lpg tank montajı

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

lpg tank montajı

İleti HASSAN » 30 Ağu 2010, 12:18

arkadaşlar herkese merhaba,benim felinin vizesi ekimde uzun zamandır marka araştırdım ve aldesa'da karar kıldım yalnız sorduğum yerde simit tank takarız dediler bense bagaj içine tek katlanır koltuğun arkasına küçük silindir tank taktırmayı düşünüyordum,fakat bana yasaklandığını söylediler,oysa ben çevremde bir çok arabada gördüm, yanlamasına küçük tank taktırmışlar çokda güzel duruyor,serviste ellerinde olmadığı içinmi öyle söylediler bilmiyorum,bu tank montajıyla ilgili bir yönetmelik yada şartname varmıdır benim istediğim şekilde montaj sızdırmazlık ,ve araç muayenesinde sorun çıkartırmı bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim:)

RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 1998 GLX FELİCİA

İleti felicia_3437 » 30 Ağu 2010, 19:05

benım feliyede koymadılar ondan olmaz dedıler bende ses cıkartmadım istetmeyıde küçük istet meler var ondan aldım bahsetıhınız yere koydum aynı hesaba geldı hata bagaj tub koysam dahada kuculurdu böyle neredeyse aynı
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti HASSAN » 30 Ağu 2010, 22:41

felicia_3437 yazdı:benım feliyede koymadılar ondan olmaz dedıler bende ses cıkartmadım istetmeyıde küçük istet meler var ondan aldım bahsetıhınız yere koydum aynı hesaba geldı hata bagaj tub koysam dahada kuculurdu böyle neredeyse aynı

son çare bende öyle taktıracağım yorum için teşekkürler
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

İleti frostbite19 » 31 Ağu 2010, 01:25

Sızdırmazlıkta sorun çıkarmaması lazım, proje onaylandıktan sora onlara ne.. Proje çizdir gerisi olur

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti HASSAN » 31 Ağu 2010, 22:33

frostbite19 yazdı:Sızdırmazlıkta sorun çıkarmaması lazım, proje onaylandıktan sora onlara ne.. Proje çizdir gerisi olur

bakalım biraz daha araştırıyorum yarın bi sanayide de sorayım yeni taktıran arkadaşlar bir fikir verseler iyi olacak:)
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir