BRC Filtre Değişimi

Alternatif yakıt kullanımına yönelik tüm konuları bu bölümde ele alıyoruz.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BRC Filtre Değişimi

İleti Bluedays » 21 Nis 2011, 15:55

Arkadaşlar, Ben simdi nette öyle gezinirken denk geldi. BRC Marka sıralı sistem filtresi internette hepsiburada isimli sitede kdv dahil 3,84 TL! Kargo ile 8,5 liraya geliyor. Şok oldum. Filtreyi değişirken görmüştüm. Birebir aynısı. Ben en son 6 ay önce değiştirdim ve bir öncesini de 1 sene farzet iki değiştirmemde de 30 TL aldılar. Güvendiğim, dürüstlüğüne inandığım bir servis. Allah'a şükür bir sıkıntı da yaşamadım BRC de ama acaip şok oldum. 3,84 TL lik malzemeye 30 TL alıyorlar. Bilginiz var ise lütfen bilgilendirin.
?

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti Bluedays » 21 Nis 2011, 16:48

Arkadaşlar yokmu bilgisi , tecrübesi olan?
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti LiLPlayya » 21 Nis 2011, 21:10

LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 21 Nis 2011, 21:17

senin yine iyi atiker 50 lira istedi benden değiştirmedim.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti Bluedays » 22 Nis 2011, 08:15

Dostum eline sağlık güzel tarif etmişsin fakat benimki sıralı sistem brc marka. sanıyorum sendeki sırasız gibime geldi ? yanlışım varsa düzelt lütfen. Diğer arkadasın lavato sıralı sistem filtresi diye gösterdiğiyle benim gördüğüm lpgcinin değiştirdiği aynıydı. Bir tane daha filtre varmış ya ben onu merak ettim. Hb da bulamadım. Biliyorsan aydınlatmanı rica ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti LiLPlayya » 22 Nis 2011, 11:09

Hocam aracım fabia ve sıralı sistem tabi ki.

Şimdi LPG kitinde iki tane filtre var. Birisi regülatör içindeki diğeri de enjektörler ile regülatör arasında kalıyor. Enjektör ile regülatör arasındakinin şeklinin bir önemi yok sadece gaz giriş ve çıkış yönlerini doğru olarak takın sorun olmaz. Hepsinin içeriği aynı sonuçta.

Regülatör içindeki filtreyi söküp ölçülerine göre bir filtre alıp takabilirsin. Kolay gelsin
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

Alternatif Yakıtlar (LPG & CNG & Elektrik)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir