fabrika çıkışı lpg..

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabrika çıkışı lpg..

İleti cihanne » 13 Nis 2011, 23:10

Selam,

Fiat Albea veya Dacia Sandero modellerde fabrika çıkışı LPG özellikli olan modeller mevcut duymuşsunuzdur. Geçtiğimiz haftasonu renault bayisinde Dacia Sandero LPG li inceleme fırsatım oldu. Sonradan takılmış bir LPG kitinden hiçbir farkı yoktu. Araç benzinli, LPG tankı bagajda, LGP ekipmanları motor üzerinde görünür şekilde, araç konsolunda kontrol düğmesi sonradan takıldığı çok belli..

Şimdi bu araç, fabrika çıkışı LPG li demek ne derece doğru. Belki kelime anlamı olarak doğru bir cümle, ama insanın aklında LPG ye göre tasarlanmış bir motor, konsol, bagaj vs geliyor ilk duyduğunda. sizce de öyle değil mi?

Saygılarımla,

Cihan ÜRÜT / BURSA

TR 16 CVP 30
Kullanıcı avatarı
cihanne
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cihan ÜRÜT
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Felicia GLX 1.3 MPi

İleti felicia_3437 » 13 Nis 2011, 23:19

ya bu fabrıka cıkışı demek doğru deyıl bu nu genelde galerıcıler kendılerı taktırıyor pilakasısı olduğu icinde bu şekilde gecıyor önceden şağinler cıkarda fabrıka cıkışlı onların depoyerlerı bırazdaha genış bırakılıyordu mesala depo tam oturuyordu yerıne ortalıkta düğmesi dizin üztunde olmuyordu guzel yere koyuyorlardı ama geli fabrıka cıkışlı var inceledım cok muntazam bır şekilde yapılmış gaz düğmesini göremedım ben onada adama sordum göremesınız dedi
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti 34SCU59 » 13 Nis 2011, 23:23

herşeyden önce o araç 8 v motora sahip.sene 2011 olmus 8 v motorları artık dizelde bile kullanmıyorlar..
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir