BOŞA ALINCA İSTOP EDİYOR, GAZA GEÇERKEN YEKİNİYOR ?

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BOŞA ALINCA İSTOP EDİYOR, GAZA GEÇERKEN YEKİNİYOR ?

İleti ali_cetin1984 » 21 Şub 2011, 13:25

FABİA 2003 SPORT ARACIMDA ATİKER SIRALI VAR ALDIĞIMDAN BERİ ARAÇ GAZA GEÇERKEN BAYA Bİ YEKİNİYOR ARABA SİLKELENİYOR AÇIKÇASI SONRA GAZ GEZİYOR SON ZAMANLARDADA LAMBALARDA FELAN BOŞA ALINCA İSTOP EDİYOR. ÇORUMDA BİR USTAYA GÖTÜRDÜM GAZ FİLİTRESİNDENDİR DEDİ VE DEĞİŞTİRDİ AYARLADI YAPTI GÜN SORUN ÇIKMADI AMA 2. GÜN SORUN YİNE AYNI. ACABA SORUN NEDİR BAŞKA ARKADAŞLARDA BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞTIYSA CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM. USTA USTA GEZMEK İSTEMİYORUM ASIL SORUNU BULMAK İÇİN BAZI ARKADAŞLARIMA SORUYORUM KIŞ GÜNLERİNDE BİZİMKİLERDE OLUYOR DİYORLAR ENJEKTÖRLER BAZI GAZDAKİ KATKI MADDESİNDEN YAĞLANMA YAPABİLİR TEMİZLATMEN GEREKİYOR DİYORLAR ACABA NE YAMAM LAZIM...

ali_cetin1984
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ALİ ÇETİN
Nereden: Çorum
Arabanız: SKODA FABİA 1.4 SPORT (2003)

İleti HTP » 21 Şub 2011, 14:02

Aracınızın kilometresi nedir? eğer 100.000 ve üzeriyse aklıma gelen ilk şey eteşleme bobinleri. Bunlara bir baktırın benzinde iken normal çalışabilir ama lpg ile çalışırken durum farklılık gösterebilir. Zaten belirtiğim kilometrelerdeyse elektronik ateşleme bobinlerini takım olarak değiştirin.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti mustklc » 21 Şub 2011, 14:36

ateşleme bobini
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti Esmeralda » 21 Şub 2011, 16:01

bu gün aynı sorun bendede yaşandı çorumda,Diğer bir sıkıntıda dreksiyon kalkışta sertleşiyor sonra toplayınca bırakıyor bende bu sorunu bulmaya çalışıyorum bilen varsa yardımcı olsun
Esmeralda
Yeni Üye
Yeni Üye

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir