atiker filtre değiştiren varmı

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

atiker filtre değiştiren varmı

İleti kiyakfeli » 22 Ekm 2012, 10:24

hakangemini yazdı:Enjektörlere giden hattaki filtre büyük filtre olarak bahsettiğimiz filtredir. Diğer filtre ise LPG açma-kapama (sanayi ustaları kesici der) valfi içinde bulunan mini bir filtredir. Benim LPG kitim garanti kapsamında olduğundan kendim müdahale edemiyorum. Yokse filtrelerini de değiştirip ayarını da bilgisayar ile yapabiliyorum. Garantisi bitince pek ayar içinde gitmem zaten. Benim gittiğim Atiker servisindeki usta küçük filtrenin zaten fazla bir para etmediğini bu kadar km'de değişmesi gerekmediğini, değişirse 40.000 km'de komple valf ile değişiminin tavsiye edildiğini söyledi. Bana inandırıcı gelmese de dediğim gibi garanti kapsamında olduğundan ellemek istemiyorum.

ben 2 defa küçük filtresini değiştirttim. son gittiğim yer senin dediğin gibi komple valf ile değiştirmek lazım, yoksa filtre değişimi sonrası ne yapsak gaz kaçağı oluyor dedi. kesici küçük filtreyi değiştirmedim öyle duruyor. para etmemesi kendisi için olabilir...

elimde 3 tane temiz küçük filtreden var. kendim takmak için hepsiburada dan almıştım. sonra ne olur olmaz gaz işi biraz sakat diye düşünerek atikere taktırttım. o sıralarda gazdan dolayı patlayan araba haberleri de vardı. tırstım...

Felicia 2000 Glxi 1.3 mpi
Deniz Mavisi
Kullanıcı avatarı
kiyakfeli
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Felicia 2000 Glxi 1.3 mpi

İleti LPG YEDEK PARÇA » 12 Arl 2012, 00:28

arkadaşlar reklam saymazsanız sitemizde atiker sıralı filitre sadece 7.50 kuruş kargo ücreti yok kapıda ödeme sistemi var değişmeside basittir saygılar
LPG YEDEK PARÇA
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: orhan şahin
Nereden: Sivas
Arabanız: octavia

Önceki

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir