Yücel Usta Tez Otogaz Montaj Rezaleti

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yücel Usta Tez Otogaz Montaj Rezaleti

İleti tivoli » 22 Ekm 2010, 08:48

Henien yazdı:

Bu metni bir seferde anlayan var mı? Sürat felakettir hocam, bu kadar hızlı yazınca ortaya yukarıdaki gibi ne olduğu anlaşılmayan noktasız virgülsüz garip bir metin çıkmış.

Lütfen foruma ve üyelere biraz saygı...

hay sen çok yaşa emi :lol: iki satır okudum, dedimki kendi kendime "sabah sabah uykusuzluktan ya benim gözler iyi görmüyor yada hala kafam yerine gelmedi" canım çıktı yazılanları anlayana kadar :lol: :shock:

**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti tivoli » 22 Ekm 2010, 08:55

felicia_3437 yazdı:arkadaşlar adamlar resmen dıyer arkadaşımızla dalga gecer gıbı ış yapıyorlar kuzura bakmayın sınırden bıraz hızlı yazdım bugun olmazda yarın kesınlıkle duseltecehım o yorumu özür dilerim

öyleyse bu mesajınıda düzelt :lol: şaka şaka ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti felicia_3437 » 22 Ekm 2010, 09:25

rechanerr yazdı:yazılanlardanda anlaşıldıgı gıbı burada tek suçlu ramses yetkılılerıdır
bırebır müşteri ile muhatap olursanız markanız yere düşer ve konuşur dururlar
eger bu urun yerlı urun olmayıp ithal urun olsaydı :
karsında muatap bile bulamayacagı için sesını cıkarmdan işlerine bakarlardı
eeee mal ucuzsa hemen lekelenır pahalıysa harıka urundur

yeni arac alıyosun 1 sene kullanıyosun : eee bu arabanın bır parcası bozuldu
hemen gıt servıse kardeşim benım arac bozuk cıktı bana ya yenısını veerın yada paramı
sonra arac fabrıkası ilemı muahatap oluyonuz
tabı muatap bulabılırsenız.....

Aynen dediğiniz gbi gecenlerde bir arkadaşımızın başınada böyle bir olay gelmişti
aldığı sıfır reno cilo aracın kılima motorunun aşırı sesinden dolayı şikayetci,idi
kendiside reno bayi,isi ile görüşmelerinde adam yalanlanarak
başlarından def edilmeye calışıldı ama adam inatcı cıkıpta mahkeme yoluyla hakını arayınca arac değişti ve tazminat ödendi kendisine haberlerde izledik bunu da
bizde hata yok diyorsunuz ben ce bütün hata sizde dirki öylede
baktınız iş yürümüyor yan yat efendim camura batık efendim olayına döndünüz
ilk başta size şikayet gelince bir mühedisinizi oraya gönderip işi cöze bilirdiniz
ki yapmadınız nedenmi işinize öyle geliyor madem yücel usta sucludur ozaman
bu arkadaşımızı mahdur eden adamı ilk başta mahkemeye siz vereceksiniz bu arkadaştan da özür dilmesini bileceksiniz bütür olay benım başımada geldi benım bir arkadaşıma arac lazımdı istedi verdim 1 haftadan fazla onda kaldı arac ve araba kiralıyamadı benıim arabayı aldı para teklif etsede almıyacahımı bildiği icin benim arabaya lpg sistemi kurdur du bir hafta sorunsuz bir şeklide kulandım sonra aracım bir sabah calıştı ve sıtop eti ben gitim montaşı yapan firmaya olayı anlatım arabanın altında giden gaz borusu delinmiş diye busorunu yapmış arabam hata ya benimdi ya firmanın ama adam tank,tan beyine kadar giden hatı yenıden söktü ve değiştirdi
ücertini sorunca bizim hatamız özür dileriz dediler sizde bunu yapa bilseydiniz herşey daha kolay olurdu ve müşteri kazanırdınız burda size hakert ediliyor cokta doğru yapılıyor bence ama size şikayet gelince sizde işinizi düzelt seydiniz
şimdi size hakret ler deyilde övgü leri okurdunuz buradan küfür eti bize diyorsunuz haketmemek lazım küfür ANALARIMIZ mahdem kıymetli ozaman yaptığınız işin arkasında durun ve doğru düzgün konturol ediniz,ki böyle şeyler le birdaha karşılaşmayın tek yapmanız gereken sucunuzu kabul edip özür dilemek kayıt var dedninz bu adam da o kayıtlar cok kolay birşekilde ala bilir telefon bayisinden yani o sorun deyil iş mahkemeye binse artık ramses diye bir yer kalmaz arkadaşlar inş bu yorum umu okuya bilirsiniz .
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti denizkent » 22 Ekm 2010, 20:59

ramses merkez hatalarını kabul etmek yerine acaba nasıl üste çıkarım mantığı ile hareket etmiş önce kendi bayisini sonra benim için suçlamalarda bulunmuştur. hiç bir zaman merkez suçlu olmamıştır. dikkatinizi çekti ise benim arabanın lpg sini takan ustanın beyni başka marka takmış diyerek suçlamış sonra ben olmaz böyle şey araba muayeneye girdi kesinlikle beyin ramses deyince ne tesadüfse ondan sonra buraya hiç yazmamış başlığı ise değiştirtmiştir. sorun benim arabaya 1. versiyon takmış araba kaldırmayınca 2. versiyon takmak istememiştir. takmamak için 99 takla atmıştır. bu açık ve net. çünkü 2. versiyonu takmak için sistemi tamamen değiştirmek gerekiyor. oda işine gelmediği için kendi bayisini suçlamıştır. banada ha bire küfür ettin elimizde kayıtlar var mahkemeye vereceğiz diye tehdit edip duruyor.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 22 Ekm 2010, 21:44

denizkent yazdı:ramses merkez hatalarını kabul etmek yerine acaba nasıl üste çıkarım mantığı ile hareket etmiş önce kendi bayisini sonra benim için suçlamalarda bulunmuştur. hiç bir zaman merkez suçlu olmamıştır. dikkatinizi çekti ise benim arabanın lpg sini takan ustanın beyni başka marka takmış diyerek suçlamış sonra ben olmaz böyle şey araba muayeneye girdi kesinlikle beyin ramses deyince ne tesadüfse ondan sonra buraya hiç yazmamış başlığı ise değiştirtmiştir. sorun benim arabaya 1. versiyon takmış araba kaldırmayınca 2. versiyon takmak istememiştir. takmamak için 99 takla atmıştır. bu açık ve net. çünkü 2. versiyonu takmak için sistemi tamamen değiştirmek gerekiyor. oda işine gelmediği için kendi bayisini suçlamıştır. banada ha bire küfür ettin elimizde kayıtlar var mahkemeye vereceğiz diye tehdit edip duruyor.

mahkemeye verse sizi gene kaybeden kendısı olur kayıtın sadece küfür olan kısmınımı sunacak mahkemeye sizin telefonunuzda mahkeme üzerinde geriye dönük tarama yapılp işin ic yüzünü ortaya koya bilecek bir teknoloji cahındayız ama ramses nezamnda yaşıyor bilemiyorum yalan ları hakımler savcılar anlmıyacakmı size söylenen merak etimde
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti denizkent » 22 Ekm 2010, 23:59

benim kullandığım telefon avea. gelen fatura detayında görüşme süresi 15 dakikadan fazla.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozersaid » 07 Ağu 2012, 02:40

eski bir tartışmayı şimdi yeni okuyorum:
bu ramses markasına hiç mi yanaşmıyalım? yani,
ben bu günlerde LPG taktırmayı düşünüyorum.
RAMSES'in fiyatıda (yerli olmasından herhalde) gayet ucuz, 800 TL civarı, Atiker'de 900 TL civarı, kıyas olsun diye dedim.
Skoda veya başka marka arabası olup da, şu anda RAMSES kullanan var mı?
firma yetkililerinin müşteri anlayışı pek gelişmemiş olabilir, ama,
sitem araçta sorun çıkartmazsa, firma ile hiç muhatap olmadan 60-70 bin km biner, sonrada arabayı satarım :roll: ??
(son cümle biraz sahtekarlık gibi göründü ama, yanlış anlaşılmasın, alacak müşteriye zamanı geldiginde gerekli bilgileri de aktarırız)
ozersaid
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Bursa
Arabanız: 1.2 roomi

Önceki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir