanın ürünü takın diyebilirmiyiz.Bir kit gönderiyoruz içinden bazılarını kullanıp bazılarını kullanmayarak ordan şunu burdan bunu karıştırıp montaj yaptığını bilsek biz bayiiliğini devam ettirimiydik sanki .Zaten az bir montaj yapan firma bizim ürünün birkaç montajını yaptı . farketdiğimiz an bayiliğiini kesdik .Biz araba buraya gelince sadece denizbeyin mağduriyetini giderme adına söküp ramses taktık .yoksa bizene başka bir sitemin tesisatından demedik.100 tl ücret olayına gelince size yansıtılmaması gereken versiyon farklılğı ücretidir.O ücret sadece biz ile firma arasında .çünkü o firma sizin arabanıza olan versiyonu takmakla zaten hükümlü .Merak ediyosanız onuda söyleyeyim o parayıda ALMADIK.Bizim yazacağımız daha çok şey var ama kişileri ve form yöneticilerini sıkıntıya sokmak istemiyoruz .Etikde olmaz .Sayın denizkent bey belki siz kendiniz burda bir özür dileyemeye bilirsiniz .Ama şunu bilinki kimin haklı olduğnu kimin haksız olduğunu ayırt edecek ne bu formun okuyanları nede formun admini sadece yaratıcımız Allah tır .Allah da biliyorki biz bu olayda haketmediğimiz olaylar karşı karşıyayız.Siz yine isterseniz markayı kötüleme adına yazın durun .Ama biz artık yasal yollardan hakkımızı aramak zorunda kalacaz.Hakaret kabul edilir bir olay değildir.Bu markayı kullanıp memnun olan binlerce kişi adına hak arayacağız.
Formda bizi eleştiren herkeze teşekkür ederiz.Samimi olan tüm Eleştirileri dikkate alacağız .Ama karpuz meraklısı arkadaşlara samimi bir eleştiri kullanmadıığı için cevap veremiyoruz üzgünüm.Bu arada form admırııne isterseniz sorun biz yazılaırın silinmesi yönünde başvuruda bulunmadık aksine bu yazılar bize lazım bile olacak .
saygılarımızla

sayın ramses merkez. konuştukça batıyorsunuz. bir yücel beyi goya saygınızdan dolayı savunuyorsunuz sonra adamı yerden yere vuruyorsunuz. madem telefon kayıtlarınız var o en son konuşmadan önceki konuşmalarımda var kayıtlı ise onlarada bakınız. ayrıca size gönderipte sizden aldığım saçma sapan cevaplar verdiğiniz e-mailler hala mevcut, başınızdan nasıl atmaya çalıştığınız. forum donanım haberde yücel bey adına foruma giripte benim hakkımda yalanlar yazdığınız.( forumda goya yücel bey arabamı ankaraya götüreceğini söylemiş ben kabul etmemişim. paramı iade etmek istemiş onuda kabul etmemişim ne hikmetse) ayrıca o makina mühendisi ismail beyinize söyleyin küfür ettiğin O BEBE derseniz o anlar. telefonda tam 15 dakika konuştuk başından savmak için ne dümenler çevirdiğinizi ne konuştuğumuzuda burada yayımlayın. burada da tarafsız arkadaşlar da kimin haklı kimin haksız olduğunu anlar.

şu lpg beyni olayıda hiç inandırıcı gelmedi. çünkü ben muayeneye girdim. sızdırmazlık raporu alınırken sistemin bütün parçaları tek tek kontrol ediliyor. bizzat ta ben başındaydım. hem beyin hem valf, ramses ti. tank ise optimum du. eğer sizin dediğiniz gibi beyin başka bir marka olsaydı zaten sızdırmazlık raporu alamayacaktım ve dolayısı ile muayeneden geçemeyecektim. araba ankaraya muayeneli gitti.
ben sizin yüzünüzden kaza yaptım içimde eşim ve kızım vardı. allahtan hiç birimize bir şey olmadı ve hala siz kendi haklılığınızı ispat için hem kendi yetkili servisinizi hem beni hemde tarafsız olupta sizin haksız olduğunuzu söyleyenlere karşı ön yargılı davranarak suçlayıcı açıklamalarda bulunuyorsunuz.

sizin müşteriler ile diyoloğunuzu ben hiç beğenmemiştim. görüyorumki yazdığınız açıklamalar ile de kimseyi ikna edemiyorsunuz.

isterdim ki benden bir özür dilensin mağduriyetim giderilsin bu arada benim arabada takılı olan sistem övülsün bundan en çok ben memnun olurdum. ama sizin çalışma prensibiniz haksız olduğunuz yerde suçlamalar ile üste geçmek olmamalı. ama bunu önemsediğinizi ise hiç sanmıyorum.

denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti rechanerr » 19 Ekm 2010, 13:41

yazılanlardanda anlaşıldıgı gıbı burada tek suçlu ramses yetkılılerıdır
bırebır müşteri ile muhatap olursanız markanız yere düşer ve konuşur dururlar
eger bu urun yerlı urun olmayıp ithal urun olsaydı :
karsında muatap bile bulamayacagı için sesını cıkarmdan işlerine bakarlardı
eeee mal ucuzsa hemen lekelenır pahalıysa harıka urundur

yeni arac alıyosun 1 sene kullanıyosun : eee bu arabanın bır parcası bozuldu
hemen gıt servıse kardeşim benım arac bozuk cıktı bana ya yenısını veerın yada paramı
sonra arac fabrıkası ilemı muahatap oluyonuz
tabı muatap bulabılırsenız.....
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 19 Ekm 2010, 17:20

rechanerr yazdı:yazılanlardanda anlaşıldıgı gıbı burada tek suçlu ramses yetkılılerıdır

hemen gıt servıse kardeşim benım arac bozuk cıktı bana ya yenısını veerın yada paramı

rechanerr. söylediklerin allah aşkına ne alaka...
müşterileri ile alakalı olup bir bir dinleyen şirketin kaybettiği nerede görülmüştür. bu şirkete prestij kazandırır. renault servisi, skoda servisi, fiat servisi vs.

ikincisi ramsesin türk malı olduğunu biliyordum. internet sitesine girdiğinde her şey yazıyor. yok ucuz yok pahalı edebiyatı yapma bana. kaliteli olupta ucuz olan bir sürü ürün vardır.

verdiğin örnek çok komik. araba alıyormuşuz bozulunca yenisi ile değiştirmek istiyormuşuz. komedi mi yapıyorsun dalgamı geçiyorsun. buraya laf olsun torba dolsun diye yazı yazıyorsan tarafsız gözüyle bakacaksın.

ramsesi taktırdığımda sende yücel ustanın yanındaydın. hatta bir tur da sen attın. bu olmamış böyle olmaz diyen sendin. sonra geldin buraya ne yazdığın belli olmayan şeyler yazıp boş yere laf kalabalığı yapıyorsun.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 19 Ekm 2010, 17:22

çaktırma rachener ramses hayranıdır 8-)
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti rechanerr » 20 Ekm 2010, 09:44

ozgurr yazdı:çaktırma rachener ramses hayranıdır 8-)

afferim sana
kesınlıkle dogru tahmın
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti vipsezgin » 20 Ekm 2010, 09:45

ya ben sasırıyorum cunku benım araba LPG de cok daha normal calıyor :love:
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sezgin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Silver line

İleti rechanerr » 20 Ekm 2010, 09:49

denizkent yazdı:
rechanerr yazdı:yazılanlardanda anlaşıldıgı gıbı burada tek suçlu ramses yetkılılerıdır

rechanerr. söylediklerin allah aşkına ne alaka...
müşterileri ile alakalı olup bir bir dinleyen şirketin kaybettiği nerede görülmüştür. bu şirkete prestij kazandırır. renault servisi, skoda servisi, fiat servisi vs.

ikincisi ramsesin türk malı olduğunu biliyordum. internet sitesine girdiğinde her şey yazıyor. yok ucuz yok pahalı edebiyatı yapma bana. kaliteli olupta ucuz olan bir sürü ürün vardır.

verdiğin örnek çok komik. araba alıyormuşuz bozulunca yenisi ile değiştirmek istiyormuşuz. komedi mi yapıyorsun dalgamı geçiyorsun. buraya laf olsun torba dolsun diye yazı yazıyorsan tarafsız gözüyle bakacaksın.

ramsesi taktırdığımda sende yücel ustanın yanındaydın. hatta bir tur da sen attın. bu olmamış böyle olmaz diyen sendin. sonra geldin buraya ne yazdığın belli olmayan şeyler yazıp boş yere laf kalabalığı yapıyorsun.

walla hocam kusura bakmada ben tarafsız bakıyom her olaya
sorunlar konuşa konuşa çözülür
adamları arayıp ana afrat kufur edıleerek çözülmez bıde egıtmensınız
sabırlı davranmayarak ortalığı karıştırarak iş hallomaz
sonuçta arabanız yapılmış ne gerek vardı bu kadar yaygaraya....
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti BaTeRRiiSStt » 20 Ekm 2010, 10:24

valla aynı olay benım basıma gelse yaygarının kralını yapardım heralde istenılen parayı verıyorsak satan kısı yada kurumda o memnunıyeti sağlamak zorunda adamı çığrından çıkarmıslarki o da kufur etmıs durduk yere kımse kımseye kufur etmez.. bende LPG yi ilk taktırdıgımda (ki takan kayınpederım olur) arabada tekleme stop etme gıbı sorunlar vardı bakdılar cozulmuyor arabadan falan demeye baslayınca sökun taktıgınızı verın paramı arabamıda orjınal seklıyle ıade edın edemeıyorsanız ben yetkılı serrvıste yaptırıp parasını sıze odetmesını bılırım dedım. eşşek gibi yaptılar . parayı kolay kazanmıyoruz...
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti hkn » 20 Ekm 2010, 10:39

BaTeRRiiSStt yazdı:valla aynı olay benım basıma gelse yaygarının kralını yapardım heralde istenılen parayı verıyorsak satan kısı yada kurumda o memnunıyeti sağlamak zorunda adamı çığrından çıkarmıslarki o da kufur etmıs durduk yere kımse kımseye kufur etmez.. bende LPG yi ilk taktırdıgımda (ki takan kayınpederım olur) arabada tekleme stop etme gıbı sorunlar vardı bakdılar cozulmuyor arabadan falan demeye baslayınca sökun taktıgınızı verın paramı arabamıda orjınal seklıyle ıade edın edemeıyorsanız ben yetkılı serrvıste yaptırıp parasını sıze odetmesını bılırım dedım. eşşek gibi yaptılar . parayı kolay kazanmıyoruz...

kesinlikle katılıyorum. servise yada ustaya gittiğimizde ufacık pulun civatanın bile hesabını yapıyorlar. ben arabamdan soğuyacağıma onlar benden soğusun.
2006 fabia ambiente sedan lepegeli
Kullanıcı avatarı
hkn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Karabük
Arabanız: 2006 fabia ambiente sedan

İleti denizkent » 20 Ekm 2010, 10:58

rechanerr tarafsız gözle bakmadığın burada aşikar. kimseyi kandıramazsın. artı yücel usta ile benim problemim kalmadı. ben yücel ustaya hiç bir zaman bir şey demedim. dediğim tek şey problemimin şu veya bu şekilde sonlandırılmasıydı. ben arabama kasım ayı gibi lpg sistem taktırdım. problem ne zaman çözüldü ağustos ayında. yani10 ay sonra. ben 10 ay boyunca bu problemi çektim fıtık oldum. arabamdan soğudum. sesimi çıkartmasaydım ne zaman çözülecekti. hala devam edecekti. demekki hakkımızı aramak gerekiyor. ben mahkemeye de verecektim fakat yücel usta bana hocam sorununu çözeceğim dedi bana 2 hafta daha ver dedi. bende 10 ay bekledim 2 hafta daha beklerim dedim ve bir şekilde çözüldü sonuçta. ama sorunun nerede kaynaklandığını yine ben buldum. ramses istanbul servisini aradım önce durumu anlattım. bana soket lerle ilgili soru sordu. söylediği şey aynen şu: senin arabana 1. versiyon takılmış bazı arabalar bu versiyonu kaldırmıyor. skoda da kaldırmıyor. tesisat sökülüp tamamen yenilenecek ve 2. versiyon takılacak. bende durumu merkeze söyledim. bana dedikleri hayır senin arabandan kaynaklanabiliri versiyonla ilgisi yok. sonra ne oldu. araba ankaraya gitti geldi. yücel usta bana 2. versiyon ile değiştirildi dedi. şimdi merkez ne diyor yücel usta beyni ucuz marka takmış diyor. ben şahsen inanmadım. sen ise devamlı yücel ustanın yanında olmana ve her şeyi paylaşmana rağmen hayır ucuz beyin kullanmadı diyemiyorsun. yok sen şöyle yaptın yok böyle yaptın. iyi yaptım bak arabam tıkır tıkır çalışıyor. allah nazardan korusun.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti ufk65 » 20 Ekm 2010, 11:15

arkadaşımızın problemi ustayla filan değilki-firmayla..ve maalesef okuduklarımız firmanın ciddiyetsizliğini ortaya koyuyor..arkadaşı neden arıza yaptırdın lpg yede gidip firmayı o kadar uğraştırdın diye dövelimmi birde..şikayeti var ve bunuda bizimle paylaştı doğal olarak ve iyide yaptı..bu forumun amacıda budur zaten,problemi olan yazsınki bizde yararlanalım ve ona göre dikkatli davranalım..Biz trilyoner değilizki paramızı çöpe atalım vede paramızın takipçisi olmayalım-hepimiz ter döküyoruz 3 kuruş para kazanmak için-ankete bakarsanız bir çoğumuzun memur olduğu görülüyor..2 kişi çalış çalış para biriktir ondan sonrada para verdiğin bir ürün arıza yapınca 10 ayda tamir etsinler..

yok yaa biz enayimiyiz..müşterini memnun edeceksin kardeşim artık o eski devirler geçti..bak klavyeyi aldınmı eline taaaa nerelere kadar ulaşabiliyorsun..

Ben özellikle denizkent kardeşime teşekkür ediyorum bu konuyu açık yüreklilikle yazmış buraya..
ufk65
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ufuk aydoğdu
Nereden: İzmir
Arabanız: 2011 1,6 TDI octavia ambiente

İleti ufk65 » 20 Ekm 2010, 11:21

Bu yoruma katılmıyorum..arkadaşın tüketici haklarından haberi yok yada kasıtlı yapılan bir yorum..
ufk65
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ufuk aydoğdu
Nereden: İzmir
Arabanız: 2011 1,6 TDI octavia ambiente

İleti ayhani » 20 Ekm 2010, 17:47

ufk65 yazdı:

Bu yoruma katılmıyorum..arkadaşın tüketici haklarından haberi yok yada kasıtlı yapılan bir yorum..

+1

Bütün firmaların arayıpta bulamadığı tüketici tipi rechanerr olmalı. Ama gerçek öyle değil valla istediği kadar uluslar arası olsun tüketici mahkemesine gittiğinde haklıysan hakkını alırsın.

2-3 yıl önce Toshiba'dan arkadaşım laptop almıştı. Laptop bir arıza için servise verildi, ayrıca çantasının kulpu söküldü bizde arıza ile birlikte çantanın değişimini istedik. Teknik servisin bu kullanıcı hatası dediğinde "göster bakim bu çantanın sapından başka neresinden tutarsak kullanıcı hatası olmaz" dediğimde mordan laciverte geçişi ile birlikte tüketici mahkemesi kararı ile önce çanta değişti. Aynı laptop defalarca arıza yapınca bu sefer yine tüketici mahkemesi kararı ile ücreti iade edildi.

Hakkınızı bilin hakkınıza sahip çıkın.
Ben bu ramses mağduru arkadaş yerinde olsam direk firmayı tüketici mahkemesine verirdim.
Kimse durduk yere kimseye küfretmez adamlar demekki zıvanadan çıkarmışlar.
İyi bir esnaf malının arkasında durur ve kendine küfrettirmez.
Ben mesela zavolli taktırdım maşallah saat gibi 2 gün önce bir baktım arıza ışığı yanmış gittim bayiye sani yeni müşteriymişimm gibi ilgilenip 5 kuruş almadan arıza lambasını söndürüp tekrar gaz ayarı yaptılar. Bakın ben küfretmiyorum ve bayiyi ve markayı herkese tavsiye ediyorum niye? Çünkü adamlar malının arkasında duruyor.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti felicia_3437 » 20 Ekm 2010, 20:27

aynen dediğiniz gibi gecenlerde bır arkadaşımız araba aldı ve kilima motoru fazla ses yaptıhı ıcın mahkemeye baş vurdu reno fırmasıda aynen sızın aptıhınız yapğmaya calıştı ama beceremedı arabayı sıfır fulerancırla değiştirdi cilo ve fula rencı ne alaka fıyat farkını düşünün ve ödedıhı tazmınat
olur taktıhınız mal bozuk cıkar sıse gelen le sorun bısde deyıl arabada dersen olru ben sanko sanayı sıtesınde milan gaz takıldı benım arabama bır arkadaşım taktırdı bır hafta sonra calışıp tekledı dıye gıtım adam sıfırdan yenıden duzdü ben o adam sürekli gidiyorum ve benden sonra o adama en az 40 arkadaşımı götürüp montaş yaptırdım neden mı muşetrı memnuyetı dıyor adam en başta benım ANAM kıymetlı dıyor bılmem analata bıldımı kardeşim sısde sızxe şikayet olduhunda değişim gercekleştir seydınız emın olun kı burda ki konu başlıhı ramsesın razaletı deyılde ramsesın ıyılıhı muşterı samımıyetı olurdu şuan elrım tıtrıyor ya delendim harbıdem
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti Henien » 21 Ekm 2010, 09:24

felicia_3437 yazdı:
aynen dediğiniz gibi gecenlerde bır arkadaşımız araba aldı ve kilima motoru fazla ses yaptıhı ıcın mahkemeye baş vurdu reno fırmasıda aynen sızın aptıhınız yapğmaya calıştı ama beceremedı arabayı sıfır fulerancırla değiştirdi cilo ve fula rencı ne alaka fıyat farkını düşünün ve ödedıhı tazmınat
olur taktıhınız mal bozuk cıkar sıse gelen le sorun bısde deyıl arabada dersen olru ben sanko sanayı sıtesınde milan gaz takıldı benım arabama bır arkadaşım taktırdı bır hafta sonra calışıp tekledı dıye gıtım adam sıfırdan yenıden duzdü ben o adam sürekli gidiyorum ve benden sonra o adama en az 40 arkadaşımı götürüp montaş yaptırdım neden mı muşetrı memnuyetı dıyor adam en başta benım ANAM kıymetlı dıyor bılmem analata bıldımı kardeşim sısde sızxe şikayet olduhunda değişim gercekleştir seydınız emın olun kı burda ki konu başlıhı ramsesın razaletı deyılde ramsesın ıyılıhı muşterı samımıyetı olurdu şuan elrım tıtrıyor ya delendim harbıdem

Bu metni bir seferde anlayan var mı? Sürat felakettir hocam, bu kadar hızlı yazınca ortaya yukarıdaki gibi ne olduğu anlaşılmayan noktasız virgülsüz garip bir metin çıkmış.

Lütfen foruma ve üyelere biraz saygı...
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti hetepe » 21 Ekm 2010, 11:12

Henien yazdı:
felicia_3437 yazdı:

Bu metni bir seferde anlayan var mı? Sürat felakettir hocam, bu kadar hızlı yazınca ortaya yukarıdaki gibi ne olduğu anlaşılmayan noktasız virgülsüz garip bir metin çıkmış.

Lütfen foruma ve üyelere biraz saygı...

:lol: :lol::lol::lol::lol::lol: Öldüm resmen..... Hakan, senin yorumun da müthiş ama...''sürat felakettir''...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti umutgiray » 21 Ekm 2010, 12:24

konu çektikçe uzayan cinsten. haklı belli (müşteri) haksız pek belli değil (servismi - firmamı ). ama kesin olan bir gerçek varki firma bu sorunu özür dileyip kendisi çözmeliydi. burada birinden taraf olmak yerine net ve objektif olmak gerekliyidi (şahıs kendini bilir). mağdur olan arkadaş bu konuyu sadece buraya taşıdığı ile kalırsa (yargıya intikal ettirmez ise ) bence oda haksız olur. benim işim eninde sonunda görüldü daha neden uğraşayım mantığına kapılmamak lazım.

bu arada konu başlığıda değişmiş nedenini tam anlamadım? birisi ortam yumuşatmayamı çalışıyor. :!:
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti felicia_3437 » 21 Ekm 2010, 22:50

arkadaşlar adamlar resmen dıyer arkadaşımızla dalga gecer gıbı ış yapıyorlar kuzura bakmayın sınırden bıraz hızlı yazdım bugun olmazda yarın kesınlıkle duseltecehım o yorumu özür dilerim
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

ÖncekiSonraki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir